Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Felpörgetett a vihar, ami megjött :devlish: :lol:

Táncoltál az esőben mi? :lol:

Oké, de azért nekem nagyságrendekkel kisebb f@szságaim szoktak lenni szerintem. Meg én mielőtt megcsinálok valamit, kikérem a véleményt...és nem mellesleg adok is rá. :lol:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Átírom az aláírásomat és jól eltérítem :devlish: :lol: :lol:

Mármint ezt ?

"Astra la vista baby...

F Astra caravan 1.7DR (szívódé), 94-ből. (facelift előtti) --> Megnevezés: Ribi 326.000 km

Zafira Z16XE 2001-ből --> Megnevezés: Zafi 138.000 km-t vall be, de úgyis hazudik."

:lol:

Már késő... látom az ablakból az előjeleket... Ma is megtelik az aluljárónk úgylátom :lol:

Bazierősssenfújtamámarra ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Mármint ezt ?

"Astra la vista baby...

F Astra caravan 1.7DR (szívódé), 94-ből. (facelift előtti) --> Megnevezés: Ribi 326.000 km

Zafira Z16XE 2001-ből --> Megnevezés: Zafi 138.000 km-t vall be, de úgyis hazudik."

:lol:

Bazierősssenfújtamámarra :lol: :lol:

Ahha... És mit ettél hogy ilyen sötét lett? :devlish: basszuus... éjszaka lett ;) :lol:

Remélem nem ázik be az autó már megint...

Link to comment
Megosztás:

Pista csak éjszaka aktív, azért lett sötét. ;)

Kicsit lefeküdhetne aludni, mert ez már most úgy néz ki mint a filmekben amikor 5 perc múlva jön az armageddon, de ez mág jön idefelé :devlish: :lol:

Nem lehet, hogy attól lett sötét, hogy május van és este fél kilenc ? :lol: :lol:

Nah de csak a felhők határánál van fél kilec? :lol: Mert mellette még világos van ;)

Link to comment
Megosztás:

:devlish: :lol:

végül kijöttek a tűzszerészek, elvitték, felobbantották.

Ajj, már megint balhézom. :lol:

De a kifestett gumit nem bírtam szó nélkül hagyni. :lol: ;)

Buszgumi, és ki is festi? :lol:

Az meg hogy befér a fejünk ... már mellékes.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.