Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gratulálok Opeles90!!! És neked is m Petya a szóbelihez és az írásbelihez ;)

Ma délután jövök haza, látom hogy egy nagyon jóféle :D kis csaj kalimpál az útszélén..... természetesen mint minden kulturált autóstársam, én is megálltam :rolleyes: Kérdezem, hogy mi kéne ha vóna :D Mondja hogy megállt a személygépjármű, semmi, meg se nyíkan. Mondom neki, csak úgy megállt útközbe?? Azt mondja nem, megállt pisilni, és mire visszajött ez fogadta ;) .....No gondoltam magamba, mint szakértő :D :P :D azért bekukkantok a gépháztető alá...kitudja....Nem fogjátok elhinni (már bánnom hogy nem fényképeztem le) Még elvolt az alatt az 5 perc alatt bebújt egy nyest féle, és szétrágcsálta a gyújtáskábelt ;) :D Mondom neki, meddig voltál el??? Másfél órát? Nem azt mondja max 5 perc...na mondom frankó!!! Azért behúztam Veszprémig!!!

Gratula :D nekem is van :D

Köszi :D

Jaj olyan jó mostmár megkönnyebbültem ;)

Link to comment
Megosztás:

Gratula :D nekem is van ;)

Zotya szétvágtad az olajszűrőt? :D

Még nem, lusta vagyok lemenni a pincébe. :D

SENKI?? :rolleyes:

Passzolni kellene a W-számnak, ha nem, akkor legalább legyen azonos márka a tieddel, DELCO, WDO, hogy áttehesd az új műszeregységbe a kilóméterórát.

Ez a 1773-szám furcsa, 1111, meg 1112 láttam már...

Link to comment
Megosztás:

NEM-NEM és NEM. Át forraszgattam a bc-t és nem műkszikt. Talán egy kicsit gyorsabban sűrűbben jelenik meg tűnik el a radio kiírása.

Pár képet linkelek hogy mit művel hátha valakinek ismerős a hiba

Kép1

Kép2

Kép3

Így variál. És az óra kijelzése előtt van egy F-betű az amikor el tűnik a kiírás az fel-fel villan. Valaki segítsen mert TELJESEN tanácstalan vagyok.

A rádiónak a csatlakozójába. Nincs egy föld vezeték bevezetve.

Kép4

A be karikázot földelés nekem nincs be vezetékelve. Most már valami vezetékelésre tippelek.

Lehet hülyeség, de az jutott eszembe, hogy a rádió amit beraktál, az még a régi DID-es 10 karakteres kijelzőhöz van progizva, de a BC már csak 8-at tud. Vagy fordítva... :rolleyes: Lehet ez a hiba. ;)

Link to comment
Megosztás:

Még nem, lusta vagyok lemenni a pincébe. ;)

Passzolni kellene a W-számnak, ha nem, akkor legalább legyen azonos márka a tieddel, DELCO, WDO, hogy áttehesd az új műszeregységbe a kilóméterórát.

Ez a 1773-szám furcsa, 1111, meg 1112 láttam már...

Meg az 1102 vagy 1101 is elég sűrű ( nemtom melyik,a kettő közül vmelyik :rolleyes: )

ja amúgy hétvégén megy alá a 4 rugó, a fékcsövek, a munkahengerek. Meg a motort is ki kell szedni mert alul 1 szimering meg van feszülve és csöpög a motor. Aztán nem nagyon lehet hozzáférni tán a váltótól. Vagy valami ilyesmit magyarázott a szerelő

Link to comment
Megosztás:

Még nem, lusta vagyok lemenni a pincébe. :D

Passzolni kellene a W-számnak, ha nem, akkor legalább legyen azonos márka a tieddel, DELCO, WDO, hogy áttehesd az új műszeregységbe a kilóméterórát.

Ez a 1773-szám furcsa, 1111, meg 1112 láttam már...

