Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hogy én hogy csináltam... Hát én inkább jól túlbonyolítottam, de legalább van benne annyi meló hogy még jobban tetszen :lol: :lol:

Ti meg... valami legyen máá' vééértakarook :lol:

Szerintetek a víz tud lobogni? Vettem ilyen porkaját és azt írja: a tasak tartalmát öntse a lobogó vízbe. :devlish: :lol:

Tud de inkább rendelj egy pizzát :l

Link to comment
Megosztás:

Am meg érdekel....És ha nem veszek vissza?

Ha gondotok van egymással lehet pénisztméregetni,de ne itt mert szétcsapok köztetek. :devlish:

Amúgy tényleg elcsépelt és gagyi a kék belsőtér,a neonos világításról már nem is beszélek.

Röhej ez a bucsús stílus,sajnos a CS rossz hatással van az emberekre.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem teletolta az okos vizzel a kipuff rendszerét... :devlish:

" arra való " :lol:

Mi régebben uncsim D kadettjának a kipufogójára húztunk gumikesztűt...hihetetlen milyen templóval fújtva fel... :lol: ráhúztuk, 1 másodperc és durr....

Aztán 1 másik gumikesztyűt meg a vonóhorogra húztunk..új járkált vele pár napig :lol: hmm..de jó volt annó a sok fesztivál...akkor csináltunk ilyeneket..pl a vekerifeszten :lol:

Link to comment
Megosztás:

Holnap még nézegetem az "év hülyéje" című képeket ahol a marha egy dízel blokkon próbál kaját melegíteni :lol: :lol:

megódottam.http://pics.coldline.hu/pics/39227-20100513-sEfYg6.jpg

;) ;) ;)

:P ;) ;)

Holnap reggel meg ezen fogok röhögni ;)

EZ a Bear Grylls nagyon sík..lehugyálta a fejkendőjét, és a szája és az orra elé kötötte... :devlish: :lol:

szerk (14:11)

Mi ez a pangás??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Me'? Vizibringáról nem hallottál még? :lol:

Hát de..Van az a bogár volkswagen alakú :devlish: Balatonon minden strandon van belőle, meg a delfin alakú. Astra alakú/nagyságú kár hogy nincs.. leszakadna az ég azzal járnék.. de azon is kifesteném a felnit mégha műanyagból van akkoris :lol:

Ja igen Dáw és a tetősínt is levenném még mielőtt kérdeznéd :lol:

Link to comment
Megosztás:

mert? Mibaj van vele? :P

Majd rájössz ;) :lol:

Csajoznál és nem fórumoznál..... ;)

Kb én is inkább :lol: :lol:

Holnap még nézegetem az "év hülyéje" című képeket ahol a marha egy dízel blokkon próbál kaját melegíteni :lol: ;)

Kojak megoldotta ;) igaz nem traktormotoron de azt mondják a népek jó volt.. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

A nem világítósat marhanehéz világítóssá tenni. Átteszed a rugót, réz vezetőt, izzót, elemet, meg a tetejét a gombbal. :devlish:

Az én esetemben egy picit alakítani kellett, mert nem akart összeállni az egész. Szikével ki kellett vágni egy keveset a nem világítós kulcs házábol, hogy a réz érintkezőt be lehessen tenni, de azonkívül kb az amit mondtál.

Sp az a merci :lol: szép szerintem is, hátsó recaro nélkül is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.