Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy mekkora annak a gumicsőnek a belső átmérője ami a motortérben csatlakozik a tűzfalnál a fűtőradiátorra? Amíg nem lesz másik radiátor vagy nem tudjuk ezt megcsinálni addig ki kéne iktatnom, mert semmi értelme, hogy a boxból folyik a fagyálló. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Más: az Unix megint itt van a tecsónál Győrben, megnézik ingyen a féket, gátlókat, ha valakit érdekel, de elzavartak, mert esőben nem mérnek. :rolleyes:

Multkor énis voltam az Unixnál ennél ez ingyenes mérésen, műszaki előtt, hátsó fékekbe találtak akora eltérést hogy műszakin nem menne át, 1,5hetire volt a műszaki, ottmeg: hátsó fék jó...

Link to comment
Megosztás:

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy mekkora annak a gumicsőnek a belső átmérője ami a motortérben csatlakozik a tűzfalnál a fűtőradiátorra? Amíg nem lesz másik radiátor vagy nem tudjuk ezt megcsinálni addig ki kéne iktatnom, mert semmi értelme, hogy a boxból folyik a fagyálló. :rolleyes:

Nekem is megpróbálták forrasztani, de nem lett jó. Addig egy csődarabbal ki volt iktatva. Vettem bele újat. Cserélni nem jó móka. Rakjál szivacsot a radiátor aljára, ahol felfekszik a dobozra, különben zörögni fog.

Link to comment
Megosztás:

Nem kérdezted meddig lesznek?

Nem, és a honlapjukon meg feltöltés alatt az oldal ahova szokták írni, mikor hol vannak.

Multkor énis voltam az Unixnál ennél ez ingyenes mérésen, műszaki előtt, hátsó fékekbe találtak akora eltérést hogy műszakin nem menne át, 1,5hetire volt a műszaki, ottmeg: hátsó fék jó...

Nekem most volt műszakin, csak kiváncsi vagyok, hogy tényleg megcsinálta a féket, vagy csak áttolták. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is megpróbálták forrasztani, de nem lett jó. Addig egy csődarabbal ki volt iktatva. Vettem bele újat. Cserélni nem jó móka. Rakjál szivacsot a radiátor aljára, ahol felfekszik a dobozra, különben zörögni fog.

Most nemrég raktam össze, mert szét volt borítva beázás miatt és akkor vettem észre hogy a radiátor is szar, szal ismerem a technológiát, felépítést, csak a csődarab kéne, meg utána a próbálgatások.

Link to comment
Megosztás:

Most nemrég raktam össze, mert szét volt borítva beázás miatt és akkor vettem észre hogy a radiátor is szar, szal ismerem a technológiát, felépítést, csak a csődarab kéne, meg utána a próbálgatások.

Szerintem olyan 10-12mm átmérőjű csővel rövidre lehet zárni. Barkácsáruházakban kapni réz idomokat, talán van hasonló méretben. Egy kanyarelemmel össze tudod kötni a ki, és a bemenő ágat. Meg persze két csőbilincs rá.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem olyan 10-12mm átmérőjű csővel rövidre lehet zárni. Barkácsáruházakban kapni réz idomokat, talán van hasonló méretben. Egy kanyarelemmel össze tudod kötni a ki, és a bemenő ágat. Meg persze két csőbilincs rá.

Pepe kellene az EPC-vel, hogy megkeresse. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Más: az Unix megint itt van a tecsónál Győrben, megnézik ingyen a féket, gátlókat, ha valakit érdekel, de elzavartak, mert esőben nem mérnek. ;)

Hogy kapják be :D Debrecenben is van valami partizánkodás :rolleyes: asszony fogott egy kavicsbeütést de a szélvédős csávót a kis tendezvényük miatt elzavarták addig :D a többit meg nem tudja hol van :D nem nagyon ismeri a cityt.. :D

Megvan a technikusi :D

Grat tesa! taps.gif

Link to comment
Megosztás:

Akit érdekel a Kijelző hibakódjai annak itt van...igaz nem 100%-os de jobb mint spanyolul :rolleyes:

F12 - a diagnózis kezdete

F81 - SDA jel alacsony

F82 - SCL jel alacsony

F83 - MRQ jel alacsony

F84 - SDA jel magas

F85 - SCL jel magas

F86 - MRQ jel magas

F87 - rövidzárlat jel SDA és SCL

F88 - rövidzárlat jel SDA és MRQ

F89 - rövidzárlat jel SCL és MRQ

F91 - Jelek SDA és cserélt SCL

F92 - Jelek MRQ és cserélt SCL

F93 - a rádió belső hibája

F94 - Képtelen információt elcserélni a rádióra

F95 - Kommunikációs hiba a Radio és a TID között

F96 - Jelek MRQ és cserélt SDA

F169 - Szenzor hiba, a hőmérséklet érzékelője, alacsony jel

F171 - Szenzor hiba, a hőmérséklet érzékelője, magas jel

Érintkezők

Link to comment
Megosztás:

Nah hali!

