Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ő nem akar rendes autót vezetni... mondjuk nem is bánom. :D

Még megmutatná neked hogyan is kell kilinccsel előre menni :D :D le(gy)alázna vezetéstechnikából ;) mint engem anyám a Simsonommal "hogyan kell 4-5 méteren csikorgó hátsóval elindulni" :D :D

"Mééé"?

"kétoldali belső piperetükör" ;) mondjuk ha én vagyok jobb 1ben mert lusta vagy túl fáradt vagyok vezetni akkor az nekem a belsőm :rolleyes: nekem mondjuk mindegy lenne ha külső nem is lenne :P

Köszi...túlélem ;)

Ha nem lesz meg...benne marad :D

Megtörtént sztori: anno itt az egyik kocsmába ki akartak cseszni egy csávóval és gombostűt szúrtak az egyik szék párnájába. A fickó sikeresen bele is ült de kiszedte a valagából. Telt az idő és több éven keresztül rosszul volt egyik pillanatról a másikra viszont sose találták meg a baját. Majd egyszer csak szívinfarktusban meghalt de mivel fiatal(nak mondható) volt felboncolták és biza a szívében találták meg a tű letört darabját :D úgyhogy szerintem ne nagyon halogasd :D

Link to comment
Megosztás:

Még megmutatná neked hogyan is kell kilinccsel előre menni :D :D le(gy)alázna vezetéstechnikából :D mint engem anyám a Simsonommal "hogyan kell 4-5 méteren csikorgó hátsóval elindulni" :rolleyes: ;)

Megtörtént sztori: anno itt az egyik kocsmába ki akartak cseszni egy csávóval és gombostűt szúrtak az egyik szék párnájába. A fickó sikeresen bele is ült de kiszedte a valagából. Telt az idő és több éven keresztül rosszul volt egyik pillanatról a másikra viszont sose találták meg a baját. Majd egyszer csak szívinfarktusban meghalt de mivel fiatal(nak mondható) volt felboncolták és biza a szívében találták meg a tű letört darabját :D úgyhogy szerintem ne nagyon halogasd :D

Nagyon csodálkoznák rajta, mert télen ha olyan útszakaszon mentünk, és nyúltam a kézifék felé, már mondta is: meg ne próbáld! :D

Az az idegen-tárgy vándorlás igaz, a nagyerek elviszik a testben szanaszét az ilyen kacatokat.

Link to comment
Megosztás:

Azééé nagy szemét te vagyol! :rolleyes:

Néha rájuk kell pirítani, minden hülyeséget képesek beírni, csak hogy el tudják adni a terméket. A multkor nézegettem a fogyasztáscsökkentőket, meg a tuning cuccokat, lenne pár 100ezrem telepakolnám a kocsit kütyükkel, lenne vagy 300Ló, és termelné a benzint. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha nem találta esetleg lőhetett volna 1 röntgent, hogy egyálatán benned van-e. Kérdezd meg!

Sztem fatális hiba lett volna részéről, ha nem rtg-vel kezdi. Azon elég jól látszott. Láttam a monitoron én is.

Asszony vitt be.....ott melózik ;)

Megtörtént sztori: ................úgyhogy szerintem ne nagyon halogasd :D

Halogatás nincs! Reggel a doki megkérdi a rtg-ben van-e valami helyi nagyítós kütyü a tarsolyban, hátha látná mit csinál....... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Megtörtént sztori: anno itt az egyik kocsmába ki akartak cseszni egy csávóval és gombostűt szúrtak az egyik szék párnájába. A fickó sikeresen bele is ült de kiszedte a valagából. Telt az idő és több éven keresztül rosszul volt egyik pillanatról a másikra viszont sose találták meg a baját. Majd egyszer csak szívinfarktusban meghalt de mivel fiatal(nak mondható) volt felboncolták és biza a szívében találták meg a tű letört darabját ;) úgyhogy szerintem ne nagyon halogasd :D

Szép legenda, de többszörösen lehetetlen. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szép legenda, de többszörösen lehetetlen. :rolleyes:

Hmm....bizonyított tény, hogy az ember feneke közvetlen kapcsolatban van a szemével. Ez a szívre nem igaz? ;)

A doki valami olyat motyogott, hogy azért is szeretne látni, mert meg akarja nézni ül-e a seggén az a vacak vagy bóklászik....

Link to comment
Megosztás:

Neki is sötét? ;)

Vagy hogy kell ilyenné tenni? Nem akarom mostanában, mert fater háborogna érte :rolleyes: de majd később talán..

Te cshávó. Ne sértegesd h sima fekete. Abba Ódi projektor van, előtte meg merci vót. Nem minden fán terem olyan csak zoliék utcájába a 32.cseresznye fa mellett. :D Szal érted?

Link to comment
Megosztás:

Te cshávó. Ne sértegesd h sima fekete. Abba Ódi projektor van, előtte meg merci vót. Nem minden fán terem olyan csak zoliék utcájába a 32.cseresznye fa mellett. ;) Szal érted?

A projektort rakták mind2 márkába, a körülötte levő takaró viszont oooo, ahogy a trafó meg a kábelezés is. :D

Hát van 1-2 elképzelésem... csak, nemtudom mit művelnék vele. Lehet elbarmolnám :rolleyes:

Bemész a bontóba. Csókolom, törött lámpa van? ...

Link to comment
Megosztás:

Milyen igaz... de égő rám nézve hogy nem jutnak ilyen elemi dolgok eszembe.. :rolleyes:

Nekem se fordult meg a fejembe hogy a gyári F-astra lámpába bele tuningoljak egy OOOO, vagy egy Benz-nek a projektorait. ERRE még nekem sem sült el az agyam. De szerintem Zolinak is segítettek ;) Bár nekem Angelem van. És projektoros. De mégse gyári.

Link to comment
Megosztás:

Nekem se fordult meg a fejembe hogy a gyári F-astra lámpába bele tuningoljak egy OOOO, vagy egy Benz-nek a projektorait. ERRE még nekem sem sült el az agyam. De szerintem Zolinak is segítettek :D Bár nekem Angelem van. És projektoros. De mégse gyári.

Jah, igen segítettek. Coupe, mert elhozta a lámpáit ajándékba, Jeti, mert eladta a projikat.. ;) Gyári, de mégse gyári, ahogy a hátsó is... :rolleyes:

Angelem meg volt...inkább porosodjon tovább a dobozában. :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, igen segítettek. Coupe, mert elhozta a lámpáit ajándékba, Jeti, mert eladta a projikat.. ;) Gyári, de mégse gyári, ahogy a hátsó is... :rolleyes:

De az 5let? :D Azt ki adta? Vagy ennyi a szabad időd hogy ilyenek pattannak ki? Mert akkor én is elkezdek jógázni. :D Ne vedd a szívedre irígykedünk :D De csak a lámpáidra :D

Link to comment
Megosztás:

De az 5let? :rolleyes: Azt ki adta? Vagy ennyi a szabad időd hogy ilyenek pattannak ki? Mert akkor én is elkezdek jógázni. ;) Ne vedd a szívedre irígykedünk :D De csak a lámpáidra :D

Konszernesek építettek párat, mikor én megcsináltam a sajátom, tavaly ilyenkor kb...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.