Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Itt drága! Debrecenbe olcsóbb! Ez tuti! :devlish:

Ilyen kocsikat nem tudnak lényegesebben olcsóbban adni már, és annyiért nem éri meg utazgatni fél napokat.

Soltvadkerten is elnéztem pár helyre, és ott is ugyan ez az árfekvés sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Nekem csupa jó véleményem van róla. Még soha nem hagyott cserbe az 5 év alatt :lol: És hát a 90 mégis csak több mint a 60 :devlish: Még ha az évek folyamán veszített is a 90-ből :lol:

Sajnos tul sokan kezdik így itt:

Sziasztok vettem egy 1.4 (1.6) 16v astrát, minden jó stb, csak 10ezer km alatt megeszik 3 liter olajat. És a km számlálójuk ugy 200ezer környékén áll ilyenkor. Gondolkodtam már, hogyha vennék is, akkor nagygenerál után megint kb 200ezer km, ami nekem elég sokáig eltartana, de akkor számoljak egyből egy bő 200ezres költséggel. Nekem ugye 1.4 8v van és ezzel is ellennék, csak az zavar, hogy pályán 140nél 4ezret pörög majdnem... 1.6 8v ettől azért kevesebbet, még ha nem is sokkal :lol: meg hát lépkedni kell fel a lépcsőn :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ég és föld! Az ár is más, meg a minőség! :lol:

Hát nemtudok neked hinni, mivel egy 600-700 ezres autón mi az az ég és föld, amit engedni tudnak :devlish:

Megvan a zsé, és nem is akarok annyit utazgatni. 40ezerrel olcsóbb verdáért meg nem autókázok annyit.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos tul sokan kezdik így itt:

Sziasztok vettem egy 1.4 (1.6) 16v astrát, minden jó stb, csak 10ezer km alatt megeszik 3 liter olajat. És a km számlálójuk ugy 200ezer környékén áll ilyenkor. Gondolkodtam már, hogyha vennék is, akkor nagygenerál után megint kb 200ezer km, ami nekem elég sokáig eltartana, de akkor számoljak egyből egy bő 200ezres költséggel. Nekem ugye 1.4 8v van és ezzel is ellennék, csak az zavar, hogy pályán 140nél 4ezret pörög majdnem... 1.6 8v ettől azért kevesebbet, még ha nem is sokkal :lol: meg hát lépkedni kell fel a lépcsőn :lol:

A hugom anyósáéknak van G, de nem fenékig tejfel! Persze mindenkinek az a tuti, ami van! :lol: Nekem nem kell G! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos tul sokan kezdik így itt:

Sziasztok vettem egy 1.4 (1.6) 16v astrát, minden jó stb, csak 10ezer km alatt megeszik 3 liter olajat. És a km számlálójuk ugy 200ezer környékén áll ilyenkor. Gondolkodtam már, hogyha vennék is, akkor nagygenerál után megint kb 200ezer km, ami nekem elég sokáig eltartana, de akkor számoljak egyből egy bő 200ezres költséggel. Nekem ugye 1.4 8v van és ezzel is ellennék, csak az zavar, hogy pályán 140nél 4ezret pörög majdnem... 1.6 8v ettől azért kevesebbet, még ha nem is sokkal :devlish: meg hát lépkedni kell fel a lépcsőn :lol:

Hát azért 140-nél a hosszú váltós 1,6 is pörög már. Mennyit akarsz 140-nél fordulatszámra? 2000-et? Akkor vegyél 6sebességes dízel autót.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos tul sokan kezdik így itt:

Sziasztok vettem egy 1.4 (1.6) 16v astrát, minden jó stb, csak 10ezer km alatt megeszik 3 liter olajat. És a km számlálójuk ugy 200ezer környékén áll ilyenkor. Gondolkodtam már, hogyha vennék is, akkor nagygenerál után megint kb 200ezer km, ami nekem elég sokáig eltartana, de akkor számoljak egyből egy bő 200ezres költséggel. Nekem ugye 1.4 8v van és ezzel is ellennék, csak az zavar, hogy pályán 140nél 4ezret pörög majdnem... 1.6 8v ettől azért kevesebbet, még ha nem is sokkal :devlish: meg hát lépkedni kell fel a lépcsőn :lol:

Hmm te tudod. De hála istenek, az enyém nem eszi az olajat (még nem :lol: ) 227ezernél járok.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos tul sokan kezdik így itt:

Sziasztok vettem egy 1.4 (1.6) 16v astrát, minden jó stb, csak 10ezer km alatt megeszik 3 liter olajat. És a km számlálójuk ugy 200ezer környékén áll ilyenkor. Gondolkodtam már, hogyha vennék is, akkor nagygenerál után megint kb 200ezer km, ami nekem elég sokáig eltartana, de akkor számoljak egyből egy bő 200ezres költséggel. Nekem ugye 1.4 8v van és ezzel is ellennék, csak az zavar, hogy pályán 140nél 4ezret pörög majdnem... 1.6 8v ettől azért kevesebbet, még ha nem is sokkal :devlish: meg hát lépkedni kell fel a lépcsőn :lol:

Óra szerint? Óra szerint az én egyhatom 140nél 3500 feletti sebességen pörög, amit már nem igazán kedvel egyébként. 130 az még 3000-3200 rpm. Azt szereti és nem rövid váltó van benne.

Link to comment
Megosztás:

Óra szerint? Óra szerint az én egyhatom 140nél 3500 feletti sebességen pörög, amit már nem igazán kedvel egyébként. 130 az még 3000-3200 rpm. Azt szereti és nem rövid váltó van benne.

