Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ok. Köszi. :devlish: Ára?

Kérdezd meg M Petyát mennyit adna érte, és aki szebb számot mond viheti ;) ;) Jóó hülyéskedtem... :lol: Nemtudom, addig nem mondanék rá semmit amíg nem szól vissza a PÜ-re, ha már lestoppolta előre akkor megvárnám vele. Csak 1 darabom van sajna :lol:

Amúgy szerintetek dízelbe való, fordulatszámmérős műszeregység 5 ropiért jó? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fater egyik ismerősének volt. Mindig cseszegették hogy hogy lehet 3 csavaros kereke egy autónak :devlish: Mindig az volt a válasz hogy "3 pont meghatároz egy síkot nem?? :lol: " :lol: :lol:

peugeot on ma is van 3 luku felni... 105 vagy milyen.

Pista, az ablakemelő szerkezet kell még?

Hétvégén el tudnám vinni Soltvadkertre.

jo hogy most pont otthon leszek,mikor ide jösztök :lol:

Link to comment
Megosztás:

Másik oldalon meg egy se volt nah? dísztárcsa :devlish:

Az is szép... vannak azok a teszkós dísztárcsák amiken olyan mintha csavarok lennének. Nah láttam egyet amin valami mester megpróbálta letekerni. :lol: :lol: valahol van róla egy kép. Kitörte a műcsavart a dísztárcsából :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyik oldalon autó, másikon meg szalagkorlát.

Ne légy már linkóci, te is megpróbáltad volna megfogni nem ? :lol: :lol: :lol:

Vödör-vödör.... Azzal mi volt ? :lol: ;)

Sztem inkább Gelko kapott volna utána, hátha sikerül végre repülni. ;) :P

4541_61525.jpg

:devlish:

Link to comment
Megosztás:

Az is szép... vannak azok a teszkós dísztárcsák amiken olyan mintha csavarok lennének. Nah láttam egyet amin valami mester megpróbálta letekerni. :lol: :lol: valahol van róla egy kép. Kitörte a műcsavart a dísztárcsából :lol:

Én biztos ráüvöltöttem volna: balmenetes te állat!!!! :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó, én 6-ért vettem a benzinesbe, általában 6-8 körül mennek. De neked a generátorról kell vinni a jelet nem? Kifelejtették belőle az ECU-t. Legalább meg tudod nézni mikor tilt. :lol:

Igen, de benne van a szál gyárilag a csatlakozóig. Csak egy olyan óra kéne amibe van értelme beledugni azt a csatlakozót :lol: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Jóó, várok egy MÁSIKat még :lol: (nálad amúgy is minden 5 :devlish: :lol: )

Jó az. Olcsóbban nem kapsz sehol.

Jó, én 6-ért vettem a benzinesbe, általában 6-8 körül mennek. De neked a generátorról kell vinni a jelet nem? Kifelejtették belőle az ECU-t. Legalább meg tudod nézni mikor tilt. :lol:

Nem kell vinni. Be van az vezetékezve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.