Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

délután megyek autót (meg)nézni. Öcsém úgy döntött bővit az astrak számát a családban:

kiváncsi vagyok a véleményetekre:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...l_82_le-3880677

amúgy szigoruan 1.4Si vagy vagy 16V-ben gondolkozik.(zunk)

Nem néz ki rosszul. A bal első ajtóval mondjuk voltak történések, meg arra is befizetnék hogy 94 óta ment bele 146ezer, de óra állásra úgysem lehet adni. A vas a lényeg, nem az hogy milyen számot mutat az óra. Jah, meg nem látom benne a ködlámpát, de biztos csak eldugták valahova... :D :D :D Ki kell próbálni, aztán mégjobban kipróbálni, aztán megkérdezni Novyt hogy ő mit nem nézett meg eléggé, aztán lehet dönteni :D

Kerekeket visszatettem, csavart kiszedtük, és most várom azt a jóembert aki keresi a felhajtómon felejtett éket. Úgy döntöttem hogy aki itt hagyta az éket, az hagyta itt a csavart is, úgyhogy visszakapja ha megette a csavart :D Gumistól befelé gyanús lett hogy 4-esben 2000-nél csak 50-el megyek ;) Kivettem a km órát, és a mutató végéből a kis súlyocska kihullott, és a napi számláló keretében elakadt. Aztán nem tudott följebb menni a mutató. :rolleyes: Mindegy, már szárad a ragacs, aztán minnyá megy vissza bele.

Link to comment
Megosztás:

Nem néz ki rosszul. A bal első ajtóval mondjuk voltak történések, meg arra is befizetnék hogy 94 óta ment bele 146ezer, de óra állásra úgysem lehet adni. A vas a lényeg, nem az hogy milyen számot mutat az óra. Jah, meg nem látom benne a ködlámpát, de biztos csak eldugták valahova... :D :D :D Ki kell próbálni, aztán mégjobban kipróbálni, aztán megkérdezni Novyt hogy ő mit nem nézett meg eléggé, aztán lehet dönteni :D

Kerekeket visszatettem, csavart kiszedtük, és most várom azt a jóembert aki keresi a felhajtómon felejtett éket. Úgy döntöttem hogy aki itt hagyta az éket, az hagyta itt a csavart is, úgyhogy visszakapja ha megette a csavart :D Gumistól befelé gyanúd lett hogy 4-esben 2000-nél csak 50-el megyek ;) Kivettem a km órát, és a mutató végéből a kis súlyocska kihullott, és a nai számláló keretében elakadt. Aztán nem tudott följebb menni a mutató. :rolleyes: Mindegy, már szárad a ragacs, aztán minnyá megy vissza bele.

Lehet a ködzáróra gondolt...de az alapból benne van mindegyikbe nem?

Szerk.: a km akár valós is lehet...16 év alatt ha nincs meg 10.000Km/ év ....és az akár lehet normális..szerintem

Link to comment
Megosztás:

Lehet a ködzáróra gondolt...de az alapból benne van mindegyikbe nem?

Túl jóindulatú vagy :rolleyes: Azután a csávó után aki el akarta nekem adni klímásnak, a nemklímás autót, és mutogatta a belső keringtetés gombját, meg a ventillátort, hogy "az bizony a klíma...dehogynem klíma...de méérmondjahogynemklímaamikorazigenisklíma" már nem lepődök meg ilyenen ;)

Link to comment
Megosztás:

Túl jóindulatú vagy :rolleyes: Azután a csávó után aki el akarta nekem adni klímásnak, a nemklímás autót, és mutogatta a belső keringtetés gombját, meg a ventillátort, hogy "az bizony a klíma...dehogynem klíma...de méérmondjahogynemklímaamikorazigenisklíma" már nem lepődök meg ilyenen :D

Jó...oké...meggyőztél ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

délután megyek autót (meg)nézni. Öcsém úgy döntött bővit az astrak számát a családban:

kiváncsi vagyok a véleményetekre:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...l_82_le-3880677

amúgy szigoruan 1.4Si vagy vagy 16V-ben gondolkozik.(zunk)

De rég láttam azt a szövésű ülést. ( igaz hogy az enyémben is olyan van, csak huzat van rajta )

Jaj de nem szerettem azt a durva anyagát.

Amúgy a ködlámpáról tényleg kamuznak. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De rég láttam azt a szövésű ülést. ( igaz hogy az enyémben is olyan van, csak huzat van rajta )

Jaj de nem szerettem azt a durva anyagát.

Amúgy a ködlámpáról tényleg kamuznak. :rolleyes:

Én meg bírtam. Igaz hogy nem volt az a pamut alsógatya érzése, viszont ha benne rohadtan napi 5-6-8 órát, fél éven keresztül, akkor sem kopott szét, és lyukadt ki. Ha pár dobozt rádobtam a hátsóra, akkor negyed annyira se koszolódott mint a többi, és sokkal strapabíróbb cucc volt. Aztán a mostaniból ugyan nem borulok ki egy komolyabb kanyarban, meg jobban is néz ki, viszont kb.fél év alatt sikerült szétülni az alját, úgy hogy már szinte alig ülök autóban ahhoz képest amit régen mentem vele. (tudom a hiba nem az ülésben hanem a s.ggemben van, de azé' akkor is ;) )

Link to comment
Megosztás:

"Az Opel Astra generációk óta pontosan a húslevest jelenti autósok millióinak. Soha nem nézett ki rosszul, de különösen vagány sem lett soha. Kellően tágas volt, megfelelően keveset fogyasztott, tartósságát, megbízhatóságát nem szidták nagyon, maximum kicsit."

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.