Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi 2Millióért vettük. 8Éve. De a 2millió nem lenne sok érte egy Jobb motorral klímával. És ha ezek a 15éves szekeret felteszik 920ért, akkor én az enyémet mennyiért tudnám eladni? Ha csak azt nézzük hogy 8éves és 108ezer km DURVÁN. A többi motyóról nem is beszélek mert akkor alkudna a sok paraszt hogy hozzá lett nyúlva biztos szét vót hajtva. Pedig csak olyanokat tettem bele GYÁRI cuccokat ami FULLOSÍTJA. Szóval sok a hülye.

jaja az biztos. Egyik haver egy 1998as 4es Golfot nézett tán 890ezerért... vagy többért, már nem emlékszek.... Szerintem nem ér annyit. Hiába mondtam neki, próbálkozzon opellel ha autót akar... de azt mondja "idegen" számára az opel. most is egy vw-el jár. Hiába mondom neki hogy vaze.. egy ilyen korú opelbe az időszakos szervíz kijön 10-12 ezer között. (legalábbis nekem). Míg neki a vw-re 30ezer.Meg alkatrészből is van az astrához annyi mint a szemét..főleg a benzineshez. és nem túl drágán bontóból,de ha neki ez kell... ez van. :rolleyes:

spec egy 98as 4es golfért, ami 1.4es adnék jóesetben 500at..600at...talán......

Link to comment
Megosztás:

Vagy nem akarja eladni, csak meg kellett hirdetnie, de ha valaki képes kicsengetni érte ennyit, akkor vigye...

:rolleyes:

Nemtudom mikor jutok el a csergőhöz a hőgombáért. Addig beraktam egy kapcsolót a (kettes-számú :D ;) ) vonóhorog-visszajelző helyére. Így tudok lökni neki egy 2-es fokozatot ha forr az agya, de nem megy állandóan. Lehet hogy le fogom párhuzamosítani a gombával ha meglesz az is, és akkor felül tudom bírálni. (Nincs értelme? Tudom, de akkor is én akarok lenni az erősebb, nem hagyom érvényesülni a technikát :D :D :D )

Link to comment
Megosztás:

jaja az biztos. Egyik haver egy 1998as 4es Golfot nézett tán 890ezerért... vagy többért, már nem emlékszek.... Szerintem nem ér annyit. Hiába mondtam neki, próbálkozzon opellel ha autót akar... de azt mondja "idegen" számára az opel. most is egy vw-el jár. Hiába mondom neki hogy vaze.. egy ilyen korú opelbe az időszakos szervíz kijön 10-12 ezer között. (legalábbis nekem). Míg neki a vw-re 30ezer.Meg alkatrészből is van az astrához annyi mint a szemét..főleg a benzineshez. és nem túl drágán bontóból,de ha neki ez kell... ez van. :rolleyes:

spec egy 98as 4es golfért, ami 1.4es adnék jóesetben 500at..600at...talán......

ismerősöm most vett 4es kombi golfot 1150Kért_D

Link to comment
Megosztás:

jaja az biztos. Egyik haver egy 1998as 4es Golfot nézett tán 890ezerért... vagy többért, már nem emlékszek.... Szerintem nem ér annyit. Hiába mondtam neki, próbálkozzon opellel ha autót akar... de azt mondja "idegen" számára az opel. most is egy vw-el jár. Hiába mondom neki hogy vaze.. egy ilyen korú opelbe az időszakos szervíz kijön 10-12 ezer között. (legalábbis nekem). Míg neki a vw-re 30ezer.Meg alkatrészből is van az astrához annyi mint a szemét..főleg a benzineshez. és nem túl drágán bontóból,de ha neki ez kell... ez van. :rolleyes:

spec egy 98as 4es golfért, ami 1.4es adnék jóesetben 500at..600at...talán......

IV Golfért nem sok...III.Golfokat szórják F Astra árban kb...de inkább drágábban...Én csak az ár miatt kötöttem ki az F-nél...olcsóbban jobb állapotút adtak ebből mint abból adtak volna...2 éve vettem 500.000Ft-ért

Link to comment
Megosztás:

ismerősöm most vett 4es kombi golfot 1150Kért_D

:rolleyes: ;) Milyen évjárat? és milyen motor?

IV Golfért nem sok...III.Golfokat szórják F Astra árban kb...de inkább drágábban...Én csak az ár miatt kötöttem ki az F-nél...olcsóbban jobb állapotút adtak ebből mint abból adtak volna...2 éve vettem 500.000Ft-ért

egy 12 éves autóért közel 900ezer forint....Inkább akkor ezt. Szerintem fényévekkel jobb, mint egy IV Golf.

