Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hy! Alex tegnap jártál Veszptém-Gyulafirátót felé mert szembe jöttél velem :D :D megismertem a gépedet ;)

Igen én voltam!! Láttam hogy intettél, csak későn kapcsoltam, és az én csápolásom már nem láthattad :D :D

Aztán most ilyenkor mi van? :rolleyes:

Ilyenkor elviszi kasznishoz, kilakatolja, és egy festő lemázolja. Legalábbis általában ez szokott lenni :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sima ügy, csak vigyél egy madzagot, amivel fel tudod kötni a vizsgabiztos állát amikor benéz a mocitérbe. ;) :D

Aztán most ilyenkor mi van? :rolleyes:

Most jöttünk a fővárosból, egyet vonatoztunk, sokat villamosoztunk, még többet metróztunk. Egy kis darabot vittem a kocsiból is, a rotor személyében, mert Győrig azzal mentünk, és valaki elfalazta az AC-kapcsolót a polcal. Gondoltam , azért adok feladatot a lopóknak. :D

Nagyon valószínű, hogy húzni kell a hátulját, új löki, hátfal is kapott. Új hátulja lesz a kocsimnak. :D

Link to comment
Megosztás:

Most jöttünk a fővárosból, egyet vonatoztunk, sokat villamosoztunk, még többet metróztunk. Egy kis darabot vittem a kocsiból is, a rotor személyében, mert Győrig azzal mentünk, és valaki elfalazta az AC-kapcsolót a polcal. Gondoltam , azért adok feladatot a lopóknak. :D

Az egész család volt? Nem érte volna meg felmenni autóval? ;) Vagy a tömegközlekedés volt a fő cél? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az egész család volt? Nem érte volna meg felmenni autóval? :D Vagy a tömegközlekedés volt a fő cél? :rolleyes:

A nagycsaládosok 90%-os kedvezményével 2500-volt a vonatjegy oda-vissza. Nem kellett pályamatrica, nem kellett a parkolásért fizetni, üzemanyag, stb. És igen, az volt a lényeg, hogy a csajokkal villamosozzunk, metrózzunk, mozgólépcsőzzünk. A BKV-nak szintén van családi jegye, amivel 48-órán keresztül bármennyit mehetünk, bármivel, ez 2200Forint. De legközelebb valszeg kocsival megyünk, hogy én is szórakozhassak egy kicsit. :D

Kicsit csalódott voltam, mert a Citadellához vezető út hót mocskos volt, annak ellenére, hogy tele volt túristákkal, a sárban, meg az emberi ürülékben tapostunk. ;) Ja és fagyizzunk, adták ki a lányok a jelszót, 230-250volt egy gombóc fagyi. Szerencsére az Arénában a tecsó mellett találtunk egyet ahol csak 150.

Link to comment
Megosztás:

Fizeti a balfék biztosítója...Úgyhogy mehet mindenből az új gyári cucc :D

Nem. Ő bevállalta, hogy önköltségen megcsináltatja. Ám legyen. Tudná, hogy milyen szín van rajta... ;) :D

Amúgy egy jóbarátom vezette a kocsimat és a munkatársa ment bele. :rolleyes: Szegényke először kérte el a kocsimat és már ez történik... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem. Ő bevállalta, hogy önköltségen megcsináltatja. Ám legyen. Tudná, hogy milyen szín van rajta... ;) :D

Amúgy egy jóbarátom vezette a kocsimat és a munkatársa ment bele. :rolleyes: Szegényke először kérte el a kocsimat és már ez történik... :D

Milyen? Egy nagyon szép metál kék, 2-es gyöngyházzal :D :D

Link to comment
Megosztás:

Fizeti a balfék biztosítója...Úgyhogy mehet mindenből az új gyári cucc ;)