Ahogy írtam nem sokkal, de kevesebbet pörög :lol:

Alex tudom hogy a tiéd is jo állapotú, meg a porf úré is, de nem a tiéteket tudom megvenni :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hy! két dologról szeretném kérdezni a véleményetek ha sportkipufogót akarok csak a dobot (hátsó) kell venni amin rajta a vég vagy van még plusz darab ?

másik meg hogy alurács az hogy tehető fel ? bár nem túl oclsó ahogy néztem! :lol: :lol:

Kösziii!(még ismeretlen terep :devlish: )

Link to comment
Megosztás:

Hy! két dologról szeretném kérdezni a véleményetek ha sportkipufogót akarok csak a dobot (hátsó) kell venni amin rajta a vég vagy van még plusz darab ?

másik meg hogy alurács az hogy tehető fel ? bár nem túl oclsó ahogy néztem! :lol: :lol:

Kösziii!(még ismeretlen terep :lol: )

hát ha csak hangot szeretnél elég egy végdob :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hy! két dologról szeretném kérdezni a véleményetek ha sportkipufogót akarok csak a dobot (hátsó) kell venni amin rajta a vég vagy van még plusz darab ?

másik meg hogy alurács az hogy tehető fel ? bár nem túl oclsó ahogy néztem! :lol: :lol:

Kösziii!(még ismeretlen terep :lol: )

El kell döntened, hogy miért akarsz sportkipufogót. Ha csak a hang véget, hogy erősebb legyen a hangja, akkor elég komplett hátsó dobott cserélni. Nekem ilyen van, erősebb, és mélyebb a hangja, de semmi érezhető növekedés, mint azt nagyon sokan hiszik! Ha teljesítményre törekedsz, akkor egész rendszert kell cserélni, és jobb szakira bízni(persze az egy vagyon) hova szeretnél alurácsot? J0hnny szerint tyúkrács :devlish: :lol: Hűtőmaszkra? Az enyémet műanyaghegesztő saját anyagával meghegesztette, színre fújás után egyszerűen rá van hajtva a peremre a rács ilyen lett

Link to comment
Megosztás:

El kell döntened, hogy miért akarsz sportkipufogót. Ha csak a hang véget, hogy erősebb legyen a hangja, akkor elég komplett hátsó dobott cserélni. Nekem ilyen van, erősebb, és mélyebb a hangja, de semmi érezhető növekedés, mint azt nagyon sokan hiszik! Ha teljesítményre törekedsz, akkor egész rendszert kell cserélni, és jobb szakira bízni(persze az egy vagyon) hova szeretnél alurácsot? J0hnny szerint tyúkrács :devlish: :lol: Hűtőmaszkra? Az enyémet műanyaghegesztő saját anyagával meghegesztette, színre fújás után egyszerűen rá van hajtva a peremre a rács ilyen lett

jah igen bocsi azt nem írtam én is hűtőrácsként akarom. amúgy nagyon szép! :lol:

Link to comment
Megosztás:

jah igen bocsi azt nem írtam én is hűtőrácsként akarom szóval szakember azért kell hozzá? amúgy nagyon szép! :lol:

Igen kell hozzá, mert ha kiveszed a maszk belsejét, akkor az oldalsó, és az alsó felső lyukakat el kell tüntetni. Vagy vehetsz jel nélküli betétet, amit csak be kell pattintani ilyet

Szerk: Nem pattintani, hanem csavarozni kell a kialakított fülekkel a gyári kerethez :devlish: Ezen képen jobban mutat: klikk ide

Link to comment
Megosztás:

De ez a váltótól függ, nem attól, hogy 1.4 vagy 1.6. :devlish:

:lol: :lol:

Gondoltam ma csak nézem a meccset...de nincs sör. :lol:

De az 1.6 ot nagyobb eséllyel szerelik hosszabb váltóval, mint az 1.4et, sőt classic esetében ez fokozottan igaz, de ha ugyan olyan is a váltó, az 1.6 könyebben forog vele. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen kell hozzá, mert ha kiveszed a maszk belsejét, akkor az oldalsó, és az alsó felső lyukakat el kell tüntetni. Vagy vehetsz jel nélküli betétet, amit csak be kell pattintani ilyet

háát nem tudom hol tudnám megoldani! felmegyek hozzád Zircre azt megoldjuk :devlish: :lol: :lol: ha a "Innen" helyes :lol:

na jó ez csak egy vak ötlet volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen kell hozzá, mert ha kiveszed a maszk belsejét, akkor az oldalsó, és az alsó felső lyukakat el kell tüntetni. Vagy vehetsz jel nélküli betétet, amit csak be kell pattintani ilyet

Szerk: Nem pattintani, hanem csavarozni kell a kialakított fülekkel a gyári kerethez :devlish:

én ilyet néztem főnixbe és nem volt olyan szép mint a képeden, nem fekedt bele rendesen a rács és még csak szimmetrikus sem volt...

Link to comment
Megosztás:

háát nem tudom hol tudnám megoldani! felmegyek hozzád Zircre azt megoldjuk :devlish: :lol: :lol: ha a "Innen" helyes :lol:

na jó ez csak egy vak ötlet volt :lol:

Rendben ;) ! De itt kell hagynod, mert nem 2órás dolog. Kell hozzá egy törött maszk, ami kuka, alurács, és persze ha már építkezünk, akkor színre is festem neked! ;)

én ilyet néztem főnixbe és nem volt olyan szép mint a képeden, nem fekedt bele rendesen a rács és még csak szimmetrikus sem volt...

Nos igen, ez előfordul...ezért is inkább gyári maszkot alakítottam át én is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.