Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szia!

Hát gondolom jobban néz ki ha több led van,de ha csak a gyári helyére be lenne téve a led az is elég.

Csak legyen neki olyan egységes kinézete :devlish:

KK

Eljössz péntek este a Pezóba, és megnézed milyen a gyári helyekre tett piros led. Vagy kiugrassz hozzám sötétedés után, és megnézed nálam, csak szólj előre, akkor töltök annyit az akkuba, hogy világitson a műszerfal. :lol:

Nem jár a klubtagságihoz se matrica,se rendszámkeret már. :lol:

Akkor nekem még mákom volt. :lol: Mondjuk nem tudom mikor jött ez a változtatás, nem is érint, de aki előtte lépett be annak még illene kapnia nem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mé szósz be? :lol: :lol: ;)

:lol: :devlish: aki hozzá van szokva a jóhoz :D

SID = Single Info Display. :D

;) ;) ;) ;)

Tanulok, mester! :lol: ;)

De attól még fapad marad :P

Viszooon, vettem bele hőmérőt... ;) ha benne van a GPS az meg mutatja a dátumot ;) ez a kis szutyok mutatja az órát, a hőmérő a hőmérsékletet, a GPS a dátumot :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :devlish: aki hozzá van szokva a jóhoz ;)

De attól még fapad marad :lol:

Viszooon, vettem bele hőmérőt... :lol: ha benne van a GPS az meg mutatja a dátumot :P ez a kis szutyok mutatja az órát, a hőmérő a hőmérsékletet, a GPS a dátumot ;)

Nyugi, a MID is egy sz*r fapad cucc. Dátumot nem mutat. ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazából akkor döbbenetes a különbség, mikor közvetlen átülsz az egyikből a másikba.... :lol:

Volt benne részem. :devlish:

96os okbol is van fapad kivitel, szép szürke belsővel :lol:

Ennyiből már jobb egy classic, mert abban nincs olyan, és egy Famili felszereltségűben már van ez az :lol:

Link to comment
Megosztás:

de több mint ez :lol:

Fura nagyon ez az én autóm... Dáwid azt mondta, élőben nem látott még ilyen cuccost ami benne van, az a "SID" ;)

Jah. Az autó kézikönyvében láttam róla rajzot, de fényképen vagy élőben még soha :lol: De ezt aki összerakta :devlish: Ködlámpa van. Tetősín nincs. Nem létező alvázszám van :lol: Hátsó fejtámlád van? ;)

Jah a múltkor linkelt Dunakeszis vasúti aluljáróban megint megállt a víz. Most egy Fiat Panda maradt benne. Nem is olyan kis autó. Az ablakok teteje még kilátszott a vízből :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Jah. Az autó kézikönyvében láttam róla rajzot, de fényképen vagy élőben még soha :lol: De ezt aki összerakta :devlish: Ködlámpa van. Tetősín nincs. Nem létező alvázszám van :lol: Hátsó fejtámlád van? ;)

Jah a múltkor linkelt Dunakeszis vasúti aluljáróban megint megállt a víz. Most egy Fiat Panda maradt benne. Nem is olyan kis autó. Az ablakok teteje még kilátszott a vízből :lol: ;)

Hátsó fejtámla..? dehogy.. :lol: Ugyanmár :P

Link to comment
Megosztás:

Ülésfűtés? :devlish: Valami furcsaság csak van még. Ennyivel nem lehet vége :lol:

Az nincs :lol: :lol: őőő.... HÁt a csomagtartóban oldalt van zseb... ;) Nem arra gondolok aminek van kis ajtaja, hanem ilyen kis műanyag zsebecske :lol: Sanci csak nézte hogy ez mi??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.