Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én ma megkaptam, hogy mit ugatok a kombimmal, csak rábasztam négy felnit és azt hiszem, hogy szaktekintély vagyok....... :lol:

:lol: :lol: Hát igen. Még rugóra sem telik alá, hogy legalább ne érjen le a földre... hihetetlen igénytelen vagy :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: Hát igen. Még rugóra sem telik alá, hogy legalább ne érjen le a földre... hihetetlen igénytelen vagy :devlish: :lol:

Meg azt is, hogy építettem-e már autót, hogy ennyire beszólok neki...? Erre csak annyit tudtam kérdezni, hogy látott-e már gyári fastra caravant? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én ma megkaptam, hogy mit ugatok a kombimmal, csak rábasztam négy felnit és azt hiszem, hogy szaktekintély vagyok....... :lol:

De utálom amikor valaki azért fikázza mert "kombi"..ami caravan.. nekem is szóltak már be.. Csak egy fos kombid van, arra vagy nagyfiú?és aki mondta annak autója sincs..há mondom bazeg...oké hogy 7400ccm-es motor van a tiedbe és vagy 60an beleférnek...de azt busznak hívják :devlish:

Bár mondjuk a Te "kombidnak" :lol: szóval caravanodnak megnézné a futóművét... hát lehet nézne 3at..

Fel se tűnik hogy a gyári astra speciel 4 csavaros... :lol: Felnin neked 5 van

Link to comment
Megosztás:

Youtube lol fail.

500 Internal Server Error

Sajnáljuk, valami félresikeredett.

Már ráállítottunk egy szakértői csapatot az ügyre, remélhetőleg gyorsan rendbehozzák a dolgot.

Also, please include the following information in your error report:

CrHpp1971sRofO9pKE936R47CtWAUpUqNqltfMbvH0g2BWtNSbqvyFp_Woxr

ZDSo5rV2TSBxzVIlGBURd_u0yztCs_87KTIp89-VZPxXf2byqnWL5sJK5t2-.... :devlish: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt biza meg :lol:

Kb mint mikor Soly filózott h asszony mit kapjon szülinapjára. Hmm egy szélfogót a cabriora.... :lol:

Én sokat gondolkoztam rajta. Először majdnem féktárcsát kapott, de aztán inkább kerekek lettek. (Jó, kapott mást is :devlish: ) ((Most rákérdezel hogy mit, színrefújom a kerekeidet)) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.