Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ja, egyszerűbb várni 5 másodpercet, mint bajba kerülni bármelyik oldalon is vagy, csak amikor már 16-odszor kell megállni, mert nem adják meg az elsőbbséget az már több mint bosszantó. Egyet szögezzünk le: jobbkézszabályt a falusi ember nem ismeri. T-alakú úttorkolatnál annak van elsőbbsége, aki a T-tetején megy, "mer egyenesen megyek nem???" :devlish: :lol:

Persze úgy igaz ahogy leírtad. De ha kint van az autósnak ( tiszta szívből 100%ig autósnak vallom magam, félreértés ne essék, mert míg bringával megyek 2 killómétert addig autóval 2ezret) a stoptábla, és annak ellenére lenyomja a bringásat az útról...az olyan... Primitív.

Link to comment
Megosztás:

..100as a corába..

..Pedig csak annyi a különbség hogy 1szer egy 1 tonna feletti járművel vagyok ott 1szer pedig egy 10-20-30 akárhány kilós járművel...

Sanciiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neked nincs véletlenül 1 olyan műanyag cső ami a légszűrőháztól megy a motor felé?

Ha van és nem használod, megegyezhetnénk 1 árban :lol:

Elég ott a 10-es is :P

:lol: a najzerem így ahogy van az összes kacatával, "terepgumival" stb épp nincs 12 kila.. ;) :lol: ;)

Nincs semmi alkatrészem :lol: kivéve néhány használt féktárcsát+dobot+betéteket, egy jobb 1 ablakkeret-gumit (vagy mi a túró az) meg egy akármilyen kábelköteget... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Elég ott a 10-es is ;)

:lol: a najzerem így ahogy van az összes kacatával, "terepgumival" stb épp nincs 12 kila.. :P ;) ;)

Nincs semmi alkatrészem :lol: kivéve néhány használt féktárcsát+dobot+betéteket, egy jobb 1 ablakkeret-gumit (vagy mi a túró az) meg egy akármilyen kábelköteget... :devlish:

Na segáz, azért köszi Sanci ;)

Akkor a tecsóba kell a 100as? :lol:

Beszélgettem nemrég Tomival. Jól vannak, minden zsíros körülöttük ;) Meg meséltem neki, hogy megopelesedtem én is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oké, de ez volt kéznél. Mivel kilyukadt a tubus, egy idő után már szó szerint is. :lol:

:lol: MacGyver

Nincs semmi alkatrészem :lol: kivéve néhány használt féktárcsát+dobot+betéteket, egy jobb 1 ablakkeret-gumit (vagy mi a túró az) meg egy akármilyen kábelköteget... :devlish:

Én is tudok ezekkel az alkatrészekkel szolgálni! Van még 4 db enyhén használt lengéscsillapítóm stb... :lol:

Link to comment
Megosztás:

:devlish: MacGyver

Én is tudok ezekkel az alkatrészekkel szolgálni! Van még 4 db enyhén használt lengéscsillapítóm stb... :lol:

;) Lengéscsillapító nekem is van... Bár erősen használt :lol: Még a gyáriak..ott fexik valahol nyírábrányba :P

Lali emlékszel még a borsós témára? :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Na segáz, azért köszi Sanci ;)

Akkor a tecsóba kell a 100as? :lol:

Beszélgettem nemrég Tomival. Jól vannak, minden zsíros körülöttük ;) Meg meséltem neki, hogy megopelesedtem én is :lol:

Nincs mit :D nem sokat segítettem vele :P

Asszem :devlish: ahova nem jó a 10-es meg a 20-as ott már a tolvaj-érme játszik be ;)

Én Torkos csütörtök óta nemigen beszéltem velük :lol: mondjuk mikor is.. :lol:

Van még 4 db enyhén használt lengéscsillapítóm stb... ;)

Nem kő ;) szeressem ha hintázkodik.. ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha tényleg kell, szólj és megoldjuk! ;)

Nem menek mostanában Nyíregyre ;) a legutóbbi külterületi előzésem 30-ba fog fájni.. :devlish:

