Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen, én is kerestem ilyet. Dáw már megígérte, hogy hoz, ha nem sikerül neki, szólok, és eljuttatjuk vhogy hozzám. Köszi!

Rendben! :devlish:

Csak érdekesség képpen ezek a számok vannak rajta: 501180 RH fölöttük GM felirat (gondolom az RH a jobbost jelöli)

Link to comment
Megosztás:

Passz, már így vettem. Mindegyik szivacs a padlón csurom víz volt, pedig a dugók a helyükön voltak. De csak ez az oldal volt ilyen, a másik nem. :lol: Bellülről rohadt, mert amíg nem piszkáltam az alvázvédő teljesen ép volt.

Nekem a csomagtér ázik be.Szerintem a bal hátsó ablak végénél a gumi tömítésnél.A hátsó oszlopból csöpög,nem látom pontosan.Tetősinnél tömítettem,ott nem.Már a tetőkárpitot is lebontottam,végignéztem.Az oszlopba nem látok be odáig,fogalmam sincs.Valakinek ötlete? :devlish:

Nem tudom pontosan,de odáig jutottam,hogy muszáj volt a kaszni alját a lökös mögött kifúrni egy 5-ös fúróval.Másképp nem ment,10 cm víz volt benne.Ha bemegy,ott ki.Aztán,ha megvan a konkrét hiba oka,befoltozom.

Link to comment
Megosztás:

Húúú! Zotya! Ez durva! :lol: Nekem 93 évvégi az autó, de ennyire nincs elrohadva! Bal oldalon hátul a küszöbön van egy kb. 2 cm-es rozsdafolt és kész! ;) Mennyi pezóba fájt a javítás?

26 volt a hegesztőgép 2 tekercs dróttal, olyan 4 ezer a bontott taposó, alvázvédő, alapozó, korongok.

Nesze, 4 napos hétvégét csináltam.

Erre anyuka melózik, eső esik, kocsi sz*rakodik. :devlish:

Találkozós cartársak is biztos áldják a jó időt.

Én is elvittem az asszonyt melózni, meg el is mentem érte, tiltakozott, hogy benzin, meg aludjak, de nem azért van a kocsi, hogy ilyenkor ne a kismocin ázzon? Még ha busszal megy akkor is elázik, az esernyőt sem lehet fogni ilyen szélben. Hazajöttünk, széthordtam a vödröket a pincébe, a teraszra bevert a víz, és az a hülye mesteremben :lol: befele lejtette meg, onnan meg leszivárog a pincébe. A fórum pangott, hát visszafeküdtem mellé aludni, 11-kor keltem fel. ;)

Nem rossz cucc,de nem merném szétvagdalni a kocsit

Segíthetek.... :lol: :lol: A hátsó ablakomosó műkszik? Nem annak a csöve van megtörve?

Link to comment
Megosztás:

Rendben! :devlish:

Csak érdekesség képpen ezek a számok vannak rajta: 501180 RH fölöttük GM felirat (gondolom az RH a jobbost jelöli)

Meghozta Dáw (az előbb), úgyhogy már nem kell. Viszont volt itt egy srác, aki szintén ilyet keresett, az Adok-veszek részbe írt is, nézd meg, ha gondolod, neki biztos kéne.

Segíthetek.... :lol: :lol: A hátsó ablakomosó műkszik? Nem annak a csöve van megtörve?

Ha nem használom,akkoris ázik.Locsoltam a tetőt slaggal és úgy lestem,de nem jöttem rá a titokra.

Nem olyan az alkarom,mint az Aquafresh fogkefe(3 ponton hajlított) :lol:

Nem a tetősín mellett megy be? Azt valahogy le kéne szedni, és kipucolni alatt azt a mélyedést, ha jól emléxem, ott szokott Caravanoknál beázni.

Link to comment
Megosztás:

Meghozta Dáw (az előbb), úgyhogy már nem kell. Viszont volt itt egy srác, aki szintén ilyet keresett, az Adok-veszek részbe írt is, nézd meg, ha gondolod, neki biztos kéne.

Nem a tetősín mellett megy be? Azt valahogy le kéne szedni, és kipucolni alatt azt a mélyedést, ha jól emléxem, ott szokott Caravanoknál beázni.

Simán csak lepattint játék. Egy csavarhúzóra kell rongyot tekerni, hogy ne sértse fel a fényezést, és akkor le lehet vele feszíteni. Elég rendesen gyűlik ott a trutyi, én minden mosáskor megcsinálom.

353738.jpg

Link to comment
Megosztás:

Simán csak lepattint játék. Egy csavarhúzóra kell rongyot tekerni, hogy ne sértse fel a fényezést, és akkor le lehet vele feszíteni. Elég rendesen gyűlik ott a trutyi, én minden mosáskor megcsinálom.

Szerintem minden mosáskor túlzás, de mondjuk évente 1-2x belefér. Én is most a hétvégén csináltam meg, szerintem az autó 15 évében először. Sok cucc volt alatta, de most pár hónapig jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.