Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hmm... a Sedan rugókat +basz6om... :D Nagyon leült tőle az autó (szinte a fél kerék bekerült a kerékjáratba ;) ) , de vettünk caravan alá valót. Na az jó. Remélem ezeket visszaveszi Zizi. :rolleyes: :D

Az első rugók viszont jók Zoli! :D Köszi mégegyszer a közreműködést.

Citroen filing . :D Ha a franciáknak jóó, neked miért nem? :D :D

Link to comment
Megosztás:

hmm... a Sedan rugókat +basz6om... :D Nagyon leült tőle az autó (szinte a fél kerék bekerült a kerékjáratba ;) ) , de vettünk caravan alá valót. Na az jó. Remélem ezeket visszaveszi Zizi. :rolleyes: :D

Az első rugók viszont jók Zoli! :D Köszi mégegyszer a közreműködést.

Ha nem veszi vissza akkor még mindig beteheted adok-veszekbe :D Virítsál képet is hogy hogy áll a vas :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ha nem veszi vissza akkor még mindig beteheted adok-veszekbe :D Virítsál képet is hogy hogy áll a vas :D :D

Igen, viszont remélem visszaveszi. Ha nem akkor így jártam. Bár Zizi nem olyan srác. Rendes gyerek :P

Este küldök :D most nincs fényképező.

Citroen filing . :D Ha a franciáknak jóó, neked miért nem? :rolleyes: ;)

:D Akkor már állítható lenne ;) Érdekes meg szép látvány az amikor felemeli vagy leteszi a seggét... De én maradok a fixnél, és ne legyen németjuhász se :D

Link to comment
Megosztás:

hmm... a Sedan rugókat +basz6om... :D Nagyon leült tőle az autó (szinte a fél kerék bekerült a kerékjáratba ;) ) , de vettünk caravan alá valót. Na az jó. Remélem ezeket visszaveszi Zizi. :rolleyes: :D

Az első rugók viszont jók Zoli! :D Köszi mégegyszer a közreműködést.

Zsír, de úgy látszik hiába mondtam, hogy a sedanos nem lesz jó. Na most képzeld el, hogy az enyém még lejebb van. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt nem hiszem el...

Nőnek sose adjatok kocsikulcsot a kezébe!!!

Anyámmal hétfőn mentünk az okmányirodába papírokat intézni. Aznap lent hagyta a táskáját a kocsimba.

Délután szólt, én a kezébe adtam a kulcsot, hogy vegye ki, én azért le nem megyek. Este meg leteszi elém a kulcsot.

Ma megyek le a kocsimhoz, indulnék el, de vmi nagyon furcsa... Az nem mozdult el, de belül vmi más lett mint volt...

Nézem nézem, de semmit nem látok. Elindulnék, meg fogom a váltót, és akkor ér a döbbenet! Nincs meg a váltógombomon az OPEL embléma!!!

Átnéztem az egész autót, de nem is találom :rolleyes:

Egyszer adom neki a kulcsot, hogy vegye ki a táskáját a kocsiból, akkor tönkre tesz vmit...

Link to comment
Megosztás:

Köszi!! Őőőő lehet annyiért most egyenlőre marad betekerve ahogy most van...bár tudom hogy ez igy nem jó...na majd meggondolom még a nap folyamán :D

Más: http://racing-bazar.hu/hasznaltauto/traban...nak_se_kel_mert ez haláli...van helyesírás :rolleyes:

;) :D :D

Tesóm magyar nyelvtan-irodalom és történelem szakos tanár! Megmutattam neki, és sokkot kapott!!! Lassan kezd magához térni :D :D

Link to comment
Megosztás:

:D Akkor már állítható lenne :D Érdekes meg szép látvány az amikor felemeli vagy leteszi a seggét...

Nem hallottál még szabályozható légrugókról? :P :D

Hát ezt nem hiszem el...

Nőnek sose adjatok kocsikulcsot a kezébe!!!

Szerinted miért nem engedem az asszonyt az enyém bal 1-ébe? :D Kapásból hallhatólag illusztrálta hol van az összes fokozat ;) meg aztán a hajókkal se bír forogni :rolleyes: bezzeg én a céges b2200-es mazdával pótkocsistól szépen elforogtam pár 100 métert cikkcakkban lükvercben anélkül, hogy akár 1x is előrébb kellett volna mennem kiigazítani a hátulját :D azt hitték, hogy összetöröm de a végén én szóltam be nekik, hogy: "amatőrök.." :D :D

Link to comment
Megosztás:

A fékalkatrészek (nyergek, tárcsák) kb mekkora hőt bírnak ki károsodás, deformálódás nélkül?

