Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De csak ha belevilágítanak a szemébe :D Én is tudok hunyorogni ha belevilágítanak ;) Képed van róla? :rolleyes:

Még nem csináltam. Meg most nincs itt a datacable. Sajna világos színű, de már ráraktam az astra talpat, meg átfűztem a kábelköteget. :D

Link to comment
Megosztás:

Még nem csináltam. Meg most nincs itt a datacable. Sajna világos színű, de már ráraktam az astra talpat, meg átfűztem a kábelköteget. ;)

Nah kíváncsi leszek :D Csütörtökön ha kimegyek, viszek egy csomagtartónyi vackot, és rádumálom a kadettesekre. Egyszerűen nem tom eladni őket... :rolleyes: Mondjuk azt se gondoltam volna hogy lesz hova tenni a lada légszűrőmet, kutyának nem kell... Aztán a múlthéten haver hívott remegő hangon hogy honnan tud szombat este délután lada légszűrőt szerezni :D

Link to comment
Megosztás:

Korán keltem, de feleslegesen, esik itt is, Dunaszerdahelyen is, ma nem kapok az tőle potya kávét. :D

Néha azért nem rossz "családban" dolgozni :rolleyes: nekem ingyé van a kávé amint az irodába dugom a pofámat unokanővéremhez ;) és komoly hely ahol ilyen jó kávét adnak :D főleg ingyé.. ;) :D :D

+1 vw alkatrész

Komoly egy speciál edísön lesz az a végén :P egy garnitúra 14-es fauvé alufelnit hozzám vághatnál ha már ennyire csak egyes részei kellenek neked ;)

Mondjuk azt se gondoltam volna hogy lesz hova tenni a lada légszűrőmet, kutyának nem kell... Aztán a múlthéten haver hívott remegő hangon hogy honnan tud szombat este délután lada légszűrőt szerezni :D

Csak ki kell várni a megfelelő pillanatot :D aztán meg félfelárasan tovább tudod adni mint emerdzsenszí éd.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék.Autó vásárlásos projekt elött állok,és egy kis tanácsot szeretnék.

A kiszemelet áldozat egy 2000.06-havi,Astra Classic,1.6 8v-s mocival,centrálzárral klímával.

Még annyit hogy 122.000 kmvan benne,és 695.000-et kérnek érte.

Mire kéne figyelnem a vásárlásnál,és mennyi lenne a kb fentartási költsége?

előre is köszi a válaszokat :rolleyes:

(Ha rossz helyre írtam,akkor bocsi:) )

Link to comment
Megosztás:

NEM-NEM és NEM. Át forraszgattam a bc-t és nem műkszikt. Talán egy kicsit gyorsabban sűrűbben jelenik meg tűnik el a radio kiírása.

Pár képet linkelek hogy mit művel hátha valakinek ismerős a hiba

Kép1

Kép2

Kép3

Így variál. És az óra kijelzése előtt van egy F-betű az amikor el tűnik a kiírás az fel-fel villan. Valaki segítsen mert TELJESEN tanácstalan vagyok.

A rádiónak a csatlakozójába. Nincs egy föld vezeték bevezetve.

Kép4

A be karikázot földelés nekem nincs be vezetékelve. Most már valami vezetékelésre tippelek.

Link to comment
Megosztás:

NEM-NEM és NEM. Át forraszgattam a bc-t és nem műkszikt. Talán egy kicsit gyorsabban sűrűbben jelenik meg tűnik el a radio kiírása.

Pár képet linkelek hogy mit művel hátha valakinek ismerős a hiba

Kép1

Kép2

Kép3

Így variál. És az óra kijelzése előtt van egy F-betű az amikor el tűnik a kiírás az fel-fel villan. Valaki segítsen mert TELJESEN tanácstalan vagyok.

A rádiónak a csatlakozójába. Nincs egy föld vezeték bevezetve.

Kép4

A be karikázot földelés nekem nincs be vezetékelve. Most már valami vezetékelésre tippelek.

Ez a hibát jelzi.

Link to comment
Megosztás:

Ma délután unatkoztam ;)

http://kepfeltoltes.hu/100601/P6018369_www...ltoltes.hu_.jpg

Megvolt a rádió is és a DID is, összekötözgettem és tök jó :D ja úgy kaptam mindkettőt ingyééé :D

szerk: jah még kell neki keret de majd holnap folytatom

Ez az olajszűrő tolltartó nagyon nagy! Megyek szétflexelem az enyémet. :D

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék.Autó vásárlásos projekt elött állok,és egy kis tanácsot szeretnék.

A kiszemelet áldozat egy 2000.06-havi,Astra Classic,1.6 8v-s mocival,centrálzárral klímával.

Még annyit hogy 122.000 kmvan benne,és 695.000-et kérnek érte.

