Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Számodra melyik virág drága és melyik könyv nehéz ? :devlish:

Az a könyv nehéz ami rámesik a polcról, és az a virág drága ami 4 nap után úgy néz ki mint ami már egyszer átment a Stahl-konyhán salátaként. Nem egy nagy biznisz. Egy adag új LED mennyivel tartósabb :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam rávezetem, de nem ment számok betűvé történő átforgatása :devlish: :lol: :lol:

Ezek a feladatok már nagycsoportban is nehezen mentek... ;)

Én ma megkaptam, hogy mit ugatok a kombimmal, csak rábasztam négy felnit és azt hiszem, hogy szaktekintély vagyok....... :lol:

Visszaolvastam, senki nem állított ilyet. ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Barátnőm a szülinapjára, egy garnitúra D corsa felnit kapott, új gumikkal, gyári dísztárcsákkal. :lol: :lol: ;) Egyéb kérdés csajozási szokásaimmal kapcsolatban? :lol: :lol:

Szóval meglepted magad! ;)

Szép-szép mindez, de ugye nem BMW-je van ? ;) :D

Komolyan mondom betegek vagytok! ;) :P

Jogsija sincs. :devlish: (nem. BMW-je sincs. ;) ) Az én autómra kapta :D

El tudom képzelni mit mondhatott: " Pont erre vágytam drágám, hogy szebb kerekeken gurulhass!" :D ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Szörnyű gondok...engem egy csaj se keres. Se előző, se következő, se a mostani. :lol:

Simán csak a gyári izzók helyére akarsz ledeket, vagy valami bonyolulttabbra gondoltál?

Szia!

Hát gondolom jobban néz ki ha több led van,de ha csak a gyári helyére be lenne téve a led az is elég.

Csak legyen neki olyan egységes kinézete :devlish:

KK

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.