Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Huh :lol: Füstöl rendesen. :lol:

Nah ugye. Se hólapát, se szárny, se f-sztudjamirejóküszöb, aztán mégis f.szán néz ki. És egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy külsőre többe került volna mint a pezsi. :devlish: Mondjuk ő se szólhat be a dízeleseknek a füst miatt :lol: :lol:

Jó van na...biztos hideg volt a motor ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó van na...biztos hideg volt a motor :lol:

Akkor mielőbbi generálra gyúrt a csóka, mert úgy még hamarabb éri el. :devlish:

Komolyan nem értem, mire jó ez a tiltáson pörgetés.

CS-n volt anno egy b vectrás srác, lehet vannak itt olyanok, akik emlékeznek rá.

SZal vették egy másik sráctól a vectrát, szép, meg jó, meg minden.

Mentek bele a km-ek, ő meg közben járt talikra, és ott meg tiltáson adta neki... moci meg is adta magát ideje korán.

A tiltás nem azért van, hogy odáig kell pörgetni, hanem azért, hogy a fölé ne is menjen. Vagyis a közelében eltöltött idő rövidíti a motor életét.

na de gondolom ez nem érdekel senkit sem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor mielőbbi generálra gyúrt a csóka, mert úgy még hamarabb éri el. :devlish:

Komolyan nem értem, mire jó ez a tiltáson pörgetés.

CS-n volt anno egy b vectrás srác, lehet vannak itt olyanok, akik emlékeznek rá.

SZal vették egy másik sráctól a vectrát, szép, meg jó, meg minden.

Mentek bele a km-ek, ő meg közben járt talikra, és ott meg tiltáson adta neki... moci meg is adta magát ideje korán.

A tiltás nem azért van, hogy odáig kell pörgetni, hanem azért, hogy a fölé ne is menjen. Vagyis a közelében eltöltött idő rövidíti a motor életét.

na de gondolom ez nem érdekel senkit sem. :lol:

Zotyát :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor mielőbbi generálra gyúrt a csóka, mert úgy még hamarabb éri el. :devlish:

Komolyan nem értem, mire jó ez a tiltáson pörgetés.

CS-n volt anno egy b vectrás srác, lehet vannak itt olyanok, akik emlékeznek rá.

SZal vették egy másik sráctól a vectrát, szép, meg jó, meg minden.

Mentek bele a km-ek, ő meg közben járt talikra, és ott meg tiltáson adta neki... moci meg is adta magát ideje korán.

A tiltás nem azért van, hogy odáig kell pörgetni, hanem azért, hogy a fölé ne is menjen. Vagyis a közelében eltöltött idő rövidíti a motor életét.

na de gondolom ez nem érdekel senkit sem. :lol:

Deeeee mindenkit érdekel :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mármint őt érdekli? :devlish:

Igazából ő az aki leggyakrabban ellenőrzi, hogy a tiltás, mint funkció még működik -e :lol: Ha másért nem akkor azért mert kezdődik a Barátokközt, és haza kell érni :lol: Engem a tiltás-dolog túlságosan nem érint :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fater egyik ismerősének volt. Mindig cseszegették hogy hogy lehet 3 csavaros kereke egy autónak :lol: Mindig az volt a válasz hogy "3 pont meghatároz egy síkot nem?? :lol: " :lol: :lol:

Pedig még Peug 106-ból is volt 3csavaros verzió :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg ezt már rég megakartam kérdezni Spzolitól, mert ültetésbe ő a nagy király :lol:

Ha ültetni akarok, elég 4 rúgót venni és kész? Úgy hallottam, hogy 4 rúgóhoz 4 gátló is kell :devlish: Most akkor ez hogy is van?

Ültetés mértékétől függ, de ha nem mondok rosszat, akkor 4 cm-feletti értéktől már illik hozzá való gátlót is rakni.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg ezt már rég megakartam kérdezni Spzolitól, mert ültetésbe ő a nagy király :lol:

Ha ültetni akarok, elég 4 rúgót venni és kész? Úgy hallottam, hogy 4 rúgóhoz 4 gátló is kell :devlish: Most akkor ez hogy is van?

Zoli lépett dolgozni, de én arra szavaznék hogy hozzá való gátlók is kellenének. Nem véletlenül hozzá valók, a gyári a gyári rugóhoz van kitalálva :lol:

Link to comment
Megosztás:

A sedan sztem inkább a Caravannal lehet kompatibilis, mivel annak az alvázára épül. Persze lehet, most hülyeséget írtam... :devlish:

Súlyban is hasonlítanak, kell találnia. Épp akartam írni az előbb, hogy kisebb ültetésnél még elmegy a gyári rugó de jobb ha azok is cserélődnek.

Link to comment
Megosztás:

Itt külön van Caravanhoz, és együtt van a sedan, és a hachback: klikk

Jó nagyot ültet hátul a Caravan-os

"Opel Astra F, caravánhoz ülető rugó szett. Elöl: 50mm ültetés-hátul: 30m ültetés. Merwede márkájú-Holland rugó. A kép illusztráció. "

:devlish:

Amúgy 5 cm-hez már illendő a másik gátló

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.