Csak aztán virítsák a lóvét időban, a munkatársamnak januárban volt frontális karambolja totálkárral, még egy fillért nem kapott, mert a vétkes felebezett a bünti ellen, és erre hivatkozva halasztják a kárrendezést. A szemétláda kölcsönzött kocsival volt, azóta éli világát, semmi gondja, ez a szerencsétlen meg most két kocsit törleszt, mert kénytelen volt másikat venni, a munkába azzal jár. Már ügyvédet is fogadott, meg többet beszél a rendőrséggel, biztósítóval, mint a családjával. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A nagycsaládosok 90%-os kedvezményével 2500-volt a vonatjegy oda-vissza. Nem kellett pályamatrica, nem kellett a parkolásért fizetni, üzemanyag, stb. És igen, az volt a lényeg, hogy a csajokkal villamosozzunk, metrózzunk, mozgólépcsőzzünk. A BKV-nak szintén van családi jegye, amivel 48-órán keresztül bármennyit mehetünk, bármivel, ez 2200Forint. De legközelebb valszeg kocsival megyünk, hogy én is szórakozhassak egy kicsit. ;)

Kicsit csalódott voltam, mert a Citadellához vezető út hót mocskos volt, annak ellenére, hogy tele volt túristákkal, a sárban, meg az emberi ürülékben tapostunk. :rolleyes: Ja és fagyizzunk, adták ki a lányok a jelszót, 230-250volt egy gombóc fagyi. Szerencsére az Arénában a tecsó mellett találtunk egyet ahol csak 150.

2500Ft illetve 2200Ft az egész családnak? Az tényleg jó ár. Legalább ihattál(volna) néhány korsó sört. :D Ja, hogy Győrből még haza kellett vezetni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Konkréten csöpög, ereszt, vagy letörött tőben, és úszik a lakás? :rolleyes:

egy forgatható konyhai grohe mégpedig olyan ami kihúzható és egy olyan cső van a rózsa után mint a fürdőszobákba. az valahol ereszt, és a tetején, ahol csatlakozik a rózsával ott jön ki a viz. ez azért elég nagy gond mert ha alaphelyzetbe van a csap akkor a viz visszafolyik a mosogató alá ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudom-tudom, csak cukkolom...ilyenkor mindig van valami jó beköpése amin szétröhögöm magamat... :rolleyes:

Hát erre azért nem tenném a nyakamat..... :D de ez különleges , egyedi alkalom. :D

361348.jpg

Most nézem a tévéban a Halálos irambant...brümmmm..BRÜMMMM....ííííííí, pszzzzzz. :D Kéne rakni az Astrába nitrót. ;)

Link to comment
Megosztás:

Bizony nem!!! Méreg drága és nem csak a te 286-od, hanem mindegyik ebbe sorolt szín. Ha jól tudom 2400Ft most egy deci :D A szín neve: Ceramic Blue Mica :rolleyes: Ezt csak úgy érdekességképp, említem ;)

azt hittem már megbeszéltük h te ehez nem értesz :D

amugy most fogom megcsináltatni a rohadásokat. majd az összes elemet újra kell fényeztetni?

Link to comment
Megosztás:

Bizony nem!!! Méreg drága és nem csak a te 286-od, hanem mindegyik ebbe sorolt szín. Ha jól tudom 2400Ft most egy deci :D A szín neve: Ceramic Blue Mica :rolleyes: Ezt csak úgy érdekességképp, említem :D

Aztaleborultszivarvégit. :D Tavaly még 1800 volt. :D :D Azt tudtam, hogy magyarul kerámia kéknek hívják. ;)

Link to comment
Megosztás:

azt hittem már megbeszéltük h te ehez nem értesz :D

amugy most fogom megcsináltatni a rohadásokat. majd az összes elemet újra kell fényeztetni?

Persze persze... Csak hülyeségeket írok :D :D

Őőő nem emlékszem...láttam már ezeket a rohadásokat? :D

Aztaleborultszivarvégit. :D Tavaly még 1800 volt. :P ;) Azt tudtam, hogy magyarul kerámia kéknek hívják. :rolleyes:

Hát én még teljes külsőnél tudok szerezni 2ezerért...pontosabban 1950-ért 80Km-t kell hozzá autóznom. De az 1800-at már elfelejtettük :D

Link to comment
Megosztás:

Persze persze... Csak hülyeségeket írok :D :D

Őőő nem emlékszem...láttam már ezeket a rohadásokat? :rolleyes:

Hát én még teljes külsőnél tudok szerezni 2ezerért...pontosabban 1950-ért 80Km-t kell hozzá autóznom. De az 1800-at már elfelejtettük :D

;) Milyen autót vettem. :D

Amúgy mitől ilyen drága ez a szín? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.