Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én járok oda, ahol ezek edzőtáboroznak.....elárulhatom nektek, hogy a 2 recepciós csaj simán kenterbe veri az összeset :lol:

de az a mosoly 1 némelyiknek.... :lol: Mint amikor a kutya vicsorít... Amúgy jól néznek ki :devlish:

Azt mondja a bemondó: Farkas ZSuzsanna, mogyoródon él....

Hmm... Enyémen biztos nem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én járok oda, ahol ezek edzőtáboroznak.....elárulhatom nektek, hogy a 2 recepciós csaj simán kenterbe veri az összeset :lol:

Gyere ki Dunaszerdahelyre csajokat nézni, most ott melózok. Mint a kaméleon, egyik szemem a falon, a másik a járdán. Mondjuk most már nem nagyon lesegethetem őket, mert a bal felső erkélyen minden nap kapok kávét, nem akarom, hogy a nyakamba borítsák, ha nem befele nézek. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Gyere ki Dunaszerdahelyre csajokat nézni, most ott melózok. Mint a kaméleon, egyik szemem a falon, a másik a járdán. Mondjuk most már nem nagyon lesegethetem őket, mert a bal felső erkélyen minden nap kapok kávét, nem akarom, hogy a nyakamba borítsák, ha nem befele nézek. :devlish:

Mit fizetsz, hogy az asszony ne tudja meg? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyere ki Dunaszerdahelyre csajokat nézni, most ott melózok. Mint a kaméleon, egyik szemem a falon, a másik a járdán. Mondjuk most már nem nagyon lesegethetem őket, mert a bal felső erkélyen minden nap kapok kávét, nem akarom, hogy a nyakamba borítsák, ha nem befele nézek. :lol:

Az nekem messze van. GPS-es a céges....sajnos :devlish:

Felétek max. Környéig megyek el.....legálisan :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy kisebb mágnes az antenna környékére, oszt csókolom :lol:

Nem lehet. A főnök egy kalap péztet köhögött ki érte mostanában.

Alapból is kula, mert csinál olyanokat, hogy reggel kiállás után csak 6-7 perc múlva veszi észre, hogy kinn az autó.

Megyek 4-5 km-t a címig és azt jelzi, hogy átlagsebesség:198 km/h :devlish: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet. A főnök egy kalap péztet köhögött ki érte mostanában.

Alapból is kula, mert csinál olyanokat, hogy reggel kiállás után csak 6-7 perc múlva veszi észre, hogy kinn az autó.

Megyek 4-5 km-t a címig és azt jelzi, hogy átlagsebesség:198 km/h :devlish: :lol: :lol:

LOL :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet. A főnök egy kalap péztet köhögött ki érte mostanában.

Alapból is kula, mert csinál olyanokat, hogy reggel kiállás után csak 6-7 perc múlva veszi észre, hogy kinn az autó.

Megyek 4-5 km-t a címig és azt jelzi, hogy átlagsebesség:198 km/h :devlish: :lol: :lol:

még nem szóltak hogy széttaposod a cégautót, azt így persze hogy sokat fogyaszt? :lol: Vigyázz mert aztán fizethetsz a naftába :lol: (egész jól meg a Pizsó ;))

Link to comment
Megosztás:

még nem szóltak hogy széttaposod a cégautót, azt így persze hogy sokat fogyaszt? :devlish: Vigyázz mert aztán fizethetsz a naftába :lol: (egész jól meg a Pizsó ;))

Mondtam is a főnöknek, hogy most kell gyorsan eladni ;) :lol: :lol: :lol:

Most, hogy már úgy ahogy működik a GPS oda kell figyelnem pályán is, mert hamar rájön, hogy nem 130 a vége :P

Link to comment
Megosztás:

Én mennék szivesen..sőt bölcsességed, okosságod, fifikásságod, furfangosságod és kreativitásod pontos és megalapozott tudatában illetve ismeretében, segítséget is fogadnék el ledesítés szempontjából, ha felajánlanál ebből a tudásból egy aprócska szeletkét :devlish: :lol: :lol:

csak messze van Győr :lol:

Akkor gyere Soltvadkertre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én mennék szivesen..sőt bölcsességed, okosságod, fifikásságod, furfangosságod és kreativitásod pontos és megalapozott tudatában illetve ismeretében, segítséget is fogadnék el ledesítés szempontjából, ha felajánlanál ebből a tudásból egy aprócska szeletkét :devlish: :lol: :lol:

csak messze van Győr :lol:

Még mindig nem ledezted be a verdát? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Laleeeee. Hátte' élsz még? :lol: Merre voltál? :devlish:

Még igen! :lol: Erre arra! Össze van rakva az autó4 Már ideje volt! :lol: Még a porlasztócsúcsokat cserélem, azután góó! Eddig nem igazán foglalkoztam az autóval, gondoltam megvárom a tavaszt! Tavasszal meg nem volt időm, most raktam össze teljesen! kb. 3 hét múlva megy műszakira! (már ideje lesz) :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Még igen! :lol: Erre arra! Össze van rakva az autó4 Már ideje volt! :lol: Még a porlasztócsúcsokat cserélem, azután góó! Eddig nem igazán foglalkoztam az autóval, gondoltam megvárom a tavaszt! Tavasszal meg nem volt időm, most raktam össze teljesen! kb. 3 hét múlva megy műszakira! (már ideje lesz) :lol: ;)

Azóta nincs meg :lol: Amikor eltűntél akkor volt a kapkodás a futóművel úgy emlékszem. (vagy a fékkel? :devlish: ) szóval mindegy, régen volt ;)

Link to comment
Megosztás:

Azóta nincs meg :lol: Amikor eltűntél akkor volt a kapkodás a futóművel úgy emlékszem. (vagy a fékkel? :devlish: ) szóval mindegy, régen volt :lol:

Igen, de akkor hideg volt hozzá! Akkor kitaláltam, hogy eláll a garázsban, megvárom a tavaszt és ha jó lesz az idő, összerakom! Most meg már nagyon hiányzik. Legalább pihent a télen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

96os okbol is van fapad kivitel, szép szürke belsővel :devlish:

Ennyiből már jobb egy classic, mert abban nincs olyan, és egy Famili felszereltségűben már van ez az :lol:

Nem erről van szó. Tök mások a felhasznált anyagok. Kesztyűtartó csálé. Az egésznek olyan furcsa hatása van...

Link to comment
Megosztás:

Mit fizetsz, hogy az asszony ne tudja meg? :lol:

Hmm...egy féltengelyben kiegyezünk? :devlish: ;)

Az nekem messze van. GPS-es a céges....sajnos :lol:

Felétek max. Környéig megyek el.....legálisan :lol:

Ott is voltunk szintén egy Hűha lakott a házban amit hungiztunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még mindig nem ledezted be a verdát? :devlish:

Helllló Lali!

Hát...még most se jött össze :lol:

Jó hogy újra itt vagy :lol:

Valakinek nincsen elfekvőben vagy olcsó áron olyan műanyagcső 1.7DR-hez, amely szűrőháztól megy a motor felé? Bontóba néztem.... 4ezerért akarták adni. Nekem meg ilyen elég kókányolt állapotú van rajta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép-szép! :lol:

Helllló Lali!

Hát...még most se jött össze :devlish:

Jó hogy újra itt vagy :lol:

Valakinek nincsen elfekvőben vagy olcsó áron olyan műanyagcső 1.7DR-hez, amely szűrőháztól megy a motor felé? Bontóba néztem.... 4ezerért akarták adni. Nekem meg ilyen elég kókányolt állapotú van rajta :lol:

Lassan járj, tovább élsz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.