Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kössz! Látom rád számíthatok :D

Most dobálhatok bontó-címeket, de csak a környékemen tudok, meg Debrecenben. (ami már meg is szűnt ;) )

Ezeken a helyek van a legtöbb esélyed rá hogy találj egyet :rolleyes:

Nah szaladtam elfelé. Majd este leszek.

csőcső

Link to comment
Megosztás:

Annyiért megnyaljátok a golyóimat is :D

Ha előtte legyantázod. :D :D

Nah viccet félretéve. Kéne valami normális lelőhely.

Klikk ide! Meg kérdezd meg Öcsibácsit, lehet neki is van.

:rolleyes: ;) :D Ennyire azért nem öreg az F astra :D

Miért Novy is szokott kitúrni ezt-azt a föld alól a dózerral. Lehet a kocsit is onnan ásta ki. :D

Link to comment
Megosztás:

Az H. De mindegy, akkor is Insignia :D

Mi a tök van a műszeregység gombja előtt? :D

Már nem dojcs :D De nem akartunk érte 6-ot adni. Sőt, semennyit nem akartunk, nekünk már van :D Láttad a kadettet amit tegnap éjszaka linkeltem? Ha ránézel, szerinted 99 ezerért akarta eladni a gazdája? :rolleyes: Ennyiért tudja eladni, egyre kevésbé van értékük :D ;) Ez van :D

Hát nem. De de. Novynak még nem volt. Vagyis épp akkor keresett. Azt mondtátok 600ért talán. Sajna nem láttam.

Link to comment
Megosztás:

Cirka egy óra alatt sikeresen uninstalláltam a fűtőradiátort. :rolleyes: Mehet a kukába, két helyen is kivan lyukadva a lamellák között. Ha valaki esetleg tudna szerezni, akkor megdobhatna egy ajánlattal. ;)

9900ért Nissens

18000ért Behr-Hella

19000ért Valeo

Na ?

Link to comment
Megosztás:

Bakker! :D Csak én szopok pénteken is 5-ig :D

Nem :D én egész héten szívok és ezért kell a telefonom ébresztőjével megérttetnem, hogy nincs hétvége csak hétköznap :rolleyes: mint pl ma is, hajnal 2-től egészen délután fél 6-ig :D úgy, hogy 2 hónapja nem kaptam fizetést mert állítólag üres a cég kasszája ;) na ha ez nem szopás akkor nem tudom mi.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tartott sokáig... Pedig el tudnék viselni egy Insigniát :D :D

Kezdek kifutni a km-ből, az olajcseréig de még csak ma délután megyek megvenni az olajat. Holnap kerítek szűrőt, aztán kezdhetek alkudozni az ismerősöknél hogy ki szeretné kölcsönadni nekem a csápost, vagy az aknát :D :D

Ha kijössz van akna, szerszám....stb. Legyél a vendégem segítek kipakolni az aknából anyósék cuccait ;)

Nem :D én egész héten szívok és ezért kell a telefonom ébresztőjével megérttetnem, hogy nincs hétvége csak hétköznap :rolleyes: mint pl ma is, hajnal 2-től egészen délután fél 6-ig :P úgy, hogy 2 hónapja nem kaptam fizetést mert állítólag üres a cég kasszája ;) na ha ez nem szopás akkor nem tudom mi.. :D

:D

Te nyertél. Ehhez képest a péntek 5 óra csak enyhe cumika....

Régebben velünk is ezt csinálta a főnök.....építkezett, kocsit vett....csak fizura nem futotta.

Aztán ott hagytam.....laza 10 évre ;)

Most már alig várja, hogy utalhasson.... :D

Link to comment
Megosztás:

Ha kijössz van akna, szerszám....stb. Legyél a vendégem segítek kipakolni az aknából anyósék cuccait :D

:rolleyes:

Te nyertél. Ehhez képest a péntek 5 óra csak enyhe cumika....

Régebben velünk is ezt csinálta a főnök.....építkezett, kocsit vett....csak fizura nem futotta.

Aztán ott hagytam.....laza 10 évre :D

Most már alig várja, hogy utalhasson.... ;)

Ehh, jó kis pluszt kapsz ennyi idő után... :D

Link to comment
Megosztás:

Ha kb 8ért újítja fel, akkor nehogymár 2e akarj venni egy hibátlant. persze vannak véletlenek. :D

várjunk még azzal a 8 al, kitudja itt mennyit mondanak :D

Nem tartott sokáig... Pedig el tudnék viselni egy Insigniát :rolleyes: ;)

Kezdek kifutni a km-ből, az olajcseréig de még csak ma délután megyek megvenni az olajat. Holnap kerítek szűrőt, aztán kezdhetek alkudozni az ismerősöknél hogy ki szeretné kölcsönadni nekem a csápost, vagy az aknát :D :D

ez vicc?

kanna félbevág és leengeded a ház előtt is akár :P Igaz most kicsit cseperegni szokott az eső :D

A classicokat érthetetlen módon túlértékelik, pedig egy occsó német 100x jobb mint egy 2évvel fiatalabb klasszik. :D

Persze mindent lehet bármennyiért hirdetni, ez nem jelenti azt, hogy el is viszik.

az a baj, hogy két évvel fiatalabb az nem mémet...

