Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ne készítettem egy listát, hogy mit cseréltem az autón:

első, hátsó lengéscsillapító kompletten, jobb alsó támasztó gömbfej, bal oldali féltengelyen a külső gumiharang, komplett hátsó fék (jobb,bal: fékdob, munkahenger, fékbetét, fékbeépítő készlet), középső kipufogódob, flexibilis cső a kat előtt. + a kisebb dolgok (gázolajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő, bal oldali visszapillantó tükör, termosztát, 2db csomiajtó teleszkóp, stb...)

Még a 2 első fényszórót akarom kicserélni, de azzal még várok, mert jel nélküli hűtőmaszkot akarok és annak megfelelően veszem majd a lámpát! :lol: Majd még komplett kuplungszett! Egyenlőre ennyi! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Láthatnánk is a gépsast? Vagy ha már szerepel valahol (használtautó.hu, stb) Akkor elég csak a link :devlish:

Itt van.

K_p060sz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

K_p063sz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Ne készítettem egy listát, hogy mit cseréltem az autón:

első, hátsó lengéscsillapító kompletten, jobb alsó támasztó gömbfej, bal oldali féltengelyen a külső gumiharang, komplett hátsó fék (jobb,bal: fékdob, munkahenger, fékbetét, fékbeépítő készlet), középső kipufogódob, flexibilis cső a kat előtt. + a kisebb dolgok (gázolajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő, bal oldali visszapillantó tükör, termosztát, 2db csomiajtó teleszkóp, stb...)

Még a 2 első fényszórót akarom kicserélni, de azzal még várok, mert jel nélküli hűtőmaszkot akarok és annak megfelelően veszem majd a lámpát! :lol: Majd még komplett kuplungszett! Egyenlőre ennyi! :lol:

És azt meg tudnád mondani hogy a ledezéshez milyen ledeket meg ellenállásokat használtál?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

És azt meg tudnád mondani hogy a ledezéshez milyen ledeket meg ellenállásokat használtál?

Köszi

Nekem voltak ledpanelok és azokat raktam bele a km órába és a középkonzolba. :devlish: A kapcsolókba pedig 5mm-es ledeket ha jól emlékszem 1K 0.5w-os ellenállással. Azért 0.5W-os, mert alatta nagyon melegedett az ellenállás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha bedugom a kameracsatit a videokártyába, akkor gondolkodik 1 csöppöt és szépen kikapcsol a sz.gép.

Pár hete volt egy gyengéd összeomlásom, és format C lett a vége.

Azóta viszont csak a legszükségesebb dolgokat raktam vissza.

A kamerához semmit nem kell telepíteni, felismerte eddig a gép, csak most valamiért nem komálja. :devlish:

Ha a gépre feljátszanám a vidit, utána a neten közzétenni már csekélység lenne.

Link to comment
Megosztás:

Csodaszép kis órácska a rádió fölött mi?? :devlish: (1996-os astrában - ezt a spórolást :lol: )

Ettől már az is jobb, ha nincs ott semmi!! :lol:

Na meg az a csocsósrádió ;)

Az enyém pont ilyen.... Mennyit ér meg neked ?

Hát hamarabb szoltál volna 650et megért volna, de már van...(félig)

Azért mondod ezt, mert még nem néztél szét itt és Debrecenbe! ;) Itt aranyáron akarták adni a széthajtott, rozsdától rikító astrákat! Mindenki tanácsolta, ne itt vegyek autót! Átmentem Debrecenbe, ott egy kicsit más volt a helyzet! De te tudod! Ha sajnálsz egy kis időt arra, hogy autót nézzél, akkor vegyél itt egy rocskát! :lol: Akkor azt majd tuningolhatod orvérzésig! :lol:

Szeretem bütykölni :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha bedugom a kameracsatit a videokártyába, akkor gondolkodik 1 csöppöt és szépen kikapcsol a sz.gép.

Pár hete volt egy gyengéd összeomlásom, és format C lett a vége.

Azóta viszont csak a legszükségesebb dolgokat raktam vissza.

A kamerához semmit nem kell telepíteni, felismerte eddig a gép, csak most valamiért nem komálja. :devlish:

Ha a gépre feljátszanám a vidit, utána a neten közzétenni már csekélység lenne.

A videó kamerába lehet tenni SD vagy valamilyen memóriakártyát?