Akkor ezt nem erőltetem,köszönöm szépen! :D

Nekem W1111 van benne ,akkor keresgélek ilyet ;)

Ha valaki tud ilyesmit,Pü jöhet :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ne itt időzzél, mars tanulni!!! ;) :D A végén még ránkfogod, ha nem mész átt. :D

B+, majdnem azt olvastam, hogy "ne itt nőzzél" :D :D

Ma délután jövök haza, látom hogy egy nagyon jóféle :D kis csaj kalimpál az útszélén..... Azért behúztam Veszprémig!!!

Én inkább valami félre eső helyre húztam volna be.. :rolleyes: :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Fújjj meg sem fordult a fejembe :D :D :D Nekem barátnőm van :D

Szép!! De az a 22 darab ezres is... :D

Nekem meg feleségem :rolleyes: :D

Inkább a 22 ezres mint az a rozsdás-kormos hólapátnak való.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Fújjj meg sem fordult a fejembe ;) :D :D Nekem barátnőm van :D

Szép!! De az a 22 darab ezres is... :D

Amúgy vicces...én hibátlan állapotú ( igaz F csomagtartóajtó) viszont üveggel, kárpittal, ablaktörlőmotorral, rendszámkerettel, és két hangszóróval :rolleyes: Kaptam egy 10esért és még a srác beszámított a régiből az üveget és 5öt lefaragott a 10esből

Ez meg ezt a hulladékot adná 22ért

szerk

Hülyeséget mondok... 15ért adta és abból vont le 5öt és úgy vettem 10ért. Vagy valami ilyesmi

Link to comment
Megosztás:

Lehet hülyeség, de az jutott eszembe, hogy a rádió amit beraktál, az még a régi DID-es 10 karakteres kijelzőhöz van progizva, de a BC már csak 8-at tud. Vagy fordítva... :rolleyes: Lehet ez a hiba. ;)

Nem tudom. A régi gyári kijelzőmön egyáltalán nem jelent meg semmi. Vagy ot is várni kellet volna h történelyen valami. De az a baj hogy meg jellenek dolgok. Csak eltűnik utána. Meg ha a radio ki írás eltűnik attól oldalt hogy rds tc mindenek miért tünnek el? Szval REMÉLEM nincs igazad. Minden esetre találtam egy bc-t holnapra rádugjuk hátha azon ki írkál. Valami érintkezés hiba lesz itt.

Kép

Ilyenem van és itt működik. Remélem nincs igazad!! remélem :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom. A régi gyári kijelzőmön egyáltalán nem jelent meg semmi. Vagy ot is várni kellet volna h történelyen valami. De az a baj hogy meg jellenek dolgok. Csak eltűnik utána. Meg ha a radio ki írás eltűnik attól oldalt hogy rds tc mindenek miért tünnek el? Szval REMÉLEM nincs igazad. Minden esetre találtam egy bc-t holnapra rádugjuk hátha azon ki írkál. Valami érintkezés hiba lesz itt.

Kép

Ilyenem van és itt működik. Remélem nincs igazad!! remélem :rolleyes:

Ez nekem is KH-nak tűnik.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt nem erőltetem,köszönöm szépen! :D

Nekem W1111 van benne ,akkor keresgélek ilyet ;)

Ha valaki tud ilyesmit,Pü jöhet :rolleyes:

KB 5 perc se kell kicserélni a km órát az óracsoprtban, 4 csavar fogja és a saját km órád van benne

már ha számít,hogy hány km-volt benne./nem kell tekergetni a másikat/

Link to comment
Megosztás:

KB 5 perc se kell kicserélni a km órát az óracsoprtban, 4 csavar fogja és a saját km órád van benne

már ha számít,hogy hány km-volt benne./nem kell tekergetni a másikat/

Így van, csak amint írtam a márka egyezzen, bár bele lehet farigcsálni mondjuk a DELCO-ba a VDO-t, de minek ha lehet olyat is kapni. Én is megcopattam magam, át akartam tenni a km-órát, hogy paszoljon a megett távolság, de nem ugyanaz amárka volt, elkezdtem belefaragni, de aztán mégiscsak áttekertem az új órát a régi állására.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.