Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Abban a gyárban én is jártam párszor. A hátsó részen található kék-sárga színű palettázó rendszer vezérlő szekrényeinek bekötése az én művem. Mindháromé. :D ;)

Láttad milyen pöpec gumikat gyártogatnak ott? El tudnék képzelni a masinán egy szettet :D , de ezek a mocsok vontszeműek nem adnak el itthon belőle. A melósok is csak úgy vehetnek, ha ledolgoztak min. 3 évet és kiperkálhatja a bóti árat érte.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Láttad milyen pöpec gumikat gyártogatnak ott? El tudnék képzelni a masinán egy szettet :D , de ezek a mocsok vontszeműek nem adnak el itthon belőle. A melósok is csak úgy vehetnek, ha ledolgoztak min. 3 évet és kiperkálhatja a bóti árat érte.... :rolleyes:

Igen. prémium kategóriás gumikat. 245-ös a legkisebb gumi. ;) Azé nem sámli, hogy csak így vihetnek el... mondjuk ellennék ott én... talán életem legjobb munkahelye volt az, amikor csináltuk a palettázót, valamint a gyárterület felső részénél (a főbejárat mellett balra lévő kis ajtóval szemben lévő helyiségben) azt a gumianyag tároló. Meg a gyárterület végén lévő szerszámtárolót. Azokat is én csináltam, mármint a szekrények bekötését... hjaj dejó volt.. :D

Link to comment
Megosztás:

Először a kerék, de aztán a gyereket is küldték utána :rolleyes: ;)

Nekem régebben volt olyan, hogy a balos első golf felnin lelazult a csavar...először nagyon furán mozgott az egész kocsi és érdekes hangok jöttek..megálltunk, csavarok éppen hogy bennevoltak még :D

Link to comment
Megosztás:

Igen. prémium kategóriás gumikat. 245-ös a legkisebb gumi. ;) Azé nem sámli, hogy csak így vihetnek el... mondjuk ellennék ott én... talán életem legjobb munkahelye volt az, amikor csináltuk a palettázót, valamint a gyárterület felső részénél (a főbejárat mellett balra lévő kis ajtóval szemben lévő helyiségben) azt a gumianyag tároló. Meg a gyárterület végén lévő szerszámtárolót. Azokat is én csináltam, mármint a szekrények bekötését... hjaj dejó volt.. :D

Részemről rühellem :rolleyes: Fél óra alatt megcsinálom a melót, aztán 2 órát kergetem azt aki aláírja a munkalapot. Az meg vinnyog, ha ráírok a lapra + 2 órát.

Mi a büdös, szétbarmolt, összegányolt lifteket próbáljuk életben tartani.....

Link to comment
Megosztás:

Spzoli.

Neked a cdr500as kezeli a bc-t? Írogatja a rádió adást stb?

Természetesen.

De már 92 től is van magyar szerelésű... de mindegy is, egy jó állapotú jó németből is meg akármilyenből, csak németeknél jobban megörzik az autók állapotát.

Tetőkárpitnak van már ára?

Vazz, rosszul érted. Egy uccsó szériás német 97es, 100x jobb autó, mint egy 99es lengyel klasszik.

Ára meg eddig is volt. 8pénz

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt Mindenkinek!

Azt a cső darabot, ami a levegőszűrőről megy az injektorfejre (az a harmonikás, ami általában mindenkinek törik) hogy kérjem a boltba? Ugyanígy elmondom neki hogy mi a pozíciója a motortérben? Fogják tudni? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt Mindenkinek!

Azt a cső darabot, ami a levegőszűrőről megy az injektorfejre (az a harmonikás, ami általában mindenkinek törik) hogy kérjem a boltba? Ugyanígy elmondom neki hogy mi a pozíciója a motortérben? Fogják tudni? :rolleyes:

Fogják, én 6 ezerért vettem.

Link to comment
Megosztás:

Köszi!! Őőőő lehet annyiért most egyenlőre marad betekerve ahogy most van...bár tudom hogy ez igy nem jó...na majd meggondolom még a nap folyamán ;)

Más: http://racing-bazar.hu/hasznaltauto/traban...nak_se_kel_mert ez haláli...van helyesírás :rolleyes:

Esetleg megnézheted bontóban is.

Lehet azért nem viszik el a Trabit, mert:

a, 180 ezer nagyon sok érte.

b, Nem tudják mit akar.

c, Ahhoz képest, hogy most lett kasztnizva, elég lyukas a bal hátsó sárvédő.