Mert akkor azt is meglehetne próbálni hogy arra rá,és kártyaolvasóba (ha van a gépben)abba bele :lol:

Link to comment
Megosztás:

Félig? Minthogy még csak le van egyezve a biznisz, vagy hogyan kell ezt érteni? Láthatjuk is? :devlish:

Úgy valahogy. Látni még nem lehet, de annyit elmondok, hogy a színe Sp zolis. :lol: :lol:

Hát hogy pontosan mennyiért adnám, rögtön, azt nem tudom, de 650ért biztos nem...

Huh nagy kö esett most le :lol: Nincs ilyen szép amit én vettem félig, és az mindennel együtt van 650be, ha hamarabb szolsz.... de már ez félig megvan szóval :lol:, de egy árat írhatnál!

Link to comment
Megosztás:

Hát hogy pontosan mennyiért adnám, rögtön, azt nem tudom, de 650ért biztos nem...

Nos nem akarlak elkeseríteni, de többet nem igen fogsz kapni érte :devlish: Persze legyen szerencséd, és találj egy olyan...(nem is tudom minek nevezem) embert aki ad érte 650-et :lol:

Link to comment
Megosztás:

:devlish: :lol: :lol:

Kormány jobbra kitekerve tökig, tolat és kattogó hang jön jobbról. :lol: :lol:

Azért megnézem a kipufogó gumibakokat. :P ;) ;)

;) ;) ;)

Nos nem akarlak elkeseríteni, de többet nem igen fogsz kapni érte ;) Persze legyen szerencséd, és találj egy olyan...(nem is tudom minek nevezem) embert aki ad érte 650-et ;)

Ja, ugyan valóban szép, de manapság már annyiért vagy inkább olcsóbbért mennek az F-ek...legalábbis felénk. Ez ugyebár kb. 2300Eur..so-so ;)

Link to comment
Megosztás:

:devlish: :lol: :lol:

Kormány jobbra kitekerve tökig, tolat és kattogó hang jön jobbról. :lol: :lol:

Azért megnézem a kipufogó gumibakokat. ;) ;) :P

;) jol teszed ;)

Nos nem akarlak elkeseríteni, de többet nem igen fogsz kapni érte ;) Persze legyen szerencséd, és találj egy olyan...(nem is tudom minek nevezem) embert aki ad érte 650-et ;)

szerintem meg ha olyan szép állapotban van elmegy az 800ért is.

Nyíregyen Miskolcon Soltvadkerten és környékén:

ütött kopott 98as 99 es autók lemezfelnivel semmi extrával 770-850.

Megnéztem már jópárat, beszéltem kereskedővel is szóval. Nem is nagyon van, ami meg van szánalmas állapotú ;)

Link to comment
Megosztás:

Fpepe!

Megtudnád nekem nézni, hogy van-e a Csergőbe ilyen hőkapcsoló és mennyibe kerül?

Egy helyen találtam eddig, dobtam egy hátast :lol: 8600 :lol: és csak rendelésre.

OE Number

ISUZU 8-94483-155-0

ISUZU 8-97068804-0

GENERAL MOTORS 97 068 804

HOLDEN 8970688040

Ezek a számok vannak hozzá...

Előre is köszönöm! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

:devlish: jol teszed :lol:

szerintem meg ha olyan szép állapotban van elmegy az 800ért is.

Nyíregyen Miskolcon Soltvadkerten és környékén:

ütött kopott 98as 99 es autók lemezfelnivel semmi extrával 770-850.

Megnéztem már jópárat, beszéltem kereskedővel is szóval. Nem is nagyon van, ami meg van szánalmas állapotú :lol:

Nem is kell a kutyának se! Nem veszik meg! A használt-autón több oldalon hirdetnek ilyen autókat, hosszú hónapok óta..... Ha el akarja adni, akkor bizony engednie kell az áron :lol: Azt szokták mondani, hogy mindenki magából induljon ki.... Én nem adnék 800 ezret egy 10 éves autóért.

Link to comment
Megosztás:

Nem is kell a kutyának se! Nem veszik meg! A használt-autón több oldalon hirdetnek ilyen autókat, hosszú hónapok óta..... Ha el akarja adni, akkor bizony engednie kell az áron :devlish: Azt szokták mondani, hogy mindenki magából induljon ki.... Én nem adnék 800 ezret egy 10 éves autóért.

Nem vennék pl nissan almerat, de van fenn 2006os is 1.3ért.... Fastraknak már nincs semmi értékük.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.