Link to comment
Megosztás:

jaja az biztos. Egyik haver egy 1998as 4es Golfot nézett tán 890ezerért... vagy többért, már nem emlékszek.... Szerintem nem ér annyit. Hiába mondtam neki, próbálkozzon opellel ha autót akar... de azt mondja "idegen" számára az opel. most is egy vw-el jár. Hiába mondom neki hogy vaze.. egy ilyen korú opelbe az időszakos szervíz kijön 10-12 ezer között. (legalábbis nekem). Míg neki a vw-re 30ezer.Meg alkatrészből is van az astrához annyi mint a szemét..főleg a benzineshez. és nem túl drágán bontóból,de ha neki ez kell... ez van. ;)

spec egy 98as 4es golfért, ami 1.4es adnék jóesetben 500at..600at...talán......

Azt azért ne felejtsük már el, hogy az F Astra kb akkor lett fejlesztve, mint a III-as Golf, szerintem így hát árban sem, meg semmiben sem hasonlítgatható össze az F a IV-es Golffal és éppen ezért nem is csoda, ha a IV-est drágábban adják jóval. :rolleyes: :D

szerk: most látom, hogy végülis itt nem is F-ről volt szó! Bocska!:D

Link to comment
Megosztás:

És ha beránt az ablakon, hogy ne csak a szád járjon?? :rolleyes: :D

Akkor tegyél róla, hogy ne nézzen papírkutyának ;) ;)

Amíg a régi gépem volt, előtte tesóm is követelte, hogy nyomkorássza meg internetezzen. Aztán állandóan tele volt az asztal cseszve myvip, iwiw, meg mindenféle idióta képekkel, meg amit zenét töltött azt is leszedte kivágta az asztalra rátette a telefonra, és otthagyta az asztalon.

Na az enyém is keményen lejelszavazva :D az asszony gyilkolja csak a sajátját :D kert, farm meg lófixfax ;) és főleg imádom az érintőképernyős telómat :D azt nem tudja kezelni így nem piszkálja.. :P :D

:D :D :D

A szín nem épp a legkedvencebbem de a verda :D ;) :D

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Vegyél nekik egy occóbb játékkonzolt.Nem feltétlen X-box, vagy Nitendo DS. Valami olcsó utánzatot.Gyerekek nem azt nézik.Legalábbis amikor én kicsi voltam :D örültem, egy kis hordozható tetrisnek is,amikor meg megvettük az első gépet ( 80Mhz Pentium :D) akkor meg húúúú.... kezetcsókoltam szüleimnek, hogy megvették. Amíg a régi gépem volt, előtte tesóm is követelte, hogy nyomkorássza meg internetezzen. Aztán állandóan tele volt az asztal cseszve myvip, iwiw, meg mindenféle idióta képekkel, meg amit zenét töltött azt is leszedte kivágta az asztalra rátette a telefonra, és otthagyta az asztalon. Aztán már akkor gondolkodtam, hogy nem lesz ez így jó... :rolleyes: Amikor a 160G-s vinyómról keresnék valamit és egyszercsak rákérdez: "A merevlemez nincs megformázva. Megformázza most?" Én meg :D :D mondom ez szépen udvariasan rá akar venni hogy töröljem a vinyómról az összes adatot?Akkor határoztam el hogy rászánok X összeget és veszek 1 újat. amúgy azóta se használtam azt a vinyót,majd lementetem valahogy. Na vettem ugye vagy 1, másfél hónapja egy új gépet. Gép jelszavazva, jelszavas képernyőkímélő, és kijelentettem, hogyha valaki hozzányúl akkor az készüljön a legrosszabbakra. :D

Á ezek csak a Sims3-al játszanak , van hozzá ezer kiegészítő, stb-stb, úgy vannak vele, hogy lehet nélküle élni, de nem érdemes.

Újratelepítés....? És létrehozol a gyerekeknek egy felh. fiókot amit lekorlátozol. Nincs telepítési, törlési jog, csak egy sima felhasználói. Meg magadnak egyet egy rendszergazdai fiókot. Hm ?

Az egész gépet? Xp -Vista kombináció, ha egyszer letörlöm akkor megy rá a 7. Nekem van jogom a géphez, csak nem férek hozzá. ;) Le lett védve a gép jelszóval, mert állandóan bekapcsolták. Mondtam lányok hiába kapcsoljátok be, mert apa jelszóval védte le. Kitalálhatjuk mi az? Próbáld ,meg! Csak nem Foltos? (kutyám neve) :D B+ Vagy nekem nincs fantáziám, vagy nekik van túl sok. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.