Szereztem a cégnél jófajta hőálló föstéket, de szépséghibája, hogy rá kell melegíteni a fémre. (150-160 fok, 20 percig)

Gyakorlatilag felér egy szinterezéssel, de kibírják a cuccok? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A fékalkatrészek (nyergek, tárcsák) kb mekkora hőt bírnak ki károsodás, deformálódás nélkül?

Szereztem a cégnél jófajta hőálló föstéket, de szépséghibája, hogy rá kell melegíteni a fémre. (150-160 fok, 20 percig)

Gyakorlatilag felér egy szinterezéssel, de kibírják a cuccok? :rolleyes:

Ennyit biztosan kibírnak, egy nagyobb fékezésnél magasabb hővel is találkoznak... ;)

A tárcsáknak pl 500-600 fok sem árt meg, bár nem azt fested, de ha azok kibírnak annyit, akkor a környező anyagoknak sem szabad ilyen szempontból gyengének lenni.

Link to comment
Megosztás:

Ennyit biztosan kibírnak, egy nagyobb fékezésnél magasabb hővel is találkoznak... :D

A tárcsáknak pl 500-600 fok sem árt meg, bár nem azt fested, de ha azok kibírnak annyit, akkor a környező anyagoknak sem szabad ilyen szempontból gyengének lenni.

Igaz! Erre nem is gondoltam.

Én igazából a munkahengereket, szimeringeket féltem, 20 perc nagy idő tud lenni.....még jó, hogy nem nekem kell beülni a sütőbe :D (csak az asszony meg ne tudja ;) )

Köszi! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Igaz! Erre nem is gondoltam.

Én igazából a munkahengereket, szimeringeket féltem, 20 perc nagy idő tud lenni.....még jó, hogy nem nekem kell beülni a sütőbe :D (csak az asszony meg ne tudja ;) )

Köszi! :rolleyes:

Ha azt veszed egy fékezés során ha mondjuk 300 fokos a tárcsa, akkor a fém alkatrészek jó hőközvetítő mivolta miatt ezek az alkatrészek is majdnem ennyire felmelegednek... namost attól, hogy 20 percig van azon a hőmérsékleten, nem hinném, hogy baja lenne.

Link to comment
Megosztás:

Ha azt veszed egy fékezés során ha mondjuk 300 fokos a tárcsa, akkor a fém alkatrészek jó hőközvetítő mivolta miatt ezek az alkatrészek is majdnem ennyire felmelegednek... namost attól, hogy 20 percig van azon a hőmérsékleten, nem hinném, hogy baja lenne.

Bízom a hozzáértésedben ;)

Egyenlőre a rájuk gányolt piros festékkel kell megküzdenem, de már csak az egyiken van :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Bízom a hozzáértésedben ;)

Egyenlőre a rájuk gányolt piros festékkel kell megküzdenem, de már csak az egyiken van :rolleyes:

Ahogy most nézegettem a katalógusokat egy sima helyen levő szimering vagy O gyűrű 120-150-200 fokot bír...gondolom a féknél kicsit strapabíróbbak vannak.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy most nézegettem a katalógusokat egy sima helyen levő szimering vagy O gyűrű 120-150-200 fokot bír...gondolom a féknél kicsit strapabíróbbak vannak.

Akkor nem lesz gond! :D

Köszi :rolleyes:

Na az a gyanúm el kell napolnom a fékek felújítását. :D Asszony most merte elárulni, hogy tegnapelőtt hazafelé belefutott egy trafiba. Gödöllőn a két sávoson pest felé.....jött vagy 70-80-nal a pocokkal.

Bakker....tipikus nő. Üres 1 km-es kétsávos út, messziről látszik a forgalommal szemben, a padkán álló fehér rendőrautó....és repeszt, mint az ördög..... ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem lesz gond! :D

Köszi :rolleyes:

Na az a gyanúm el kell napolnom a fékek felújítását. :D Asszony most merte elárulni, hogy tegnapelőtt hazafelé belefutott egy trafiba. Gödöllőn a két sávoson pest felé.....jött vagy 70-80-nal a pocokkal.

Bakker....tipikus nő. Üres 1 km-es kétsávos út, messziről látszik a forgalommal szemben, a padkán álló fehér rendőrautó....és repeszt, mint az ördög..... ;)

Valószínű hogy egy 30-as lesz! Részvétem :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.