Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mindenkinek nem futja spzoli carvanra....vagy csak lehet nem költi az autóra minden pénzét. :lol:

De. Csak amire elkölti májusban, azt leszedi, és eladja féláron júliusban :lol: hogy aztán kezdődjön újra. Az egyetlen fix pont azon az autón szerintem a hátsó lámpa. Minden más körbe cserélődik állandóan, fényezés nélkül persze, mert mire fényezve lenne, addigra cserélve van :devlish: Sose áll össze :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek nem futja spzoli carvanra....vagy csak lehet nem költi az autóra minden pénzét. :devlish:

Ez nem kifogás! Kevés és sok pénzből is lehet ilyen igénytelen szart építeni. Nem magyarázható azzal, hogy nem volt rá pénze, és azért lett ilyen, ez egy ######ság. Ha nincs pénzed, nem kell neki állni. Ha van, de nincs ízlése, akkor lehet segítséget kérni, de azzal védekezni, hogy ennyi pénzből ennyi jött BÖSZMESÉÉÉÉG.

Vett volna egy felnit, ráülteti és királyság. Nem ezeket a csálé szarokat rárakni.. LOL

Link to comment
Megosztás:

Ez nem kifogás! Kevés és sok pénzből is lehet ilyen igénytelen szart építeni. Nem magyarázható azzal, hogy nem volt rá pénze, és azért lett ilyen, ez egy ######ság. Ha nincs pénzed, nem kell neki állni. Ha van, de nincs ízlése, akkor lehet segítséget kérni, de azzal védekezni, hogy ennyi pénzből ennyi jött BÖSZMESÉÉÉÉG.

Vett volna egy felnit, ráülteti és királyság. Nem ezeket a csálé szarokat rárakni.. LOL

de ez nem "törvény" hogy szar... SZERINTED szar...SZERINTED ízléstelen. Ez csak 1 vélemény,és nem mindenkié. én se kérnék segítséget, olyanra csinálom amilyenre akarom. Akinek nem tetszik, ne nézzen rá oszt csááá

Link to comment
Megosztás:

de ez nem "törvény" hogy szar... SZERINTED szar...SZERINTED ízléstelen. Ez csak 1 vélemény,és nem mindenkié. én se kérnék segítséget, olyanra csinálom amilyenre akarom. Akinek nem tetszik, ne nézzen rá oszt csááá

Ez a másik kedvenc kifogásom. :devlish:

Senki nem mondta, hogy ez az általános vélemény. Az én nevem szerepel a komment elején, tehát az én véleményem. :lol:

Nyilván azért van a cicás topikban, mert az én egyedüli véleményem oda terelte.... :lol:

És igen. SZERINTEM szar. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Má' bocsi mindenkitől, de azé'... nah mindegy.38613-20100510-a3odxO.jpg38614-20100510-pqpv8w.jpg38615-20100510-kUY4tF.jpg

Szóval ezek alapján úgy néz ki hogy nincs rá pénze? (a csaj NEM számít tuningnak! Bár ő dobja a legtöbbet a képen :lol: ) :devlish: Pénz van, 2évente 3 hótolóra, meg vasalódeszkára, meg ültetés-helyett földig húzott küszöbökre. De attól még nem lesz szép. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Opelesel értek egyet :devlish: :lol: Kinek pap, kinek a papné...Persze vannak durva tesco tuningok, azokon sírni lehet.....Na de egy szép felni, meg ültetés az még messze van a tuning győztestől. Kategóriákra lehet sorolni, spzoli járgányát, biztos nem fogják

mellé tenni. Mert nem egy kategória. Tudom spzoli, neked ez is biztos ocsmány....
Link to comment
Megosztás:

Opelesel értek egyet :devlish: :lol: Kinek pap, kinek a papné...Persze vannak durva tesco tuningok, azokon sírni lehet.....Na de egy szép felni, meg ültetés az még messze van a tuning győztestől. Kategóriákra lehet sorolni, spzoli járgányát, biztos nem fogják
mellé tenni. Mert nem egy kategória. Tudom spzoli, neked ez is biztos ocsmány....

Nem érted amit mondok. A többiek azzal védik a sedant, hogy nem volt többre pénze, meg ha nem tetszik ne nézzek rá...Ami amúgy vicces. De ha kiszámolod mibe fájt megvennie 4lököst, meg ezt meg azt, annyiból vehetett volna 4szép felnit, meg 4rugót, és nem lenne közröhej tárgya.