Meg ha kapok végre valami fizuszerűt lehet vehetek új notit :lol: kezd a bill meghónni :lol: szerintem a nejem gyilkolja szét mert úgy veri (ha az övét lusta bekapcsolni) mint egy jó híradós a morzét.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem menek mostanában Nyíregyre ;) a legutóbbi külterületi előzésem 30-ba fog fájni.. :devlish:

Meg ha kapok végre valami fizuszerűt lehet vehetek új notit :lol: kezd a bill meghónni :lol: szerintem a nejem gyilkolja szét mert úgy veri (ha az övét lusta bekapcsolni) mint egy jó híradós a morzét.. :lol: :lol:

Azért nem kell új noti! Lehet venni külön billentyűzete! Nézzél szét, mielőtt vennél egy másikat! ;)

Link to comment
Megosztás:

Emlékszem nagyjából! :lol: :lol: ;) De miért kérded?

áááá... ;) csak eszembejutott az a sok hülyeség amit összehordtunk ;)

Nincs mit :D nem sokat segítettem vele ;)

Asszem :devlish: ahova nem jó a 10-es meg a 20-as ott már a tolvaj-érme játszik be :P

Én Torkos csütörtök óta nemigen beszéltem velük :lol: mondjuk mikor is.. :lol:

Nem kő ;) szeressem ha hintázkodik.. :D ;) ;)

van olyan is ;) csak az a pénztárcába. Én itt fórumon beszéltem vele 1 kicsit, meg felvettem msnre

Link to comment
Megosztás:

Nem menek mostanában Nyíregyre ;) a legutóbbi külterületi előzésem 30-ba fog fájni.. :devlish:

Meg ha kapok végre valami fizuszerűt lehet vehetek új notit :lol: kezd a bill meghónni :lol: szerintem a nejem gyilkolja szét mert úgy veri (ha az övét lusta bekapcsolni) mint egy jó híradós a morzét.. :lol: :lol:

azthittem csak az enyém ilyen ;)

Link to comment
Megosztás:

Milyen kéne?

1.6 8v 5 ajtós vagy caravan 2000 vagy attol fiatalabb évjárat. Szín az lehetőleg ne fehér.

Nyíregyet felejtsd el! Inkább Debrecen! Itt aranyáron adnak mindent! :devlish:

Pedig eddig Nyiregyen láttam olyat ami szóbajöhet, mindenhol máshol drágább, Debrecen kicsit messze van, de hirdetés sincs onnét ...

Link to comment
Megosztás:

1.6 8v 5 ajtós vagy caravan 2000 vagy attol fiatalabb évjárat. Szín az lehetőleg ne fehér.

Pedig eddig Nyiregyen láttam olyat ami szóbajöhet, mindenhol máshol drágább, Debrecen kicsit messze van, de hirdetés sincs onnét ...

Amennyiért ilyet kapsz, már G Astra is rendelkezésre áll.

Másrészt nem értem, miért csak az 1,6 8szelep a jó...én egy 1,4 16szelepessel is ellennék, azokban gyakrabb a klíma is.

Link to comment
Megosztás:

Azért nem kell új noti! Lehet venni külön billentyűzete! Nézzél szét, mielőtt vennél egy másikat! :lol:

Van usb-s billentyűzet, nem is a vacak fajta de ez a szerencsétlen nótabukk ha tudnád már mit kapott 2 év alatt a keverőben :devlish: napi sok óra rázkódás.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amennyiért ilyet kapsz, már G Astra is rendelkezésre áll.

Másrészt nem értem, miért csak az 1,6 8szelep a jó...én egy 1,4 16szelepessel is ellennék, azokban gyakrabb a klíma is.

G astra nem tetszik... meg stb. 16 vkről meg nem sok a jó vélemény, arrol nembeszélve mennyivel drágább a szervizelése.

Olyat raktak klásszíkbá? :devlish:

Biony :lol:

Link to comment
Megosztás:

G astra nem tetszik... meg stb. 16 vkről meg nem sok a jó vélemény, arrol nembeszélve mennyivel drágább a szervizelése.

Nekem csupa jó véleményem van róla. Még soha nem hagyott cserbe az 5 év alatt :lol: És hát a 90 mégis csak több mint a 60 :devlish: Még ha az évek folyamán veszített is a 90-ből :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.