Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szomszédnak van egy restaurált cv2. Világoskék, sötétkék. Mindkét szín metál. Feelinges kis kocsi.... :devlish:

A restauráláson már túl vagyok, hála istenek nekem csak sima zöld akrilra kellett festenem. Na de az utam a gazdájához.....húúúú!!! Az előbb beszélgettetek a dőlésről, hogy a tiéd nem dől 1 mm-sem. Hát ezzel a kacsával azt hittem, hogy minden kanyarba feldőlök :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A restauráláson már túl vagyok, hála istenek nekem csak sima zöld akrilra kellett festenem. Na de az utam a gazdájához.....húúúú!!! Az előbb beszélgettetek a dőlésről, hogy a tiéd nem dől 1 mm-sem. Hát ezzel a kacsával azt hittem, hogy minden kanyarba feldőlök :lol: :lol:

És amikor kitekert kormánnyal megnézed kívülről, nem érted hogy hogy az istenbe tud ilyen hülye szögben állni egy kerék, tengelytörés nélkül :devlish:

Link to comment
Megosztás:

A restauráláson már túl vagyok, hála istenek nekem csak sima zöld akrilra kellett festenem. Na de az utam a gazdájához.....húúúú!!! Az előbb beszélgettetek a dőlésről, hogy a tiéd nem dől 1 mm-sem. Hát ezzel a kacsával azt hittem, hogy minden kanyarba feldőlök :devlish: :lol:

Melóban most egy hosszított kangooval "haladok". 1.9 oráldezső, 44 v 47kw. :lol: és olyat dől, hogy beszarsz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És amikor kitekert kormánnyal megnézed kívülről, nem érted hogy hogy az istenbe tud ilyen hülye szögben állni egy kerék, tengelytörés nélkül :lol:

Nem nézegetem, csak imádkoztam, hogy túléljem a 115Km-t :lol:

Melóban most egy hosszított kangooval "haladok". 1.9 oráldezső, 44 v 47kw. :lol: és olyat dől, hogy beszarsz. :lol:

Kötve hiszem, hogy a kacsánál van még valami ami jobban dől...Bár az is igaz, hogy kangoo kimaradt a sok ezer gépsas közül amivel már mentem :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Adrenalin megvan, csak nem a sebességtől :lol: De mi lett a Comboval? :devlish:

Fater kisajátította... :lol:

Hát még tolatni, azokból a bolhafingnyi tükrökkel :lol: ;)

Nem olyan kicsik azok, inkább szar átszokni a fél méterrel rövidebb kocsiról...meg a fele annyi lovat se könnyű megszokni, hopp oda még beférünk, ja nem, már padlóztam.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha te mondod! :lol: Kép alapján tűnt kicsinek :devlish:

Talán kedden, parkoltam 5kerben. :lol: Ki volt rakva a tábla h légyszi ne, persze pont oda kellett mennem, vagyis pont mellé. Na mondom ez nekem van fenntartva, tükör tompította a kirakott táblát. :lol:

Meg az is jó, mikor nem nagyon akarnak arrébb menni, ha szűk az út, kicsit odalegyezek a lapátfülekkel és mindjárt rájön, hogy van még mellette két méter... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.