Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah ma végre volt meló. Egész nap tekeregtem a városban, cserébe drágám meglepett pár dologgal.

1- műszerfalvilágítás off. elszállt, sötétség van, qrva anyját... :rolleyes:

2- hőgombám is eltávozott az örök melegvízekre... hazafelé 98 fok körül még nem kapcsolt venti... ennek is a qrva anyját... ;)

Még valaki valami meglepit? :D

Link to comment
Megosztás:

Nah ma végre volt meló. Egész nap tekeregtem a városban, cserébe drágám meglepett pár dologgal.

1- műszerfalvilágítás off. elszállt, sötétség van, qrva anyját... :rolleyes:

2- hőgombám is eltávozott az örök melegvízekre... hazafelé 98 fok körül még nem kapcsolt venti... ennek is a qrva anyját... ;)

Még valaki valami meglepit? :D

Én ki be rohangáltam egy szerverszobából. Bent 15 fok, kint 35.

Jaa, meglepi. Csináltam képet, hamár magasban dolgozunk. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is ugyan az a rendeltetési cél. ;)

Nem nagyon :D Szerencsétlen sokszor kidolgozza a belét. Bár amióta a motor meg van csinálva azóta csak óvatosan pakoljuk meg. Meg jobban odafigyelek rá én is. Előtte meg...Inkább hagyjuk azt a sötét korszakát :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem nagyon ;) Szerencsétlen sokszor kidolgozza a belét. Bár amióta a motor meg van csinálva azóta csak óvatosan pakoljuk meg. Meg jobban odafigyelek rá én is. Előtte meg...Inkább hagyjuk azt a sötét korszakát :rolleyes:

Jáájáá, én is.46233-20100607-WsIO5b.jpg

:D :D :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem nagyon ;) Szerencsétlen sokszor kidolgozza a belét. Bár amióta a motor meg van csinálva azóta csak óvatosan pakoljuk meg. Meg jobban odafigyelek rá én is. Előtte meg...Inkább hagyjuk azt a sötét korszakát :rolleyes:

De én csak egyet nem értek az autóddal kapcsba. MÉRT ilyen marha ferde? :D valamelyik rugó nem belevaló vagy igen?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon csodálkoznák rajta, mert télen ha olyan útszakaszon mentünk, és nyúltam a kézifék felé, már mondta is: meg ne próbáld! :D

Az az idegen-tárgy vándorlás igaz, a nagyerek elviszik a testben szanaszét az ilyen kacatokat.

Azt legközelebb meg így nyomja az asszony a teckó parkolóban :D :D lehet a rear hajtásra kattan :P :D

20080601_mariapocs-drift_ob-somogyi_DSC8106.jpg

Szép legenda, de többszörösen lehetetlen. :rolleyes:

Vagy mégse ;) megtörtént :D nem csak afféle falusi mendemonda.. :D

Link to comment
Megosztás:

De én csak egyet nem értek az autóddal kapcsba. MÉRT ilyen marha ferde? :rolleyes: valamelyik rugó nem belevaló vagy igen?

Most hétvégén lett kicserélve az összes rugó. Elől olyan van amit Zoli küldött ( eredete ismeretlen, vagy C20XE vagy dízel, vagy valami hasonló kaliberű )

Hátul, pedig szimpla caravan rugók vannak benne

367226.jpg

Van benne hátul egy kb 20-30 kilós doboz, tele cuccokkal, meg egy motoros kasza. Ilyen.

Sztem ez nem ferde most

Link to comment
Megosztás:

Én meg ilyet csinálok:

367227.jpg

367228.jpg

Ma kicsit lebőgtem. Egy csajnál kávézunk már hetek óta, a legfelső emeleten, mire felértem a munkatársam már ott volt, ment a téma ki mit csinált hétvégén, mondja a csaj a munkatársamnak, hogy belőled kinézem, hogy pár nőt elfogyasztasz egy este. Kérdem és belőlem mit nézel ki? :rolleyes: Jött a válasz: hagyjuk.... :D ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Egy BMW 130-al ment a mellettem levő sávban. A nő a kormány mögött egészen közel hajolt a tükörhöz és festette a szemét. Egy pillanatra nem néztem oda, csak hirtelen azt vettem észre, hogy a kocsijával jön át az én sávomba. Annak ellenére, hogy meglehetősen férfias ember vagyok, mégis annyira megijedtem, hogy kiesett a kezemből a borotvám, amelyik kiverte a másik kezemből a szendvicsemet. Miközben megpróbáltam a térdemmel az autómat a sávban tartani, leesett a telefonom a fülemről, bele a lábam között lévő forró kávémba. A kávé kifolyt, megégette a legértékesebb testrészemet és megszakított egy nagyon fontos beszélgetést.

Na ezért utálom, ha a nők autót vezetnek!

:rolleyes: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ez csak az ablakból. :D

Én bent rohangáltam, mert hálózatfeltérképezés van...fincsi. :D

http://pics.coldline.hu/pics/46240-20100607-hrmFd5.jpg

Itt viszont kábelt húztunk. Gőz, sav, bűz....minden ami kell. :rolleyes:

Pöpec ;) Mindig szerettem az ilyen helyeket :D A legjobb, amikor egy bizt őr is a hátam mögött áll.

Fura módon csak a liftajtóig kísér :D Tovább nem mer :D

Link to comment
Megosztás:

mondja a csaj a munkatársamnak, hogy belőled kinézem, hogy pár nőt elfogyasztasz egy este. Kérdem és belőlem mit nézel ki? :rolleyes: Jött a válasz: hagyjuk.... :D :D :D :D

Rossz kérdés ;) jobb rávágni- "nekem elég egy, csak bírja a tempót.." :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nagy szenvedések közepette feláldozhatod magad :D ;)

Mit képzelsz, nős ember vagyok! :rolleyes: :D

Válaszolt a tuning motortartó bakos csávó arra, hogy miért nincs gumi a bakon:

Tisztelt zolika975!

Sajna azt nem tudom. Elmondom miért. Vettem egy B Corsa-t és át akartam építeni (45Le-ről 150Le-re), így megvettem ezeket a cuccokat az autóm volt tulajától. A kocsi meg volt tuningolva nála. Csak később másra kellett a lóvé és eladnám az átalakított alkatrészeket. Mivel még sose szereltem ennyire szét a verdát fogalmam sincs van e ott valami csillapító gumi vagy sem.

Üdv.

- corsafanatic

Hát erről ennyit. :D 45-lóról 150lóra? Nem aprózza el. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.