Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az nem GTE hanem GSi kormány :D ez a GTE:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/04/80..._1210927094.jpg

De A Vekiben bőven találsz olyanokat.. :D :rolleyes:

Én GTE felirattal láttam mindig ;)

Keresek én, csak nem találok... Igazából eddig a legtöbbet kadettban láttam, de azt nem adják oda mert ők már megküzdöttek érte hogy bekerüljön a kadétba :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én GTE felirattal láttam mindig :rolleyes:

Keresek én, csak nem találok... Igazából eddig a legtöbbet kadettban láttam, de azt nem adják oda mert ők már megküzdöttek érte hogy bekerüljön a kadétba ;) :D :D

Tény, hogy nem egyszerű hozzájutni :D Zsóti komámnak se volt -az a fotó az övéének a belsejéé és azóta azok a kis "szeletek" is színre vannak fújva, így:

http://img7.tar.hu/krenatesz/img/38129090.jpg#3

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

délután megyek autót (meg)nézni. Öcsém úgy döntött bővit az astrak számát a családban:

kiváncsi vagyok a véleményetekre:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...l_82_le-3880677

amúgy szigoruan 1.4Si vagy vagy 16V-ben gondolkozik.(zunk)

Nos Dáwid cartárs jól beszél...a bal első ajtón jobban is oda figyelhetek volna a színre! :D Csúnyán elüt.....És biza igyekeztek úgy fényképezni, hogy nagyon ne lehessen észre venni :rolleyes: Egy kissé fapados.... ;)

De mindent összetéve, nagyon cééép sedan :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom...nem kell...nem...mert nem kellett :D

Amikor először csinálta, akkor megvolt, amikor a csávó is ott feküdt a tetején akkor meg nem volt meg :D

Tudom én csak civakodok :D :D

Jaaaj bassszameg..holnap szóbeli és 4 tétel nincs is meg :D :D :rolleyes: ;) Lehet októberben repeta lesz?

Nagyon desszert íze van a dolognak.

Link to comment
Megosztás:

Tudom én csak civakodok :D :D

Jaaaj bassszameg..holnap szóbeli és 4 tétel nincs is meg :D :D ;) :D Lehet októberben repeta lesz?

Nagyon desszert íze van a dolognak.

Nem akarlak hülyíteni...de nekem annó volt egy osztálytársam, aki 2-t nem tudott...először kihuzta az egyiket...aztán pót tételre a 2.at :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Bukott már valaki közülünk?? ;) ( bármiből )

28 éve, segédmotor vizsgán. :D Igaz csak tíz kressz kérdés volt. Nem jól töltöttem ki a TOTO-t. :D :D

Ne aggódj. Annál rosszabb. Menni fog az. A fiamnak is most vannak az év végi vizsgái a fősulin. Féléves vizsgáinál parázott, de most nagy nyugalommal ment el reggel.

Igaz tanult is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na látod? én is így fogok járni :D

Bukott már valaki közülünk?? :D ( bármiből )

Jajj már te gyermek :D nem kell egyből a naciba ereszteni :D anno én is kihúztam olyan tételt, hogy csak pislogtam "mit is mondjak" aztán meg rádió adás/vétel technikából úgy megpofáztam a vizsgabiztost, hogy ő pislogott.. :P

És igen, buktam ;) babettával akkorát, hogy fél oldalamon nem sok bőr maradt.. :rolleyes:

Nekem ez nagyon nem tetszik. :D

Nekem se.. :D

Link to comment
Megosztás:

28 éve, segédmotor vizsgán. :D Igaz csak tíz kressz kérdés volt. Nem jól töltöttem ki a TOTO-t. :D :D

Ne aggódj. Annál rosszabb. Menni fog az. A fiamnak is most vannak az év végi vizsgái a fősulin. Féléves vizsgáinál parázott, de most nagy nyugalommal ment el reggel.

Igaz tanult is. :rolleyes:

húú :D az se most volt. Nah, akkor gratulálok a Fiadnak. Reméljük sikerült. De miért ne.:P

Köszi a biztatást!

Jajj már te gyermek ;) nem kell egyből a naciba ereszteni :D anno én is kihúztam olyan tételt, hogy csak pislogtam "mit is mondjak" aztán meg rádió adás/vétel technikából úgy megpofáztam a vizsgabiztost, hogy ő pislogott.. :D

És igen, buktam :D babettával akkorát, hogy fél oldalamon nem sok bőr maradt.. ;)

Nekem se.. :D

Nah...igazatok van. Valamit csak el tudok hablatyolni nekik..Elvégre ott voltam számtalan órán.

Babettával meg óvatosan ;)

Sanci.... Ha lemennek a vizsgák kihorgásszuk magunkat :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Babettával meg óvatosan :D

Sanci.... Ha lemennek a vizsgák kihorgásszuk magunkat :D :D

Az volt vele az utsó köröm :D azóta ha nyeregbe pattanok a simson robogó a nyerő :D azzal nem olyan egyszerű eltaknyolni :D bár nem lehetetlen :rolleyes:

Jah, ha így alakul akkor már lassan itthon az ablakból is lehet -annyi eső esik ;)

Link to comment
Megosztás:

Az volt vele az utsó köröm :D azóta ha nyeregbe pattanok a simson robogó a nyerő :P azzal nem olyan egyszerű eltaknyolni :D bár nem lehetetlen :D

Jah, ha így alakul akkor már lassan itthon az ablakból is lehet -annyi eső esik :D

HÁt igen... Sajnos.

Unokatesóm most szerzett valami régi lepukkant pannóniát. Azt akarja rendbetenni ;)

Simson az rohadt jó moci.. Szintén unokatesóm mesélte, hogy a szobatársa Vésztőről, Győrig ment a szinyójával. És kibírta simán

Bár 1szer se kép se hang...minden elment, nem akart beindulni. Átkapcsolt valami tartalék fokozatra és megint ment

Én inkább halat fognék a helyetekben. :rolleyes: :D

:D Rajta leszünk... És reméljük nem a törpe akad :D Mint ahogy szokott ;)

Link to comment
Megosztás:

Simson az rohadt jó moci..

:D Rajta leszünk... És reméljük nem a törpe akad :D Mint ahogy szokott ;)

Annyira azért nem kell hasra esni tőle :rolleyes: de elfogadható.. :D

Sell..izé, süllő.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nos Dáwid cartárs jól beszél...a bal első ajtón jobban is oda figyelhetek volna a színre! :D Csúnyán elüt.....És biza igyekeztek úgy fényképezni, hogy nagyon ne lehessen észre venni :rolleyes: Egy kissé fapados.... ;)

De mindent összetéve, nagyon cééép sedan :D

Kussojááá. Neked is kell valami melóóóóó :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.