Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezentúl kormányzó leszel... :D :D :D

:D :D :P

Az gáz. Megkérdezem a dolgot itt Pécsen, de nem ígérek semmit, mert az OEP az úr és nekik nem az egészség számít, hanem a pénz. Kőkemény biznisz.

Na az biztos!

Áááá, hagyd csak, el van az ott. Merőlegesen áll a csontra, nem valószínű, hogy elmászkálna. Amíg nem okoz panaszt, nem nagyon izgat. :rolleyes:

A vizsgádhoz meg kéz és lábtörést ;)

Ugye nem mész repülővel mostanában? :D Amúgy annyi lenne, hogy az érintett részt röntgennel besugározni, és onnantól már tudná kb hogy merről turja elő. :D Vagy tévedek? Nem értek az ilyesmihez ;)

Ha úgy van ahogy elképzelem, elég hozzá 1 olyan röntgen, mint amiket csonttörésnél alkalmaznak.

Az megvolt már tegnap is.....olyan rtg kéne amin menet közben nyomon tudja követni merre turkál.

Nem csoda, hogy nem találja, 1 szál a kopott drótkorongból, kb. 1 centi hosszú, átmérőbe mennyi lehet, talán 2 tized milliméter.....merőlegesen áll, nagyjából mintha egy tű hegyét keresné....

Link to comment
Megosztás:

;) :D :D

Na az biztos!

Áááá, hagyd csak, el van az ott. Merőlegesen áll a csontra, nem valószínű, hogy elmászkálna. Amíg nem okoz panaszt, nem nagyon izgat. :rolleyes:

A vizsgádhoz meg kéz és lábtörést :D

Az megvolt már tegnap is.....olyan rtg kéne amin menet közben nyomon tudja követni merre turkál.

Nem csoda, hogy nem találja, 1 szál a kopott drótkorongból, kb. 1 centi hosszú, átmérőbe mennyi lehet, talán 2 tized milliméter.....merőlegesen áll, nagyjából mintha egy tű hegyét keresné....

Jaaaa, hogy olyan pici. Azt hittem, hogy nagyobb. Hát, ha nem okoz semmi bajt akkor nem vészes. Max egy fémdetektor bejelez :D

Link to comment
Megosztás:

;) :D :D

Na az biztos!

Áááá, hagyd csak, el van az ott. Merőlegesen áll a csontra, nem valószínű, hogy elmászkálna. Amíg nem okoz panaszt, nem nagyon izgat. :rolleyes:

A vizsgádhoz meg kéz és lábtörést :D

Az megvolt már tegnap is.....olyan rtg kéne amin menet közben nyomon tudja követni merre turkál.

Nem csoda, hogy nem találja, 1 szál a kopott drótkorongból, kb. 1 centi hosszú, átmérőbe mennyi lehet, talán 2 tized milliméter.....merőlegesen áll, nagyjából mintha egy tű hegyét keresné....

Hát azért nem hagy nyugodtan a dolog, átvilágítás kellene, mert azzal lehet folyamat nézni a dolgot.

Ez a szál fémből van gondolom.

Link to comment
Megosztás:

Hát azért nem hagy nyugodtan a dolog, átvilágítás kellene, mert azzal lehet folyamat nézni a dolgot.

Ez a szál fémből van gondolom.

Ez a Gödöllői szakrendelő......itt mindenből csak az alap van, erre futja.

Fémnek fém, de nem mágnesezhető, doki azt próbálta elsőre...nem jött be :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

mibajod a cod-dal?:D

Semmi, én is nyomtam pár évig, csak aztán felnőtt a clan :rolleyes: ;) csak azért írtam mert ha egy autós játékba úgy beleéli magát hogy utána élőben folytatja, akkor nem szeretném ha lövöldözés után kijönne a szobájából :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi, én is nyomtam pár évig, csak aztán felnőtt a clan ;) :D csak azért írtam mert ha egy autós játékba úgy beleéli magát hogy utána élőben folytatja, akkor nem szeretném ha lövöldözés után kijönne a szobályából :D

Buksííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mikor hazaértem 92 fokot mutatott a vízhőmérő. Na mondom most meglesem müxik-e a venti, mert a másfél év alatt még nem hallottam dolgozni. Külső hőmérő 28-at írt.

Majdnem fél órát járt alapjáraton, nyitott mocitetővel mire hajlandó volt elindulni a venti.....ment vagy 10 mp-t, aztán leállt :rolleyes: Újabb 10 perc kellett neki, mire megint elindult .

Nem az a nagyon melegedős fajta....... ;)

Link to comment
Megosztás:

Mikor hazaértem 92 fokot mutatott a vízhőmérő. Na mondom most meglesem müxik.e a venti, mert a másfél év alatt még nem hallottam dolgozni. Külső hőmérő 28-at írt.