Link to comment
Megosztás:

Ehh, jó kis pluszt kapsz ennyi idő után... ;)

Na hallod......2 hónapig kuncsorgott, mire bólintottam neki :D , de akkor is csak vállakozóként, szerződéssel......ha megunom, vagy akad jobb.....halihó :D

Az 5 óra meg a szükséges rossz, sajnos 16.30-ig van ügyelet.....a szerződés nagy úr..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na, mostmár tuti, nyáron a levesgyárban fogok dolgozni, 21-én kezdek, és a levegőelőkészítő részlegnél fogok majd egy tesztpadot üzemeltetni. :rolleyes:

Mit kell a levegőn előkészíteni? Beszívom-kifújom. Ha tüdőszűrő akkor meg benttartom. Ennyi. :D Megittunk a szomszéddal/főnökkel fél üveg dinnyelikőrt, kábé egy évi szeszmennyiségem, kicsit forog a világ, meg késik a kép. Asszem mindjárt megyek az ágyba. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az enyim se jobb :rolleyes:

A h.b. Naplónál vagyok ügyfélszolgálatos. Emberek 90%-a normális tud lenni... És rendesek. Viszont....az a 10%. Bunkó, beképzelt, türelmetlen, ( általában 50-60 közötti kib*szott gazdag öregemberek. ) Pl ma az 1ik azt híresztelte, hogy ő most kábrióval jött... de bazdmeg milyen?!?!?! Egy rikítósárga kb 10-12 éves renault megane cabrio. Közben headset alias furunkulus a fején, és energiaital a kezében. És vitázik a többi ügyfelessel, hogy miért nem tudják fejből a szöveget amit multhéten hirdetett az újságban. Szerencsére velem még nem futott össze... Sajnos az ilyet nem tudom jól kezelni. ;) Egy darabig pofázna aztán megmondanám neki hogy akkor csináld meg magadnak otthon ha nem tudsz várni gyökér, de ahoz meg hülye vagy.

Plusz ha olyan gazdag lennék amilyennek ő mondja magát akkor nem ilyen matchboxal járnék, hanem egy nagy dög fekete omegáva/mercivel/audival/bmw-vel

Link to comment
Megosztás:

:D

Te nyertél. Ehhez képest a péntek 5 óra csak enyhe cumika....

Régebben velünk is ezt csinálta a főnök.....építkezett, kocsit vett....csak fizura nem futotta.

Aztán ott hagytam.....laza 10 évre :D

Most már alig várja, hogy utalhasson.... :P

Na itt a főnöknek odalett az ML mernyó :D mondjuk legalább nem kell szerelnem minden héten valami sz@rért :D helyette jár a még megmaradt melós T4-essel :D azt legalább elég 1 hónapban 1x javítani de akkor nagyon ;) irdatlan szívás izzítógyertyákat cserélni ha nem veszem le az adagolót ;) méghogy az Opel kaka.. :P

Igazából az itt a probléma, hogy mindenre csak akkor van lóvé amire épp kell :D és ez a körbetartozás is jó buli :D érezzük a bőrünkön :D viszont vagy elmehetünk még többet gályázni még kevesebb lóvéért és az sem biztosíték hogy meg is kapjuk a járandót vagy megyünk szoc.segélyért kuncsorogni és a végén azt sem kapunk mert nincs rá keretje a hivatalnak :D tehát csöbörből vödörbe ez a kelet.. :D

Megittunk a szomszéddal/főnökkel fél üveg dinnyelikőrt, kábé egy évi szeszmennyiségem, kicsit forog a világ, meg késik a kép. Asszem mindjárt megyek az ágyba. :D

Ne igyon aki nem bírja ;) :rolleyes:

;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

hanem egy nagy dög fekete omegáva/mercivel/audival/bmw-vel

Csakis fehét Omega caravan, esetleg Lotus Omega.

Na itt a főnöknek odalett az ML mernyó :D mondjuk legalább nem kell szerelnem minden héten valami sz@rért :D helyette jár a még megmaradt melós T4-essel :D azt legalább elég 1 hónapban 1x javítani de akkor nagyon ;) irdatlan szívás izzítógyertyákat cserélni ha nem veszem le az adagolót ;) méghogy az Opel kaka.. :D

Igazából az itt a probléma, hogy mindenre csak akkor van lóvé amire épp kell :D és ez a körbetartozás is jó buli :D érezzük a bőrünkön ;) viszont vagy elmehetünk még többet gályázni még kevesebb lóvéért és az sem biztosíték hogy meg is kapjuk a járandót vagy megyünk szoc.segélyért kuncsorogni és a végén azt sem kapunk mert nincs rá keretje a hivatalnak :D tehát csöbörből vödörbe ez a kelet.. :D

Ne igyon aki nem bírja :D :rolleyes:

:P :D ;)

Ne is mond, fel kellene állni a géptől, elmenni fogat mosni, és lefeküdni. De lehet a fogmosás kimarad. Nagyon forog minden. :D Remélem az aszszony nem veszi észre. :D 35-év alatt nem ittam ennyit összesen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.