Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha a katalizátort kibelezzük...attól zöldkártyán meg fog bukni? :devlish:

A szervízes srác szerint a katalizátor miatt füstöl, abba van belekokszosodva a korom nagyon és azt fújja ki magából. És azért nem megy feljebb 110től mert le van folytva. Ma visszamegy a kocsi kipucolják a katalizátort.

Aztán ha kipucolás után is szar kiszedjük alóla... Mert csak ott lehet valami baj. ahol kijön a cső a motortól kapásból lyukas viszont ott nem ontja a kormot a lyukon, csak a végén ami ugye a katalizátor után van.

Link to comment
Megosztás:

Ha a katalizátort kibelezzük...attól zöldkártyán meg fog bukni? :lol:

A szervízes srác szerint a katalizátor miatt füstöl, abba van belekokszosodva a korom nagyon és azt fújja ki magából. És azért nem megy feljebb 110től mert le van folytva. Ma visszamegy a kocsi kipucolják a katalizátort.

Aztán ha kipucolás után is szar kiszedjük alóla... Mert csak ott lehet valami baj. ahol kijön a cső a motortól kapásból lyukas viszont ott nem ontja a kormot a lyukon, csak a végén ami ugye a katalizátor után van.

Szedje le az ember a katit a csőről, és indítsa be. Ha a csövön korom jön akkor hülyeséget beszélt, ha nem, akkor ő nyert :devlish:

Link to comment
Megosztás:

ma megtörténik :lol:

katalizátor nélkül, és egr szelep lezárásával... :lol: Nőne valamicskét a teljesítmény amúgy?

Ha eddig kormot nyelt akkor igen, ha nem akkor annyira nem (generál miatt, gondolom rendbe lett éve ez a része is). Nem is teljesítmény növekedést, inkább kisimult járást fogsz észrevenni, ha lesz különbség. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ha eddig kormot nyelt akkor igen, ha nem akkor annyira nem (generál miatt, gondolom rendbe lett éve ez a része is). Nem is teljesítmény növekedést, inkább kisimult járást fogsz észrevenni, ha lesz különbség. :devlish:

Most hétvégén lett utánnatéve utánfutó, üresen ki nyírábrányba..kicsit lehetett érezni hogy van mögötte futó. Rajta utánna vagy féltonna cucc, ugyanúgy ment mint üres futóval. :lol:

Nem vette észre hogy van rajta valami. :lol:

Kicsit jobban libegett fel-le a hátulja.

DÍÍZEL APÁÁM :lol: :lol:

Egész olcsó

Link to comment
Megosztás:

Hülye amcsik :lol: 7400 ccm-ből sikerült kihozni 300 lovat :lol: Ezek ha egy kis erőt akartak akkor nem azon dolgoztak hogy jobb motort csináljanak, hanem hozzádobtak még pár hengert, meg némi köbcentit, és örültek neki :lol: :lol:

Nos igen! Ha mondjuk a Subaru Imprezát vesszük példaként...a japók 2000ccm-ből kihoztak közel 230 lovat :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ajj, már megint balhézom. :lol:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/04/85..._1272815067.jpg

De a kifestett gumit nem bírtam szó nélkül hagyni. :lol: :lol:

Ladákon láttam olyat utoljára :lol: Ez a kép össze van nyomva? :devlish: de nem, a kerék az kerek... tök magasnak tűnik így alulról. Amikor tigrincsek mellett voltam akkor alacsonyabbnak tűntek, innen föntről ;)

Link to comment
Megosztás:

Ladákon láttam olyat utoljára :lol: Ez a kép össze van nyomva? :devlish: de nem, a kerék az kerek... tök magasnak tűnik így alulról. Amikor tigrincsek mellett voltam akkor alacsonyabbnak tűntek, innen föntről :lol:

Hátra befér a fejem a kerék fölé. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hátra befér a fejem a kerék fölé. :lol:

Ezekszerint levágattad a hajad? ;) :lol: :lol: Mondjuk igen, de ha a kerekek környékét nem nézem akkor is magasnak tűnik. Vagy csak a festés? :devlish: Mindegy, nem kéne, csak ha az elejét is lefújják feketére, és lejjebb teszik az egészet, és ha fizetik is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezekszerint levágattad a hajad? ;) :lol: :lol: Mondjuk igen, de ha a kerekek környékét nem nézem akkor is magasnak tűnik. Vagy csak a festés? :devlish: Mindegy, nem kéne, csak ha az elejét is lefújják feketére, és lejjebb teszik az egészet, és ha fizetik is :lol:

Köszönöm a nagyszerű véleményedet. Ha már itt tartunk, az autó gyári állapotában került hozzám 2007-ben. Regisztráltam a CS-n és azon ment a hozzád hasonló okoskodás, hogy miért nincs részletesen kitöltve az adatlapom... Ezért lett feltüntetve a felszereltsége, mert anélkül egyesek szerint csak Fun-t érdemlek Saloon helyett, de látom neked pont ez szúrja a szemedet úgyhogy nem lehet mindenkinek megfelelni, de nem is akarok... A kerékfilc pedig azért van feltüntetve mert már vagy 10 ember megkérdezte PÜ-ben és találkozókon, hogy hol lehet ilyen gumit venni amin fehér a felirat... Amúgy meg rakass nyugodtan te is lángnyelveket a kocsidra ( amit jobb helyeken festeni szoktak rá... ) legalább megtudnád mennyi munka van egy ilyen autóban, amit főleg olyanok fikáznak le akik gyakorlatilag ebben a témában semmit nem tettek le az asztalra... Az pedig, hogy olyan embereket kérek meg, hogy nyomjanak TOP-ot a kocsimra ha ÚGY IS GONDOLJÁK akik már látták is élőben, szerintem reálisabb végeredményt tükröz mint ha olyanok szavazgatnának hálából akiknek zsíroztam valaha vagy segítettem egy párbajban... Amúgy meg történt annyi módosítás tavaly óta az autómon, hogy X-treme-ből TOP-ba kerüljek. Ha kiszámolod a pontozási táblázaton talán magad is észreveszed... Bár lehet, hogy a TRUCK-ban lenne a helye... Majd ha megcsinálom combi-ra akkor oda is rakatom...

Ezt kaptam tőle. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt kaptam tőle. :lol:

Szóval ez egy számítógépes játék :lol: mert ahogy elnézem csak a különböző kategóriák-szavazatszámok, párbajok, meg mittomén még mik érdeklik amik CS-ból folynak. Legkevésbé érdekli az hogy az autója milyen :lol: . Csak mondjuk azt nem értem hogy azért mert valamiben munka van, még miért kéne jónak is lennie oda :devlish: Attól hogy elkezdek százezrekért fotóminőségben, fel-paint-brusholtatni egy vödör sz.rt az autó oldalára attól már van benne munka is, meg pénz is, de mégiscsak sz.r ;) :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.