Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hy! Egy kis segítségre lenne szükségem nincs valakinek csak egy napra tetőcsomagtartója?? Mer tesómat haza kell költöztetni Pécsről és van egy fotelszerűség ami nem fér be :rolleyes: ha lehet győr környékében.. ;)

Köszii!

Nekem van, gyere el érte.

Link to comment
Megosztás:

A vásárcsarnoknál. Számom az aláírásomban van, csörögj meg, ha ideértél.

javítottam az előbb még lehet nem olvastad majd olyan júni 15-16 fele kell elvileg mennem tod vizsgák ;) de ha neked nincs rá szükséged akkor elmehetek érte vagy ahogy gondolod....

vásárcsarnok az arra a Herman O. út körül van??.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Csini...de még csinibb lesz..... :D

Főleg ha ingyé átfújod neki.. :D :D :D

Egy rendes felni kell alá, aztán már nőzni is lehet vele. ;)

Én inkább kihagynám a nőzést :rolleyes: fastrával nőzni már nem lehet :D mást viszont jobban csinálnék benne :P ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet persze, mert kivetted vagy valaki kivette. Úgy tudom, hogy mindegyiknél gyári tartozék.

Az jó...mert nekem ott nincs ahol a könyv írja...és azt tudom hogy én nem vettem ki,mert mér is tenném, hisz azt oda tervezték, annak ott a helye...

VAgy lehet rossz helyen keresem? :rolleyes: A szélvédő alatt/előtt a motorháztető felnyitása után lehet a müanyag boritás alatt megtalálni nem?

Link to comment
Megosztás:

Az jó...mert nekem ott nincs ahol a könyv írja...és azt tudom hogy én nem vettem ki,mert mér is tenném, hisz azt oda tervezték, annak ott a helye...

VAgy lehet rossz helyen keresem? :rolleyes: A szélvédő alatt/előtt a motorháztető felnyitása után lehet a müanyag boritás alatt megtalálni nem?

yep.

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik, hogy csomagtérajtó cserés dolog lesz. :D

azt hittem azzal kezdi...

A szín passzol is nagyjából. ;) :D :D

nagytuning lenne :D

Na szóval a tegnapi árvizes képek, amiket linkeltem, hogy folyik a víz vissza a mederbe, nos az tárgytalan, mert most már ott folyik a víz,ahol álltama kocsival :rolleyes:

Szerencsen a Penny-s körforgónál áll a víz, ilyen még tuti nem volt.

DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE én nyugodt vagyok, és ezért:

45015-20100605-FvimFX.jpg

Link to comment
Megosztás:

azt hittem azzal kezdi...

nagytuning lenne ;)

Na szóval a tegnapi árvizes képek, amiket linkeltem, hogy folyik a víz vissza a mederbe, nos az tárgytalan, mert most már ott folyik a víz,ahol álltama kocsival :rolleyes:

Szerencsen a Penny-s körforgónál áll a víz, ilyen még tuti nem volt.

DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE én nyugodt vagyok, és ezért:

http://pics.coldline.hu/pics/45015-20100605-FvimFX.jpg

Először a többit kellett megcsinálni, hogy mennyire csavarodott és aztán az ajtó. Ugyanis beljebb ment majdnem a teljes hátsó rész, ahol a zárnak a kampója is van, az a műanyag rész.

Link to comment
Megosztás:

Először a többit kellett megcsinálni, hogy mennyire csavarodott és aztán az ajtó. Ugyanis beljebb ment majdnem a teljes hátsó rész, ahol a zárnak a kampója is van, az a műanyag rész.

Ez islátszott a képeken, meg te is tudtad, mivel nem záródott rendesen a hátsó oldalajtód. :rolleyes:

De ránézésre se kellett volna még csak rápróbálni se egy olyan ajtót megcsinálni, fizessen ha barom volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.