Persze tudom, csak nekem nem tetszik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem érted amit mondok. A többiek azzal védik a sedant, hogy nem volt többre pénze, meg ha nem tetszik ne nézzek rá...Ami amúgy vicces. De ha kiszámolod mibe fájt megvennie 4lököst, meg ezt meg azt, annyiból vehetett volna 4szép felnit, meg 4rugót, és nem lenne közröhej tárgya.

Persze tudom, csak nekem nem tetszik... :lol:

Azé' erről nyitnék egy népszavazást :devlish: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem érted amit mondok. A többiek azzal védik a sedant, hogy nem volt többre pénze, meg ha nem tetszik ne nézzek rá...Ami amúgy vicces. De ha kiszámolod mibe fájt megvennie 4lököst, meg ezt meg azt, annyiból vehetett volna 4szép felnit, meg 4rugót, és nem lenne közröhej tárgya.

Persze tudom, csak nekem nem tetszik... :lol:

Ja ja értem...Mondjuk az a pezsgő sedan nekem se tetszik de ez:

:devlish:
Link to comment
Megosztás:

Ja ja értem...Mondjuk az a pezsgő sedan nekem se tetszik de ez:
:lol:

Nah ugye. Se hólapát, se szárny, se f-sztudjamirejóküszöb, aztán mégis f.szán néz ki. És egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy külsőre többe került volna mint a pezsi. :devlish: Mondjuk ő se szólhat be a dízeleseknek a füst miatt :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha belekotyoghatok, akkor elmondom én is a véredényem.

Norci autója nem szép, nem esztétikus, hiába ölt bele már annyi munkát és pénzt, mert valahogy sose volt meg az összhang.

Hol itt egy folt, hol ott egy folt, de egybe utoljára az a kocsi még gyári állapotában volt.

Azóta nincs összkép, csak "patch-work" az egész.

Ha le lenne festve normálisan, kapna pár centi ültetést, még mentehtő lenne.

Bongyorka kocsija meg szolid, nem foltos, nincs rajta extrém lökös, ami mellé ültetni sem lehet, mert leérne a földre, közben meg befészkelnének a galambok a kerékjáratba.

A videón linkelt piros szörny meg nem csúnya, duzzogva elfogadnám, bár lehet szolidabban nagyobbat ütne.

Link to comment
Megosztás:

A sedan sztem is ocsmány, nem ízléses. Ismerjük spzolit, senki nem kérdőjelezi meg a tudását, ízlését (mind2 bizonyitotta) és nem utolsó sorban az autóját ami szintén ízléses és szép. Ezzel nincs is bajom, csak beleúntam, hogy mindenkit leszól, beszól. Erre mondtam, hogy könnyű úgy ásznak lenni, hogy van ízlés és anyagi háttér a megvalósításra.

Link to comment
Megosztás:

A sedan sztem is ocsmány, nem ízléses. Ismerjük spzolit, senki nem kérdőjelezi meg a tudását, ízlését (mind2 bizonyitotta) és nem utolsó sorban az autóját ami szintén ízléses és szép. Ezzel nincs is bajom, csak beleúntam, hogy mindenkit leszól, beszól. Erre mondtam, hogy könnyű úgy ásznak lenni, hogy van ízlés és anyagi háttér a megvalósításra.

Csak ez volt a gond :devlish: :lol: :lol: Kevesebből is lehetett volna sokkal szebbet, nem a pénzen múlt, egyszerűen nem jött össze...

Link to comment
Megosztás:

A sedan sztem is ocsmány, nem ízléses. Ismerjük spzolit, senki nem kérdőjelezi meg a tudását, ízlését (mind2 bizonyitotta) és nem utolsó sorban az autóját ami szintén ízléses és szép. Ezzel nincs is bajom, csak beleúntam, hogy mindenkit leszól, beszól. Erre mondtam, hogy könnyű úgy ásznak lenni, hogy van ízlés és anyagi háttér a megvalósításra.

Az előbbi egyén függő, ha meg az utóbbi nincs meg, akkor bele kell törődni a szériába. Jobb, mint szégyenkezni a teszkótuning miatt. SZerintem.

Link to comment
Megosztás:

A sedan sztem is ocsmány, nem ízléses. Ismerjük spzolit, senki nem kérdőjelezi meg a tudását, ízlését (mind2 bizonyitotta) és nem utolsó sorban az autóját ami szintén ízléses és szép. Ezzel nincs is bajom, csak beleúntam, hogy mindenkit leszól, beszól. Erre mondtam, hogy könnyű úgy ásznak lenni, hogy van ízlés és anyagi háttér a megvalósításra.

Azt már mindenki megunta.... :lol: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.