Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor kiszámolod mennyi hód elfogyaztása szükséges a napi kalóriaszükséglet bevitelének biztosítására? Tőlem végezheted a laborban is. ;)

Minyá más :D :D

Inkább nézd meg, szolidaritásból leengedtem a seggét :D :D

http://pics.coldline.hu/pics/43977-20100602-hB0AjG.jpg

Mit pakoltál bele Tefiute? :rolleyes:

Hétvégén az enyém is végre normális beállású lesz :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább ez, még a törésteszt is 5***** csillagos ;)

Nagyanyáméknak van :D Csak az a baj hogy 0 lóerős. Amikor használatba is volt akkoris 2 tehénerős volt :rolleyes: Viszont a tehénnek is van levegőszennyező káros kibocsátása, nagyadag metánkibocsátás, és ammóniakibocsátás :D De legalább nem fogyaszt sokat :D

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, nincs mit hozzátenni. :D Bár a buszsávok használatát nem említette. :D Kedd éjjel muszáj volt megtanítani az oktáviást, hogy ő nem busz. :D

És megtanulta? :P

Ugya villogó nem volt a tetején? ;)

Nem csúszik az éXíjam ;) 1200 pénzből megoldottam :D Rábactam egy 13-as szíjat, azt nesze neked kopott tárcsa :D :D :D (tudom, mókolt... :rolleyes: viszont múkodik ;) )

Link to comment
Megosztás:

És megtanulta? :D

Nem csúszik az éXíjam :D 1200 pénzből megoldottam :D Rábactam egy 13-as szíjat, azt nesze neked kopott tárcsa ;) :D :D (tudom, mókolt... :rolleyes: viszont múkodik ;) )

Beállt mellém, hogy majd legyorsul. Comboval voltunk haverral. Oktáviában h4xenon, led minden...hát lemaradt :D

És ha volt? :D Nincs rá szabály, hogy milyen hamar szabad elérni az 50et. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.