Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez nekem is KH-nak tűnik.

És nem szabályos időközönként ugrál. hanem mindig másképp. Szvóval:D NEM TUDOM. De spzolinak működik nem?:rolleyes: Igaz nekem más fajta mint az övé.

És az nem lehet hogy egy test pont nincs nekem benn a csatiba ami a rádión fe lvan tüntetve? szal ahol a rádió 4et ír fel hogy mi kéne ott nekem 3van hiányzik a test.

Link to comment
Megosztás:

Hőkezelve :D Unokatesóm ex-caravanja szebb volt :rolleyes: (és még azt is megvették :D :D :D )

És had' gratuláljak én is Laci-bácsinak :D

Dáw! Itt van a kormányod.. ;)

Igaz egy autó is jár hozzá.. :D :D

Köszi. Az autót le tudnád választani róla? ;) bár azzal se lenne bajom. Én kifizetem a kormányt, az autót meg Te. nah? áll a biznisz? ;)

Kérdezd meg tőle a kormányt mennyiért venné le. :D

2ágú F kormánnyal elég bután nézne ki :D Így se nagyon veszik meg, nem hogy azzal a kormánnyal :P

Link to comment
Megosztás:

Könnyű neked, a Tied normálisan néz ki :D :rolleyes:

Csak nem értem miért beszéltek rondábbnál rondább kormányokról...? A sima gsi kormány tök jó(amilyen Tivnek van.) Esetleg még egy irmsher kadett kormányt elfogadnék, ha nem lenne lufis. Najó, akkor olyan kéne, de ritka mint állat. ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak nem értem miért beszéltek rondábbnál rondább kormányokról...? A sima gsi kormány tök jó(amilyen Tivnek van.) Esetleg még egy irmsher kadett kormányt elfogadnék, ha nem lenne lufis. Najó, akkor olyan kéne, de ritka mint állat. :D

Nekem is csak kettő tetszik. Az amelyik Tivnek is van, meg ez ami itt a vectrában. Azt ennyi, a többit nem én linkeltem :D :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

A hűtőventi ígyis-úgyis elfog indulni 92-98°C körül ( asszem akkor kapcsol ). Az csak tájékoztató hőmérő.

Hűtőventillátor kapcsolótól függ. Elvileg rá szokták írni, hogy hány foktól kapcsol. Meg sokszor két hőmérsékletes (gondolom magasabb hőfoknál gyorsabban engedi forogni a ventillátort). Nekem nemrég kellett cserélnem és direkt olyat vettem, ami alacsonyabb hőfokon: 82-87 foknál kapcsol, mert kisebb a hűtőm a motorhoz képest.

Link to comment
Megosztás:

Hűtőventillátor kapcsolótól függ. Elvileg rá szokták írni, hogy hány foktól kapcsol. Meg sokszor két hőmérsékletes (gondolom magasabb hőfoknál gyorsabban engedi forogni a ventillátort). Nekem nemrég kellett cserélnem és direkt olyat vettem, ami alacsonyabb hőfokon: 82-87 foknál kapcsol, mert kisebb a hűtőm a motorhoz képest.

Akkor neked folyamatosan megy a venti? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez nem holmi ültess egy fát, védd az erdőket egyél hódot szakma ;) Van szívás vele rendesen.

Mert te milyen szakmát csinálsz amúgy?

Sok ember k*va nagy tévedésben van ezzel a Környezetvédelemmel (mellette van a általános laboráns szak is.) sokan azt hiszik, hogy 1 "faültetés meg szemétszedés" az egész. Az a közterület dolga illetve a helyi hulladékgazdálkodási vállalat felelőssége . :D :D

Én méréseket végzek adatokat értékelek ki, rohadt sok számítás,és 90%-ban labormunka és nem holmi védd az erdőket egyél hódot szakma. :rolleyes:

( és nem kekeckedni akarok, csak jelzem hogy mi, hogy,merre )

Link to comment
Megosztás:

Mert te milyen szakmát csinálsz amúgy?

Sok ember k*va nagy tévedésben van ezzel a Környezetvédelemmel (mellette van a általános laboráns szak is.) sokan azt hiszik, hogy 1 "faültetés meg szemétszedés" az egész. Az a közterület dolga illetve a helyi hulladékgazdálkodási vállalat felelőssége . :D :D

Én méréseket végzek adatokat értékelek ki, rohadt sok számítás,és 90%-ban labormunka és nem holmi védd az erdőket egyél hódot szakma. ;)

Ugyanmár csoki, ne vedd annyira mellre! :D

Suuuuusaaaaaa :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ugyanmár csoki, ne vedd annyira mellre! :D

Suuuuusaaaaaa :rolleyes:

één? :D Dehogy :D Csak elmondtam hogy miből áll ez.Senki ne maradjon kétségek között. Ez olyan mintha a caravanra azt mondják, hogy kombi

Ha ilyen védd az erdőt féle lennék nem 1.7DR-el járnék ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.