Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondom hogy lesd ki a Morzsából :devlish:

Nah jóvan... menek dógozni. Majd eccer leszek :lol:

a lényeg, hogy nem mókolni akarok hanem oda tenni egy odavaló csövet :lol: Mókolás már volt...Hót szalag minden :lol: Tegnap délután kicsit kitakarítgattam a levegőszűrőt..még abba is volt 1 kis korom. Viszont ami eddig volt benne, az teljesen kiégett :lol: 1 kicsit se füstöl már.

Link to comment
Megosztás:

vki? :lol:

Én valami 2komponensű erős ragasztóval próbálkoznék! :devlish:

Én meg visszaküldtem kétoldalassal, és azóta örül neki. Az első kettőt meg szerváltam a bontóból, szépet egy német gépről :lol: (bele tartozott a sport belsőbe, meg hozzá csaptam egy szőnyeget is, előre, csak még nem szedtem szét azóta :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Akkor gyere Soltvadkertre. :lol:

csütörtökön még ott voltam, meg hétfőtöl lehet ujra.

Nem erről van szó. Tök mások a felhasznált anyagok. Kesztyűtartó csálé. Az egésznek olyan furcsa hatása van...

őőőő nem tudom igazábol, egy szürkében ültem többet, meg egy kékben egy keveset, de akárpit anyagán kívül nem vettem észre akkora nagy különbséget.

Nekem annyi elég, hogy még ma is van sok uj autó, amihez képest még egy calssic astra is sokkal jobban összeszerelt, és minőségibb anyagú. Az meg hogy csálé... összeszereléstől függ, de enyém nem csálé :lol:

Én valami 2komponensű erős ragasztóval próbálkoznék! :devlish:

Szerintem meg sziloplaszttal inkább, mert a kétkomponensű keményre köt, és szépen eltörik majd, vagy fbs stb.

Link to comment
Megosztás:

vki? :lol:

Sztem Palmatex :lol:

csütörtökön még ott voltam, meg hétfőtöl lehet ujra.

őőőő nem tudom igazábol, egy szürkében ültem többet, meg egy kékben egy keveset, de akárpit anyagán kívül nem vettem észre akkora nagy különbséget.

Nekem annyi elég, hogy még ma is van sok uj autó, amihez képest még egy calssic astra is sokkal jobban összeszerelt, és minőségibb anyagú. Az meg hogy csálé... összeszereléstől függ, de enyém nem csálé :lol:

Szerintem meg sziloplaszttal inkább, mert a kétkomponensű keményre köt, és szépen eltörik majd, vagy fbs stb.

Kié? :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy érted valaki kiengedte a csurmot. :lol: :lol:

vagy esetleg beküldte a cuccot a perem alá?

Na végre bicikliztem már 1 jót.... :lol: Suliba mennem kellett be és binyóval elmentem... De hogy ezek a dolgozó lány autósok... Vagy sok a bunkó autós, vagy én tartom egyenrangúnak a biciklist amikor vezetek...? Elsőbbségadás...leszarja, látja hogy jövök de nem érdekli. Pedig már olyan közel voltam hogy nekem kellett rárántani a féket. Autóval ilyenkor úgyszidom a bárcás ******anyját mint az állat... A másik parkolóhelyet keres úgy hogy 1esbe gurul alapjáraton az amúgyis rohadt szűk úton..na most én menjek mellé és előzzek rá biciklivel... SZÉGYEN... Autóból is látszik hogy sok a büdöstalpú, de bicikliről.. Onnan az igazi

Van olyan biciklis amit én is utálok, rángatja a járda és az út között meg hasonlók..de ha én normális tempóban normálisan tekerek, miért kell köcsögnek lenni velem szemben, nem értem. :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsomagolt a húsvéti nyuszit!

Én postásként átérzem a biciklisek helyzetét! :devlish: Letojják, hogy ott vagyok! Én spec nem haragszom a biciklisekre! Persze a normális fajtára gondolok! :lol:

így van én is így vagyok vele. Ha autóval vagyok ott (egyedül ülök az autóban), megadja az elsőbbséget.. ha kerékpárral ( egyedül ülök a biciklin) akkor le se kulázza hogy ott vagyok. PEdig csak annyi a különbség hogy 1szer egy 1 tonna feletti járművel vagyok ott 1szer pedig egy 10-20-30 akárhány kilós járművel. Fene egye meg az ilyen csírákat.

Link to comment
Megosztás:

Pillanatragasztó. :lol: igaz lehet besokaltam, mert először nehezn nyílt az ajtó, de csak először. :devlish:

Bicajos-autós dilema, ismerős... :lol: Az a baj, ha valaki beül a kocsiba, egyből elfelejti, hogy valamikor gyalogolt, vagy kerekezett.

Én ha kocsival vagyok, és ott a biciklis mindíg eszembejut a súlykülönbség.... ha beesik az autó alá agyontapossa. Inkább fékezek, elengedem, és nem érdekel az a 10 másodperc amennyi időre megálltam. Ha ott van nekem a macisajt tábla, és jön a kerós akkor menjen..övé az elsőbség. És nem fogok kimászni elé. Elbambul, nem fékez...felkenődik a kocsi oldalára. 1: összetöri magát, 2: összetöri az autót, 3: én vagyok a hibás és jogos.

Link to comment
Megosztás:

Pillanatragasztó. :lol: igaz lehet besokaltam, mert először nehezn nyílt az ajtó, de csak először. :lol:

Bicajos-autós dilema, ismerős... :lol: Az a baj, ha valaki beül a kocsiba, egyből elfelejti, hogy valamikor gyalogolt, vagy kerekezett.

A pillanat ragasztótól még a 2 komponensű is jobb! :lol: A pillanatragasztó törékenyebb mint a másik! A fene se tudja! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Én ha kocsival vagyok, és ott a biciklis mindíg eszembejut a súlykülönbség.... ha beesik az autó alá agyontapossa. Inkább fékezek, elengedem, és nem érdekel az a 10 másodperc amennyi időre megálltam. Ha ott van nekem a macisajt tábla, és jön a kerós akkor menjen..övé az elsőbség. És nem fogok kimászni elé. Elbambul, nem fékez...felkenődik a kocsi oldalára. 1: összetöri magát, 2: összetöri az autót, 3: én vagyok a hibás és jogos.

Ja, egyszerűbb várni 5 másodpercet, mint bajba kerülni bármelyik oldalon is vagy, csak amikor már 16-odszor kell megállni, mert nem adják meg az elsőbbséget az már több mint bosszantó. Egyet szögezzünk le: jobbkézszabályt a falusi ember nem ismeri. T-alakú úttorkolatnál annak van elsőbbsége, aki a T-tetején megy, "mer egyenesen megyek nem???" :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, egyszerűbb várni 5 másodpercet, mint bajba kerülni bármelyik oldalon is vagy, csak amikor már 16-odszor kell megállni, mert nem adják meg az elsőbbséget az már több mint bosszantó. Egyet szögezzünk le: jobbkézszabályt a falusi ember nem ismeri. T-alakú úttorkolatnál annak van elsőbbsége, aki a T-tetején megy, "mer egyenesen megyek nem???" :devlish: :lol:

Vannak barmok! ez tény és való! Ha van egy biciklis előttem, szabályosan közlekedek, segítem a továbbhaladását! Ha meg nem jön össze, kocsog vagyok vele én is! attól függ, hogy mennyire veszi a lapot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.