Mire kéne figyelnem a vásárlásnál,és mennyi lenne a kb fentartási költsége?

előre is köszi a válaszokat :D

(Ha rossz helyre írtam,akkor bocsi:) )

Nézzd körbe nincs-e rohadás, bár fiatal autó, tankbeömlő környéke, bellülről is, a küszöb a necces hely. Kérdezzél rá mikor volt vezérlés cserélve, ezt tudják-e igazolni, mert ha nem akkor ezzel kell kezdeni, így egyből költesz rá, esetleg erre hivatkozva tudsz alkudni. Klímát próbáld ki, sokakat ért meglepi, amikor egész télen nem használták. Az eredetiség vizsgálatot csináltasd vele, ne akkor derüljön ki, hogy gubanc van ha hazajöttök pölö 200km-ről. Fenntartás....ugye van a teljesítmény (régen súlyadó) de az elméletileg ebben az évben nem érint már téged, meg van a kötelező, azt meg tudod nézni a neten van sok kalkulátor, hol lenne olcsóbb. Ha kereskedő árulja, lehet nála is meg lehet kötni on-line. Aztán meg ugye tankolni sem árt néha. Évente olajcsere, szűrők, nem árt téli gumi stb.stb. nem olcsó egy autót fentartani. Műszaki mikor esedékes?

Más: az Unix megint itt van a tecsónál Győrben, megnézik ingyen a féket, gátlókat, ha valakit érdekel, de elzavartak, mert esőben nem mérnek. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Faggasd ki a BC-t, hogy mi a baja. Asszem a két gomb egyidejű nyomásával kiírja. A hibakódok jelentését itt találod.

Kösz ez valamicskét segített abba pl hogy hány szál megy a 12pines csatiba ami rádió.

De nem a hibakóddal van a bajom hanem azzal hogy a rádió, cd adatokat nem írkálja. Pl basszust akarok állítani akkor vagy fel villan vagy nem ha fel villan akkor ott van váltani hogy pl balancot állítsak nem lehet meg mered a BASS-feliraton. Cd-nél úgy szintén. Hát nem tudom mit kellene vele csinállnom. Az F-az csak néha fel fel vilan amikor elmegy a radio kiírás. Próbáltam a bc csatit lehúzva csak a 12pines csatival játszani akkorse javul a hejzet de akkor folyamatosan világít az F ugye a le testeletlen szondák végett. Úgy érzem hogy valamerre arra lesz kontaktus hiba.

Link to comment
Megosztás:

Ez az olajszűrő tolltartó nagyon nagy! Megyek szétflexelem az enyémet. ;)

Nézzd körbe nincs-e rohadás, bár fiatal autó, tankbeömlő környéke, bellülről is, a küszöb a necces hely. Kérdezzél rá mikor volt vezérlés cserélve, ezt tudják-e igazolni, mert ha nem akkor ezzel kell kezdeni, így egyből költesz rá, esetleg erre hivatkozva tudsz alkudni. Klímát próbáld ki, sokakat ért meglepi, amikor egész télen nem használták. Az eredetiség vizsgálatot csináltasd vele, ne akkor derüljön ki, hogy gubanc van ha hazajöttök pölö 200km-ről. Fenntartás....ugye van a teljesítmény (régen súlyadó) de az elméletileg ebben az évben nem érint már téged, meg van a kötelező, azt meg tudod nézni a neten van sok kalkulátor, hol lenne olcsóbb. Ha kereskedő árulja, lehet nála is meg lehet kötni on-line. Aztán meg ugye tankolni sem árt néha. Évente olajcsere, szűrők, nem árt téli gumi stb.stb. nem olcsó egy autót fentartani. Műszaki mikor esedékes?

Más: az Unix megint itt van a tecsónál Győrben, megnézik ingyen a féket, gátlókat, ha valakit érdekel, de elzavartak, mert esőben nem mérnek. :rolleyes:

Nem kérdezted meddig lesznek?

Link to comment
Megosztás:

Ez az olajszűrő tolltartó nagyon nagy! Megyek szétflexelem az enyémet. ;)

Nézzd körbe nincs-e rohadás, bár fiatal autó, tankbeömlő környéke, bellülről is, a küszöb a necces hely. Kérdezzél rá mikor volt vezérlés cserélve, ezt tudják-e igazolni, mert ha nem akkor ezzel kell kezdeni, így egyből költesz rá, esetleg erre hivatkozva tudsz alkudni. Klímát próbáld ki, sokakat ért meglepi, amikor egész télen nem használták. Az eredetiség vizsgálatot csináltasd vele, ne akkor derüljön ki, hogy gubanc van ha hazajöttök pölö 200km-ről. Fenntartás....ugye van a teljesítmény (régen súlyadó) de az elméletileg ebben az évben nem érint már téged, meg van a kötelező, azt meg tudod nézni a neten van sok kalkulátor, hol lenne olcsóbb. Ha kereskedő árulja, lehet nála is meg lehet kötni on-line. Aztán meg ugye tankolni sem árt néha. Évente olajcsere, szűrők, nem árt téli gumi stb.stb. nem olcsó egy autót fentartani. Műszaki mikor esedékes?

Más: az Unix megint itt van a tecsónál Győrben, megnézik ingyen a féket, gátlókat, ha valakit érdekel, de elzavartak, mert esőben nem mérnek. :rolleyes:

Nagyon remélem hogy vezérlés csere volt rajta,és különben autó kereskedőnél van.Az eredet vizsgálatos részt annyira nem tudtam felfogni,de jelenleg egy 1.5-ös turbó-s nissan cherry-m van,úgy-hogy nagyjából vágom a a súlyadós meg biztosításos dolgokat.

köszi a választ:D

Link to comment
Megosztás:

Na megvolt a szimering csere a váltónál...most mint ha az a "csörgés" megszűnt volna...lehet hiányolta az olajat? ;) :rolleyes: Vagy az nem produkálhat zörgést terhelésre?

HOgyne zörögne VIISÍT. Legalábbis faternak visított a Francia mikor nem volt benne olaj:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.