Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem feltétel a tagság, január 6 óta klubtag vagyok, matricát még mindig nem kaptam :lol: :lol: :devlish:

De neked már lóg a levegőben, csak még nem tudni mikor kapod meg. A nem klubtagoknak pontosan tudni hogy addig amíg nem lépnek be, tutira nem érkezik meg :lol:

Link to comment
Megosztás:

De neked már lóg a levegőben, csak még nem tudni mikor kapod meg. A nem klubtagoknak pontosan tudni hogy addig amíg nem lépnek be, tutira nem érkezik meg :devlish:

:lol: :lol: :lol:

Én hamarabb megkaptam a debreceniklubtól a matricát minthogy beléptem volna.. Ideadta Zizi, rá 2-3 talán 4 másodpercel befizettem a belépést :lol:

Link to comment
Megosztás:

Belekössek? :lol: :lol: Nah jó... megvárom Zolit :devlish:

Mondjuk én is szivesen elfogadnék egy ilyen ledes cuccot... :lol: Akár pénzért is... viszont addig meg legyek kilaméteróra nélkül? Amúgy csak annyi lényegében hogy a bennelevő kis izzókat ki kell cserélni ledekre?

Link to comment
Megosztás:

De jó hogy eddig húztam :lol: :lol: És venni lehet? :devlish: (vagy legalább egy közeli jó felbontású képet tud küldeni valaki? Akkor csinálok magamnak megint :lol: :lol:

Neeem J0hnny cartárs csak viccelődött. Legalábbis itt még azt írják hogy jár a tagsághoz matrinya

Na erről van itten szó e ;)

Ilyen amit elképzeltem,olyan "egységes" ;)

Szép lett nagyon!!!!

Sima műszerfal-led, a gyári izzó helyére. A hátránya az, hogy 6-7hónap után cserélni kell. Nem bírják sokáig. Úgyhogy ha tartósat akarsz, akkor javaslom a teljes műszerfal ledesítést.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én is szivesen elfogadnék egy ilyen ledes cuccot... :lol: Akár pénzért is... viszont addig meg legyek kilaméteróra nélkül? Amúgy csak annyi lényegében hogy a bennelevő kis izzókat ki kell cserélni ledekre?

Úgy is lehet :lol: Alexé is olyan szerintem :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem olvasd át figylemesen amit linkeltél. :devlish:

Átolvastam figyelmesen! De óóóóó nagy spzoli, olyan Kib@szott ku*va okos vagy, akkor légyszíves tájékoztasd a hülyegyerekkék Alex-et, hogy a 8-as bekezdés alatt, ami azt írja hogy: "Kedvezményes ajándéktárgy és matrica" mit takar? Kedvezményesen lehet venni matricát? Tehát nem jár, hanem lehet venni????????????

Link to comment
Megosztás:

Átolvastam figyelmesen! De óóóóó nagy spzoli, olyan Kib@szott ku*va okos vagy, akkor légyszíves tájékoztasd a hülyegyerekkék Alex-et, hogy a 8-as bekezdés alatt, ami azt írja hogy: "Kedvezményes ajándéktárgy és matrica" mit takar? Kedvezményesen lehet venni matricát? Tehát nem jár, hanem lehet venni????????????

Ha te is ilyen kibaszott okos vagy, akkor mi a ló######ért nem fogod fel elsőre??? :devlish:

Am meg visszavehetnél. Nem a tiedet szaroztam, hanem a színre mondtam(én mondtam, tehát az én véleményem, tehát SZERINTEM)... A vélemény nyilvánítás meg nem tiltott. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha te is ilyen kibaszott okos vagy, akkor mi a ló######ért nem fogod fel elsőre??? :devlish:

Nem vagyok kibaszott okos.....ezért kérdezem a kibaszott okos cartársamat. Mert nem fogom fel elsőre, még ló####-ért sem :lol:

Am meg érdekel....És ha nem veszek vissza?

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok kibaszott okos.....ezért kérdezem a kibaszott okos cartársamat. Mert nem fogom fel elsőre, még ló####-ért sem :devlish:

Am meg érdekel....És ha nem veszek vissza?

Normálisan szóltam, hogy olvasd el még egyszer a hivatkozásod, erre felkapod a vizet, mint egy 5éves sértődős kislány. :lol:

Nem veszel vissza? Tökre leszarom, felőlem szájkaratézhatunk, csak a többiek hamar rá fognak unni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Neeem J0hnny cartárs csak viccelődött. Legalábbis itt még azt írják hogy jár a tagsághoz matrinya

Sima műszerfal-led, a gyári izzó helyére. A hátránya az, hogy 6-7hónap után cserélni kell. Nem bírják sokáig. Úgyhogy ha tartósat akarsz, akkor javaslom a teljes műszerfal ledesítést.

Jó Jó,de nem merek neki állni egyedűl :devlish:

Bementem egy kis elektronikai üzletbe,elmondtam mit szeretnék,erre mondta az eladó

lerajzolja mit hogyan,de a ledeket akkor ott kell megvennem!

Mondom neki áll az alku!

Erre lerajzolja nekem ezt:3hsj219mhvg6xoo1oawd.jpg

Na most ezmiez :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.