Majdnem fél órát járt alapjáraton, nyitott mocitetővel mire hajlandó volt elindulni a venti.....ment vagy 10 mp-t, aztán leállt :D Újabb 10 perc kellett neki, mire megint elindult .

Nem az a nagyon melegedős fajta....... :D

Nekem meg az... :rolleyes: Tegnap lepusztult a gomba. Délután megyek a Csergőhöz ;)

Link to comment
Megosztás:

Semmi, én is nyomtam pár évig, csak aztán felnőtt a clan :rolleyes: ;) csak azért írtam mert ha egy autós játékba úgy beleéli magát hogy utána élőben folytatja, akkor nem szeretném ha lövöldözés után kijönne a szobájából :D

:D :D Nem olyan családból származok én :D Az autó az más. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg az... ;) Tegnap lepusztult a gomba. Délután megyek a Csergőhöz :D

Gondolom már rövidre zártad :rolleyes:

Nemrég haver járt úgy a combóval, hogy dugóban nem kapcsolt a gomba és felforralta a vizet.

Csörgött, hogy vigyek neki alkatrészt hozzá. A hülye képes volt a nyócker közepén az utcán szétszedni....

Várt vagy 1 órát mire odaértem a cuccal, összeégett a saru a régin nem tudta leszedni.....stb.

Mondom miért nem zártad rövidre, veszel hozzá gombát és otthon az udvaron kényelmesen szétkapod, megjavítod, ha az asszony szól, hogy kaja van elejted a szerszámot és besétálsz tömni a majmot. Reakció: :D :D :D

Ez a legjobb a kertes házban...... :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom már rövidre zártad :rolleyes:

Nemrég haver járt úgy a combóval, hogy dugóban nem kapcsolt a gomba és felforralta a vizet.

Csörgött, hogy vigyek neki alkatrészt hozzá. A hülye képes volt a nyócker közepén az utcán szétszedni....

Várt vagy 1 órát mire odaértem a cuccal, összeégett a saru a régin nem tudta leszedni.....stb.

Mondom miért nem zártad rövidre, veszel hozzá gombát és otthon az udvaron kényelmesen szétkapod, megjavítod, ha az asszony szól, hogy kaja van elejted a szerszámot és besétálsz tömni a majmot. Reakció: ;) :D :D

Ez a legjobb a kertes házban...... :D

Naná... Majd teafőzővel megyek haza, meg azzal jövök be dolgozni :D :D

Link to comment
Megosztás:

Majd megpróbálom, de a kölykök játéka a nagyobbik baj, ha nem tudom helyrehozni szétszedik a házat a nyáron. :rolleyes:

Újratelepítés....? És létrehozol a gyerekeknek egy felh. fiókot amit lekorlátozol. Nincs telepítési, törlési jog, csak egy sima felhasználói. Meg magadnak egyet egy rendszergazdai fiókot. Hm ?

Link to comment
Megosztás:

Újratelepítés....? És létrehozol a gyerekeknek egy felh. fiókot amit lekorlátozol. Nincs telepítési, törlési jog, csak egy sima felhasználói. Meg magadnak egyet egy rendszergazdai fiókot. Hm ?

Lehet hogy ha a gyerekek lennének a rendszergazdák, és Zotya lenne lekorlátozva akkor tovább élhetne a rendszer ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jesszusom az emberek hogy el tudnak szállni.... Bakker 15 éves autó...ébredjen már fel....Erős jóindulattal ér 500-at!!!!

Igen... pontosan.

Amikor az enyémet vettük még akkor 7 éves volt. és akkor volt 950 felett valamennyivel. Papírozással 1 millió és 1millió 100ezer Ft között jött ki.

Ja..természetesen németországba vettük. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Igen... pontosan.

Amikor az enyémet vettük még akkor 7 éves volt. és akkor volt 950 felett valamennyivel. Papírozással 1 millió és 1millió 100ezer Ft között jött ki.

Ja..természetesen németországba vettük. :rolleyes:

Mi 2Millióért vettük. 8Éve. De a 2millió nem lenne sok érte egy Jobb motorral klímával. És ha ezek a 15éves szekeret felteszik 920ért, akkor én az enyémet mennyiért tudnám eladni? Ha csak azt nézzük hogy 8éves és 108ezer km DURVÁN. A többi motyóról nem is beszélek mert akkor alkudna a sok paraszt hogy hozzá lett nyúlva biztos szét vót hajtva. Pedig csak olyanokat tettem bele GYÁRI cuccokat ami FULLOSÍTJA. Szóval sok a hülye.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.