Megvan a technikusi :D :D 69%-os lett az összesített... :rolleyes: 1% és 4es ;)

Tök jó, jutalmul mehetsz egy kört a benyásommal, ha összefutunk! :D

Nem is mondtam voltam ma anyuéknál, aztán el kellett menni a faluba kocsival, mondja álljak félre, had tudjon kiállni a Corsával, mondom hát menj ezzel, tökugyanaz, csak gondolj hozzá mindíg egy métert. :D Tetszett neki, hogy csendes, meg jól húz.

Link to comment
Megosztás:

Hi mindenki!

Először is grat Opeles90!!! :D

Másodszor pedig,észrevettem egy eladó fordulatszám mérős km órát astra F-be!

Itt a link:http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=172190284

Ezt 3 oldallal visszább linkelték be.

Na most a kérdés ,hogy enyémbe bele lehet e mókolni? :rolleyes:

Mert ha Jááá,akkor lecsapok rá hamar,mivel rég óta szeretnék ilyet ;)

Link to comment
Megosztás:

Hi mindenki!

Először is grat Opeles90!!! :D

Másodszor pedig,észrevettem egy eladó fordulatszám mérős km órát astra F-be!

Itt a link:http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=172190284

Ezt 3 oldallal visszább linkelték be.

Na most a kérdés ,hogy enyémbe bele lehet e mókolni? :rolleyes:

Mert ha Jááá,akkor lecsapok rá hamar,mivel rég óta szeretnék ilyet :D

Köszi szépen

Tök jó, jutalmul mehetsz egy kört a benyásommal, ha összefutunk! :P

Nem is mondtam voltam ma anyuéknál, aztán el kellett menni a faluba kocsival, mondja álljak félre, had tudjon kiállni a Corsával, mondom hát menj ezzel, tökugyanaz, csak gondolj hozzá mindíg egy métert. :D Tetszett neki, hogy csendes, meg jól húz.

Köszönöm :D

Rendben! :D Én vevő vagyok minden jóra ;)

Grat!! Na mondtam nem kell sz.rni ;)

Szerk.: milyen szakma amugy? :D

Köszi

Általános laboratóriumi technikus és környezetvédelmi technikus. :D

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok Opeles90!!! És neked is m Petya a szóbelihez és az írásbelihez :D

Ma délután jövök haza, látom hogy egy nagyon jóféle :D kis csaj kalimpál az útszélén..... természetesen mint minden kulturált autóstársam, én is megálltam :rolleyes: Kérdezem, hogy mi kéne ha vóna :D Mondja hogy megállt a személygépjármű, semmi, meg se nyíkan. Mondom neki, csak úgy megállt útközbe?? Azt mondja nem, megállt pisilni, és mire visszajött ez fogadta ;) .....No gondoltam magamba, mint szakértő :D :D :D azért bekukkantok a gépháztető alá...kitudja....Nem fogjátok elhinni (már bánnom hogy nem fényképeztem le) Még elvolt az alatt az 5 perc alatt bebújt egy nyest féle, és szétrágcsálta a gyújtáskábelt :P :D Mondom neki, meddig voltál el??? Másfél órát? Nem azt mondja max 5 perc...na mondom frankó!!! Azért behúztam Veszprémig!!!

Link to comment
Megosztás:

Hi mindenki!

Először is grat Opeles90!!! :D

Másodszor pedig,észrevettem egy eladó fordulatszám mérős km órát astra F-be!

Itt a link:http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=172190284

Ezt 3 oldallal visszább linkelték be.

Na most a kérdés ,hogy enyémbe bele lehet e mókolni? ;)

Mert ha Jááá,akkor lecsapok rá hamar,mivel rég óta szeretnék ilyet :D

SENKI?? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok Opeles90!!! És neked is m Petya a szóbelihez és az írásbelihez ;)

Ma délután jövök haza, látom hogy egy nagyon jóféle :D kis csaj kalimpál az útszélén..... természetesen mint minden kulturált autóstársam, én is megálltam ;) Kérdezem, hogy mi kéne ha vóna :D Mondja hogy megállt a személygépjármű, semmi, meg se nyíkan. Mondom neki, csak úgy megállt útközbe?? Azt mondja nem, megállt pisilni, és mire visszajött ez fogadta :D .....No gondoltam magamba, mint szakértő :D :P :D azért bekukkantok a gépháztető alá...kitudja....Nem fogjátok elhinni (már bánnom hogy nem fényképeztem le) Még elvolt az alatt az 5 perc alatt bebújt egy nyest féle, és szétrágcsálta a gyújtáskábelt ;) :D Mondom neki, meddig voltál el??? Másfél órát? Nem azt mondja max 5 perc...na mondom frankó!!! Azért behúztam Veszprémig!!!

Köhm! Írásbeli és gyakorlat :D Szóbeli még vissza van :rolleyes: De azért kössz :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.