Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A SID ( :devlish: :lol: :lol: ) előtti kis-polc is, ahogy elnéztem ;)

ott van penge, 20as a pennys kosárba, 100as a corába és tescoba :lol: őőő... ilyen kis rézgyűrű vezetékekről, drót :lol: Van ott minden.. Csomagtartóba van doboz.. Találkozón Házipálinkát túrtam belőle, meg sört ;)

Link to comment
Megosztás:

Eljössz péntek este a Pezóba, és megnézed milyen a gyári helyekre tett piros led. Vagy kiugrassz hozzám sötétedés után, és megnézed nálam, csak szólj előre, akkor töltök annyit az akkuba, hogy világitson a műszerfal. :lol:

Ez így is van,irtam a győr moson.... topicba hogy elmenek a talira,de csak ha nem esik az eső :devlish:

Na de akkor úgy megnézem,hogy kinézem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eljössz péntek este a Pezóba, és megnézed milyen a gyári helyekre tett piros led. Vagy kiugrassz hozzám sötétedés után, és megnézed nálam, csak szólj előre, akkor töltök annyit az akkuba, hogy világitson a műszerfal. :lol:

Én mennék szivesen..sőt bölcsességed, okosságod, fifikásságod, furfangosságod és kreativitásod pontos és megalapozott tudatában illetve ismeretében, segítséget is fogadnék el ledesítés szempontjából, ha felajánlanál ebből a tudásból egy aprócska szeletkét :devlish: :lol: :lol:

csak messze van Győr :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én mennék szivesen..sőt bölcsességed, okosságod, fifikásságod, és furfangosságod és kreativitásod pontos és megalapozott tudatában, segítséget is fogadnék el ledesítés szempontjából, ha felajánlanál ebből a tudásból egy aprócska szeletkét :lol: :lol: :lol:

csak messze van Győr ;)

Te ne panaszkodj ott Astra-cityben... :lol: Ennyi opelbontót egy helyen én még nem láttam :devlish: Nem cserélünk? (Kocsit, és barátnőt nem :P ;) )

Link to comment
Megosztás:

Jah. Az autó kézikönyvében láttam róla rajzot, de fényképen vagy élőben még soha :lol: De ezt aki összerakta :devlish: Ködlámpa van. Tetősín nincs. Nem létező alvázszám van :lol: Hátsó fejtámlád van? :lol:

Jah a múltkor linkelt Dunakeszis vasúti aluljáróban megint megállt a víz. Most egy Fiat Panda maradt benne. Nem is olyan kis autó. Az ablakok teteje még kilátszott a vízből :lol: ;)

Jah, olvastam netes "újságban". Be is villant, hogy ez a híd lehet az. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

beleoffolok a témába :devlish:

De mi a tököm már megint ez a szenny a TV-be "királynő" néven alatt

nemtom, mert nem nézem. Ha már helyszínelnek :lol: :lol: Éppen most tudtam meg hogy ha egy levágott fej orrában találsz egy csipesz végén lifegő rózsaszín cafatot, az azt bizonyítja hogy nem a lefejezésbe halt meg az csávó, hanem abba hogy lelőtték. Érted már? :lol: :lol: (és még a csodazseblámpa se kellett hozzá, amivel déli napsütésben a sivatag közepén kell világítani hogy 50 méterről észrevedd a hajszálat a földön ;) )

Link to comment
Megosztás:

nemtom, mert nem nézem. Ha már helyszínelnek :lol: :lol: Éppen most tudtam meg hogy ha egy levágott fej orrában találsz egy csipesz végén lifegő rózsaszín cafatot, az azt bizonyítja hogy nem a lefejezésbe halt meg az csávó, hanem abba hogy lelőtték. Érted már? :lol: ;) (és még a csodazseblámpa se kellett hozzá, amivel déli napsütésben a sivatag közepén kell világítani hogy 50 méterről észrevedd a hajszálat a földön :P )

:devlish: :lol:

Az elejéről utánozták a cápa című filmet ;)
Link to comment
Megosztás:

:devlish: :lol:

Az elejéről utánozták a cápa című filmet :lol:

Egy hulla sincs benne. Marad a helyszínelők ;)

B.szod egy kocsiban ülő hullán talált lyukból a vízszinteshez képest tized! fok pontossággal sikerült belőni a golyó röppályáját :lol: Én meg majd kitalálom mennyire dől előre valaki az ülésben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.