Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Novy cartárs! Tudom hogy ez a fórum arról szól, hogy csináld magad, de én már jó ideje olvasom ezt a tetőkárpit mizériát...és bizony rájöttem, hogy vannak dolgok amikor igenis szakihoz kell fordulni ;) Kárpitos ismerősöm, 8 darab ezresért megcsinálja a tetőkárpitot. Ha valaki úgy gondolja hogy ez sok, akkor no komment....de hogy én nem küzdenék palmatexel, palmafixel, meg cipőragasztóval, ...stb az egyszer fix!!!

Tessék Novy,mondtam hogy van itt olyan aki jó tanácsot tud adni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Novy cartárs! Tudom hogy ez a fórum arról szól, hogy csináld magad, de én már jó ideje olvasom ezt a tetőkárpit mizériát...és bizony rájöttem, hogy vannak dolgok amikor igenis szakihoz kell fordulni :D Kárpitos ismerősöm, 8 darab ezresért megcsinálja a tetőkárpitot. Ha valaki úgy gondolja hogy ez sok, akkor no komment....de hogy én nem küzdenék palmatexel, palmafixel, meg cipőragasztóval, ...stb az egyszer fix!!!

és ő adja akkor az anyagot is gondolom, mert annyiért tényleg nem sok, de itt nincs ilyen, vagy még nem tudok róla.

na majd elválik mi lesz még itt. :rolleyes:

pénteken 5 ig hűha ;) mikor melózunk, akkor 12napon át reggel 6tol este 6ig tart a műszak, két nap pihi, ebből egy fél elmegy mert fel kell menni az irodába stb, és utána ujra 12 nap szóval...

:D

Link to comment
Megosztás:

:D :D

Van egy pár darabom, de igazából vagyok annyira lusta, meg a fürdő is van annyira messze, hogy .... :D :D

Nekem meg nincs, nem tudom hol van az a fürdő, és nem tudok úszni, asszem egyenlőek az esélyeink. :D :D

hello

Már többen is átestetek ezen, tetőkárpit ragasztás :rolleyes:

Meg akartam tisztogatni kicsit, hab tisztító és le is jött szépen ;)

Mivel ragasztottátok?

Palmatextől mindneki fél, mert átüt foltos melegben lejön :D

Plüss anyaggal szeretném bevonni.

Ha dobsz képet megmondom mit csináljál. :P

Link to comment
Megosztás:

és ő adja akkor az anyagot is gondolom, mert annyiért tényleg nem sok, de itt nincs ilyen, vagy még nem tudok róla.

na majd elválik mi lesz még itt. :D

pénteken 5 ig hűha :D mikor melózunk, akkor 12napon át reggel 6tol este 6ig tart a műszak, két nap pihi, ebből egy fél elmegy mert fel kell menni az irodába stb, és utána ujra 12 nap szóval...

:D

Vagy leválik. ;) :D Igen tréfarépát ettem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg nincs, nem tudom hol van az a fürdő, és nem tudok úszni, asszem egyenlőek az esélyeink. :D ;)

Ha dobsz képet megmondom mit csináljál. :D

mit akarsz annyira nézni, egy alap pezsgőmetál caravan astrán? :rolleyes: :D

most meg le is van takarva szőnyeggel, nehogy elverje ajég, meg amúgy is koszos, felcsapott ma egy kocsi szemből...

Nekem a szivacs nem jött le...nem is porlad stb

Találtam ilyen átlátszó ragasztó sprayt Tesa ragasztó spray szintelen filcet is ragaszt stb stb, ez lehet jó lenne... bár hőr vonatkozólag semmi nincs róla.

Link to comment
Megosztás:

mit akarsz annyira nézni, egy alap pezsgőmetál caravan astrán? :rolleyes: ;)

most meg le is van takarva szőnyeggel, nehogy elverje ajég, meg amúgy is koszos, felcsapott ma egy kocsi szemből...

Nekem a szivacs nem jött le...nem is porlad stb

Találtam ilyen átlátszó ragasztó sprayt Tesa ragasztó spray szintelen filcet is ragaszt stb stb, ez lehet jó lenne... bár hőr vonatkozólag semmi nincs róla.

Na jó, elmondom mit tegyél. Amit én néztem tetőkárpit anyagot, az olyan 2000Forintnál kezdődött métere, a caravanra asszem 2, 5méter kell+ a ragasztó. Tehát hallgass Alexra, és nézz körül a környéken van-e kárpitos. Én azért kentem rá büdösragasztót, mert nekem műbőr van rajta, azon nem üt átt, most meg minden beszállás után simogatom egy-két helyen vissza a fejem felett, tehát nem jó hozzá.

Link to comment
Megosztás:

és ő adja akkor az anyagot is gondolom, mert annyiért tényleg nem sok, de itt nincs ilyen, vagy még nem tudok róla.

na majd elválik mi lesz még itt. :rolleyes:

pénteken 5 ig hűha ;) mikor melózunk, akkor 12napon át reggel 6tol este 6ig tart a műszak, két nap pihi, ebből egy fél elmegy mert fel kell menni az irodába stb, és utána ujra 12 nap szóval...

:D

Igen! Persze nem hasított bőr, meg ilyenek......És még annyi hogy az árba nincs benne a szerelés,(az azt hiszem plusz 3ezer, de ebben nem vagyok biztos) neked kell leszedni, meg vissza is rakni, de gondolom ez nem okoz problémát.

Link to comment
Megosztás:

Na jó, elmondom mit tegyél. Amit én néztem tetőkárpit anyagot, az olyan 2000Forintnál kezdődött métere, a caravanra asszem 2, 5méter kell+ a ragasztó. Tehát hallgass Alexra, és nézz körül a környéken van-e kárpitos. Én azért kentem rá büdösragasztót, mert nekem műbőr van rajta, azon nem üt átt, most meg minden beszállás után simogatom egy-két helyen vissza a fejem felett, tehát nem jó hozzá.

Hangfalkárpittal nem akarom megcsinálni, pedig az tuti jól ragasztható, és azon se ütát semmi nagyon.

Van egy bútor kárpitos, lehet őt felkeresem holnap...

Link to comment
Megosztás:

Ha minden úgy jön össze, hétvégére kész a verda. :D

Szerkesztés: Ezt meg Dáwidnak -> Visit My Website mert olyan jól és sokat olvassa a fórumot, hogy iwiw-en kérdezte meg, hogy mi történt. :D

Ez az oldal valahogy kiesett akkor :rolleyes: frankón nem tudtam erről ma délelőttig ;)

asszem 2ezeré' vettem a komplett tetőkárpitot, egy dojcs classicból :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.