Link to comment
Megosztás:

Netről belenyúlnak a keverékbe, a gépek mellett meg fejvesztett futkosás kezdődik, mert dől a selejt ;)

Na nekem pontosan ezért nincs net a vezérlőben :D :D a szagos német képes lenne belepiszkálni, utána meg csak lesnék, hogy mi az a virágföld a csillében :D :D igaz így meg félautomata-manuálban megy a téma :D szal ne zsibbadjak meg egyhamar a 3 monitor előtt :rolleyes:

És olyan jó, hogy szakad az eső, melóhelyen döglök fizetett ingyenben :D jobb lenne ha otthon ráznám a pisztolyt :P igaz akkor nem ketyeg az óra.. :D

Link to comment
Megosztás:

És olyan jó, hogy szakad az eső, melóhelyen döglök fizetett ingyenben :D jobb lenne ha otthon ráznám a pisztolyt :D igaz akkor nem ketyeg az óra.. ;)

Ne is mond, én is körbetelefonáltam mindenkit reggel, mi lesz? Majd 7-re kiderül. Elvittem az asszonyt melózni, megint telefon, nem megyünk. Mondom tök jó, legalább pakolok apincében, kell pár új polc, meg egyebek. Viszem a kölyköket fél 8-kor suliba, megáll az egyik Boxer a ház előtt, nem jösz el glettelni? :rolleyes: De, mikor? Úgy majd egy óra mulva jönne vissza értem, most itt ülök melósruhában, és az ablakot lesem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Van egy 1.6-os 92-es kombi astram és most úgy döntöttem, hogy szeretném eleadni, nem tudjátok, hogy mennyi a reális ára egy ilyen astrának, állapotra nagyon jó állapotban van, 1 éve vettem akkor cserélve lett a komplett vezérlés, fék garnitúra, gyújtás, hűtő, aksi, lengéscsillapitók és rugók, kilométeróra spirál, illetve a generátor lett rendbe rakva, kb 2000 kmel ezelőtt lett benne olaj cserélve. A belseje gyünyürű állapotban van, gyári sport belső a szürke műszerfalos széria, szervo, tetőablak,központizár, fényszóróállitás van rajta, illetve 1 éves vonóhorog, 1 év műszaki van az autón még. Viszont van egy hibája, jobb hátul a benzintank alatt tipikus opel betegség előjött és rozsdásodik a karosszéria. Mennyit kérhetek el egy ilyen autóért?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Van egy 1.6-os 92-es kombi astram és most úgy döntöttem, hogy szeretném eleadni, nem tudjátok, hogy mennyi a reális ára egy ilyen astrának, állapotra nagyon jó állapotban van, 1 éve vettem akkor cserélve lett a komplett vezérlés, fék garnitúra, gyújtás, hűtő, aksi, lengéscsillapitók és rugók, kilométeróra spirál, illetve a generátor lett rendbe rakva, kb 2000 kmel ezelőtt lett benne olaj cserélve. A belseje gyünyürű állapotban van, gyári sport belső a szürke műszerfalos széria, szervo, tetőablak,központizár, fényszóróállitás van rajta, illetve 1 éves vonóhorog, 1 év műszaki van az autón még. Viszont van egy hibája, jobb hátul a benzintank alatt tipikus opel betegség előjött és rozsdásodik a karosszéria. Mennyit kérhetek el egy ilyen autóért?

Köszi

Beírod itt a keresőbe a kocsid adatait, aztán amit kidob, az alapján már tudsz egy irányárat saccolni. Most nagyon lent vannak az árak, az f astrának meg már nem is nagyon van értéke, főleg, ha öregecske.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Van egy 1.6-os 92-es kombi astram és most úgy döntöttem, hogy szeretném eleadni, nem tudjátok, hogy mennyi a reális ára egy ilyen astrának, állapotra nagyon jó állapotban van, 1 éve vettem akkor cserélve lett a komplett vezérlés, fék garnitúra, gyújtás, hűtő, aksi, lengéscsillapitók és rugók, kilométeróra spirál, illetve a generátor lett rendbe rakva, kb 2000 kmel ezelőtt lett benne olaj cserélve. A belseje gyünyürű állapotban van, gyári sport belső a szürke műszerfalos széria, szervo, tetőablak,központizár, fényszóróállitás van rajta, illetve 1 éves vonóhorog, 1 év műszaki van az autón még. Viszont van egy hibája, jobb hátul a benzintank alatt tipikus opel betegség előjött és rozsdásodik a karosszéria. Mennyit kérhetek el egy ilyen autóért?

Köszi

Bármennyit, de 400e fölött nem hiszem hogy megveszik :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Valaki akinek Caravanja van.

A vezető lábtere alatti szivacsot hogy tudom kiszedni? Elég vizes és ki kéne szárítanom.

Küszöb burkolat föl, első ülések ki, kardánbox ki, szönyeg fel, alatta szivacs ki. (vagy szőnyeg felhajt, szivacs a műszerfal alatt elvág, és kivesz :rolleyes: ) Nekem is el van már vágva, szívás kiszedni az egészet és lusta voltam ;)

Link to comment
Megosztás:

hmm... a Sedan rugókat +basz6om... :D Nagyon leült tőle az autó (szinte a fél kerék bekerült a kerékjáratba ;) ) , de vettünk caravan alá valót. Na az jó. Remélem ezeket visszaveszi Zizi. :rolleyes: :D

Az első rugók viszont jók Zoli! :D Köszi mégegyszer a közreműködést.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.