Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:rolleyes: Azt mondta lecserélné a légzsákos kormányt légzsák nélkülire.

Gondolod?

csk mer nekem lufis van Tehát olyanja van, mint Ádámnak.

de ez jobban teccik, Jobban tetszik neki a lufis, mint a sajátja(ami lufis).

flörtöltem már a gondolattal h beszerzek egy ilyet légzsák nélkül Miért kéne beszerezni egy másikat, és mennyire hülyén néz ki lufi nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Gondolod?

csk mer nekem lufis van Tehát olyanja van, mint Ádámnak.

de ez jobban teccik, Jobban tetszik neki a lufis, mint a sajátja(ami lufis).

flörtöltem már a gondolattal h beszerzek egy ilyet légzsák nélkül Miért kéne beszerezni egy másikat, és mennyire hülyén néz ki lufi nélkül.

Ja, lehet bocs, carakodik a dekóder, szoftvert kellene frissíteni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Gondolod?

csk mer nekem lufis van Tehát olyanja van, mint Ádámnak.

de ez jobban teccik, Jobban tetszik neki a lufis, mint a sajátja(ami lufis).

flörtöltem már a gondolattal h beszerzek egy ilyet légzsák nélkül Miért kéne beszerezni egy másikat, és mennyire hülyén néz ki lufi nélkül.

ez majdnem jó csak a 2. sor nem :rolleyes: az ez ádáméra vonatkozik és az nem lufis hanem légzsákos, és arra gondoltam h ilyet rakok bele csak olyat amibe má nincs légzsák

Link to comment
Megosztás:

ez majdnem jó csak a 2. sor nem :rolleyes: az ez ádáméra vonatkozik és az nem lufis hanem légzsákos, és arra gondoltam h ilyet rakok bele csak olyat amibe má nincs légzsák

Te gyárök, írd már le mit akarsz. Magyarul. Alany, állítmány, tárgy, jelzők.

Link to comment
Megosztás:

Te gyárök, írd már le mit akarsz. Magyarul. Alany, állítmány, tárgy, jelzők.

a lufis az az ami nekem van nem? gagyirégi légzsáktalan. azt lecserélném olyanra mint amelyiet az előbb invi linkelt, csak mivel az enyém alapból nem légzsákos jó lenne olyan is amibe már nincs légzsák. nemtom másképp leirni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

a lufis az az ami nekem van nem? gagyirégi légzsáktalan. azt lecserélném olyanra mint amelyiet az előbb invi linkelt, csak mivel az enyém alapból nem légzsákos jó lenne olyan is amibe már nincs légzsák. nemtom másképp leirni ;)

Teh felénk a légzsákot hívják lufinak. Tehát ha a kormányod légzsákos akkor azt is mondhatod, hogy lufis. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ebben szerintem se lufi, se légzsák.... :rolleyes: csak egy sima kormány duda finkcióval.

Csatlakozom. Ha valaki azt mondja, hogy lufis a kormánya, abból minden spekuláció nélkül arra gondolok hogy légzsákja van. Nem értem miért kell túlvariálni? Ez egy sima mezei snassz kormány. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha már kormány:D akkor felteszem a kérdést. G astra vagy bármelyik vektra pl multikormánya beszerelhető a F-classeba?

G astrára gondoltam. Eleve lufis a multi kormány. Tehát veszek egy lufitalan g astra kormányt. És a lufis kormányból átrakom a gombokat. Megoldható-é? Bármiféle multikormányosítás?

Link to comment
Megosztás:

Ha már kormány:D akkor felteszem a kérdést. G astra vagy bármelyik vektra pl multikormánya beszerelhető a F-classeba?

G astrára gondoltam. Eleve lufis a multi kormány. Tehát veszek egy lufitalan g astra kormányt. És a lufis kormányból átrakom a gombokat. Megoldható-é? Bármiféle multikormányosítás?

Ez a gondolat már foglalkoztat engem is :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.