Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Titoktartási szerződés. :D

Bejáratos vagyok a környei gumigyárba. Mikor elkészítették a belépő kártyát az orrom alá dugtak valami hasonló nevű cetlit, átfutottam, majd alákarcoltam valami ákom-bákomot :D

Bent megkérdeztem az egyik főnököt, hogy nem-e lehetne-e valami gyárlátogatást szervezni ide, végignézni a gyártás folyamatát....stb. :rolleyes: :D :D

Először a fazon nem kapott levegőt, aztán lila lett a feje, majd halkan kinyögte: NEM!

Ami bent van az már nem is titkos, szuper titkos vaze. Még a soron dogozók sem ismerik a teljes folyamatot, a japók nagyon vigyáznak erre. Netről belenyúlnak a keverékbe, a gépek mellett meg fejvesztett futkosás kezdődik, mert dől a selejt ;)

Link to comment
Megosztás:

Mindkettő ott van ;) ,de az Rx7-nek a felfüggesztése kicsit,eggészen picit problémás asszem :D

Csak meg kell húzni a kerékcsavarokat, és nincs ilyen probléma :D Unokatesómék pár éve, egy szép nyári éjszaka 2 órán keresztül kerestek a bozótos-erdős-hegyoldalban egy Lada hátsó kereket :P :D :D :D Azzal kellett volna hazajönni... :D :D nem volt pótkerék, az egyik srác meg nem húzta meg rendesen, azt eltévedt egy kanyarban :rolleyes: ...

Link to comment
Megosztás:

Csak meg kell húzni a kerékcsavarokat, és nincs ilyen probléma ;) Unokatesómék pár éve, egy szép nyári éjszaka 2 órán keresztül kerestek a bozótos-erdős-hegyoldalban egy Lada hátsó kereket :D :D :D :P Azzal kellett volna hazajönni... :D :D nem volt pótkerék, az egyik srác meg nem húzta meg rendesen, azt eltévedt egy kanyarban :rolleyes: ...

A srác vagy a kerék tévedt el ? :D

Link to comment
Megosztás:

Bejáratos vagyok a környei gumigyárba. Mikor elkészítették a belépő kártyát az orrom alá dugtak valami hasonló nevű cetlit, átfutottam, majd alákarcoltam valami ákom-bákomot :D

Bent megkérdeztem az egyik főnököt, hogy nem-e lehetne-e valami gyárlátogatást szervezni ide, végignézni a gyártás folyamatát....stb. :rolleyes: :D :D

Először a fazon nem kapott levegőt, aztán lila lett a feje, majd halkan kinyögte: NEM!

Ami bent van az már nem is titkos, szuper titkos vaze. Még a soron dogozók sem ismerik a teljes folyamatot, a japók nagyon vigyáznak erre. Netről belenyúlnak a keverékbe, a gépek mellett meg fejvesztett futkosás kezdődik, mert dől a selejt ;)

Abban a gyárban én is jártam párszor. A hátsó részen található kék-sárga színű palettázó rendszer vezérlő szekrényeinek bekötése az én művem. Mindháromé. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.