Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egyébként most én is kezdjek el hisztizni, mert nem kaptam választ egy kérdésemre? :devlish: :lol: :lol: :lol: :lol: ;)

Kénytelen leszel megvárni Novy-t Tavaly novemberben bontottunk neki világítós kulcsot, és abba beleműtőttötte az övét, de nemtudom hogy hogy. Én is küzdöttem, de csak "sima" kulcsot csináltam belőle. Forró csavarhúzóval körbe taknyoltam a műanyagba, aztán kitörtem, de majd Novy megaszondja hogy a gömbölyű kulcsnál mivót hogyvót ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy megoldás van. És úgy híjják hogy Adri ;) (vagy még megnézheted a vákumcsöveket. Az minden problémánál jó ;) :lol: )

:lol: :lol:

Igaz.. a régi már a mult.. próbálok túllenni rajta hátha ő fog mostmár szenvedni hogy nem talál még 1 olyat mint én :P

Dugaszolj ;)

:devlish: kétértelmű... :lol:

vákuumcsövet ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

"Dolgozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes"

:devlish: :lol: :lol: :lol:

Azóta viszont van egy olyan kulcsom, amin Opel embléma is van (és egy LED is, csak nem világít mert arra már tellett :lol: ) Így már olyan mintha legalább egy eredeti kulcsom lenne az autómhoz ;) Kívülről nem látszik, csak én tudom hogy mi van benne ;) Ha ezt a kulcsot valaki egyszer meg akarja csinálni hogy világítson... hát besz.rik amikor meglátja az elem helyén a ragasztópisztoly-nyomokat ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek... :lol: Az előző csaj úgyhallottam hogy megint keres engem.. :lol: Tököm kivan..nemhagy nyugodni :lol:

Szörnyű gondok...engem egy csaj se keres. Se előző, se következő, se a mostani. :lol:

Sziasztok!

Nem lenne valakinek kedve megcsinálni a kocsimon a km óra ledezést? :devlish:

Én nem merek neki állni,de viszont nagyon tetszik!

Persze nem ingyen gondoltam ;)

KK

Simán csak a gyári izzók helyére akarsz ledeket, vagy valami bonyolulttabbra gondoltál?

Link to comment
Megosztás:

Kénytelen leszel megvárni Novy-t Tavaly novemberben bontottunk neki világítós kulcsot, és abba beleműtőttötte az övét, de nemtudom hogy hogy. Én is küzdöttem, de csak "sima" kulcsot csináltam belőle. Forró csavarhúzóval körbe taknyoltam a műanyagba, aztán kitörtem, de majd Novy megaszondja hogy a gömbölyű kulcsnál mivót hogyvót :lol:

A nem világítósat marhanehéz világítóssá tenni. Átteszed a rugót, réz vezetőt, izzót, elemet, meg a tetejét a gombbal. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek... :lol: Az előző csaj úgyhallottam hogy megint keres engem.. ;) Tököm kivan..nemhagy nyugodni ;)

Hagyd a sunyiba ;) én a helyedben hetente cserélgetném.. :P

Szakadó esőben kell ám aszfaltozni, jáááj :devlish: :lol:

De mennyire ;) ha poros az alap nem ragad oda a szőnyeg hiába az emulzió ;) a víz meg elmossa a port és el is párolog amint aszfalt éri :lol: úgyhogy kelhetek megint hajnal 1-kor.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.

Figyelj már spzoli. Látom neked c20xe házba van a légszűrő. Ez miben más mint a gyári? Unatkozom aztán unalmas perceimben mókolnék valamit és jelenleg ezt találom legolcsóbbnak:D Mivel tud ez többet?

Az neked nem kell. Semmivel nem jobb. Annyiban más, hogy nincs rajta a leömlőtől jövő cső csatlakozója, meg az a kék vákumcső se szaladgál.

A tetejének meg vastagabb a cső része. Nekem az SE miatt kellett.

Link to comment
Megosztás:

Az neked nem kell. Semmivel nem jobb. Annyiban más, hogy nincs rajta a leömlőtől jövő cső csatlakozója, meg az a kék vákumcső se szaladgál.

A tetejének meg vastagabb a cső része. Nekem az SE miatt kellett.

Étem. ÉS télleg van nekem egy szelep a dobozba amire a kék vákumos megy az mi a bánat? És a jobb első keréknél alul van egy dobozz a dobbetét mögött a z mi célt szolgál?

Nincs még mindig gsi sárvédő dobbetét?:devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.