Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jaja, bár a lököst még mindig nem kentem át ;) de a motortér legalább már tiszta nagyjából... lehet a délutáni szieszta után elugrok teccsóba vmi kenőcsér :rolleyes:

Én sima szilikonnal szoktam lefújni a lököst, a szélvédő alatti műanyagot, meg a B-oszlopnál a fekete műanyag takarót.

Link to comment
Megosztás:

Hát erre azért nem tenném a nyakamat..... de ez különleges , egyedi alkalom. :D

http://kep.psharing.com/361348.jpg

Most nézem a tévéban a Halálos irambant...brümmmm..BRÜMMMM....ííííííí, pszzzzzz. Kéne rakni az Astrába nitrót.

Níííí a sutyipiást!! :D :D

Osztány minek? :D Ahhoz több kaja is kell és valszeg a túlnyomásból fakadólag a mocitetőn lenne a hf nyoma :rolleyes: egyébként a dinitrogén-oxid csak arra való, hogy leszedje a kormot a kacatokról így akár meg is duplázható a befecskendezett üzemanyag mennyisége.. :D

Ja, azt még nem is mondtam, hogy átbactak a Meciben.

A zuhanyzóban van ilyen, hogy a kölykök ne forrázzák le magukat

Így már engem is vertek át ;) Babettára vettem láncot, 2 ezret adtam azt tizesből adtak vissza :D igaz akkor vettem már észre mikor rég elmentem a boltból :D gyanús lett, hogy sokkal több lóvé van nálam de az sose baj.. :D

Na én már jártam úgy ;) leszaggattam a függönyt is ;) nagyjából mint az általad említett kajálda reklámjában csak épp a mosdókagyló a helyén maradt ;) a drága szomszédasszonyom tekerte fel de vissza már persze nem kellett volna én meg nem néztem.. :D

Hőlégfúvóval

Vagy korommal.. :D :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy korommal.. :D :rolleyes: ;) :D

Attól csak szürkébb lett :D De amikor megvettem a bontott lökit előre, akkor megküldtem az egyik felét meleggel. Elég jól lehet látni a különbséget. (Nem, nem jobb és bal oldalra bontottam, hanem alulra, meg felülre :D )

Link to comment
Megosztás:

Olvasgatom a Vezess.hu-t, van pár kérdés, amin besírtam:

Van aki rosszul lát ködben:

Szeretném megkérdezni, hogy országúton, amikor hol van köd, hol nincs, tehát völgyes részen, -éjszaka- amikor az orromig sem látok, de néha eltünik a köd, mit tegyek, hogy vezessek? Tegnap késő este halálfélelmem volt az úton és 2O-3O-cal mertem csak menni, már régóta vezetek, de ez a furcsa köd nagyon megviselt! Köszönöm!

Van akinek meg csúszik a jég:

Tisztelt Székely Úr!Tavaly télen egy 2-swifttel, ónos esőtől borított parkolóban, 90-fokos parkolási helyzetbe szerettem volna be állni.Téli gumival felszerelve,és sajnos érthetetlen módon(számomra) az autó elkezdett megcsúszni,és irányíthatatlanná vált.Nem tudom hol hibáztam,még ilyen élményem nem volt.Több, tíz éve járok munkába saját autóval,hiba nélkül.Sajnos nem értem,hol hibáztam.Talán hirtelen volt a kormány kezelés?Várom szíves tanácsát.

Van akinek lecsúszik a gumicsizma a pedálról:

A munkám miatt sajnos így télen is sokat kell vezetnem, ehhez szeretnék pár tanácsot kérni.

A kocsi alapjárata nem az igazi, így a gázpedálról váltásnál nem tudom levenni a lábam. A kanyarban fékezés közben váltást eddig megoldottam, mert sarokkal fékeztem, közben a bakancs orrával nyomtam a gázt. A téli lucsokban a gumicsizmában ez már sajnos nem megy, lecsúszok a fékről... Tudna esetleg valami megoldást ajánlani, ragasszak csiszolópapírt a pedálra esetleg?

És ezek az emberek jönnek szembe velünk nap mint nap! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

...és ma még vasárnap is van. ;)

Na kész vagyok, ez a csúcs:

Kérdés:

A másik gondom a havas úttal van. A futózott gumi a Gazon nem bírja havat, csúszkál a hátulja. Ha a ponyva alatt kapaszkodó srácokat hátraküldeném a palató végére, segítene valamit?

A válasz:

A haverok hátraültetésének egy előnye lehet, hogy kevésbé hallatszik az ordítozásuk , mielőtt a kisodródó autóból a ponyván keresztül szép sorban kipotyognak, viszont a helyszínelők kiérkezéséig garantáltan csendben lesznek.

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.