Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hülye kérdésre hülye válasz. ;)

Amúgy ez mi?! :devlish:

Jó-a' :lol:

Robbantani szót meg van hogy úgy mondjuk erre felénk hogy robbasszuk ( és nem poénból ;) )

Vagy a szaglik...vagy a hallik.. ;)

:lol: :lol: ;)

buszon is volt ilyen..Hányszor elképzeltem már még annó hogy az összes üveget kiverném vele

Na jolvan 1 darabig nem leszek lépek asszonyhoz!

CSöccsentő addigis :P

Link to comment
Megosztás:

AZ elektromos ablakkal kapcsolatban csak annyit, hogy tényleg jó, nekem sem romlott még el egyszer sem amióta bent van. Főleg akkor jó, ha mondjuk a jobb oldali ablakot akarod letekerni: vagy menet közben, vagy ha be vagy csatolva, és valakit meg akarsz kérdni, hogy pl útbaigazítson. A vezetőoldalit egyértelműen lehetett tekergetni is, azzal nincs is gáz, de én azt értékelem benne, hogy kényelmesen tudom a jobb oldali ablakot is le-fel mozgatni, különösebb akrobatikus mutatvány nélkül is. :lol:

Az elektromos tükör megint nem olyan égetően fontos, főleg, ha egyvalaki hajtja csak az autót. :lol: De télen a tükörfűtést, azt bizony tudnám értékelni. :lol: Én szinte csak emiatt fogok feltenni elektromos tükröket. (no meg mert az enyémek már amúgy is cserések lesznek, sok már rajtuk a szigetelőszalag. :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

B.sszameg de mehetnékem van :lol:

Én mi tart vissza? ;) ;)

Írtam a debreceni topikba reggel, majd válaszolnak ;)

Na azt várhatod :devlish: amúgy bocs, nemrég másztam haza cityből csak épp elfeledkeztem a dvd-dről :lol: épp a Határ úton csorogtam befele mikor eszembe villant :lol: ezt teszi a fáradtság.. ;)

Ééés ha már cora: leállok a parkolóba és a másik oldalon egy metálbordó caravan, ugyanazon felnikkel mint az enyém -jobb hátsóból hiányzik a kupak ;) mondom a gazdijának "elhagyta?" "el.." "úgy látszik ez szériabetegség, enyémről is pont a jobb hátsó lépett meg de ha gondolja a maradék hármat jó áron átveszem.." :lol: tuti nem nézett valaminek.. :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Én mi tart vissza? :lol: ;)

Na azt várhatod :devlish: amúgy bocs, nemrég másztam haza cityből csak épp elfeledkeztem a dvd-dről :lol: épp a Határ úton csorogtam befele mikor eszembe villant :lol: ezt teszi a fáradtság.. ;)

Ééés ha már cora: leállok a parkolóba és a másik oldalon egy metálbordó caravan, ugyanazon felnikkel mint az enyém -jobb hátsóból hiányzik a kupak ;) mondom a gazdijának "elhagyta?" "el.." "úgy látszik ez szériabetegség, enyémről is pont a jobb hátsó lépett meg de ha gondolja a maradék hármat jó áron átveszem.." :lol: tuti nem nézett valaminek.. ;) :P

A gázolaj ár, az a 300 km, az ótópálya-"jegy", meg az asszony. (ebben a sorrendben ;) )

Link to comment
Megosztás:

" Nem túlzás azt állítanom,kis hazánkban az 1,6-os Astra fogalom.Sokak számára ez volt az első "nyugati" autó, hiszen akinek derogált a Swift, az már rögtön az 1,6-os Astrát választotta, hiszen a hazai autógyártás csúcsát képviselte ( az átlagembereknek) . A 75 lóerős, vagy hengerenkénti befecskendezéssel 100 lóerős négyhengeressel szerelt szentgotthárdi autó csak azért nem ment el a világ végére, mert arrafelé nem volt olyan benzinkút, ahol a céges üzemanyagkártyát elfogadták volna...."

Egy kis ízelítő az Autó Piac újság Astra tesztjéből... Hm ? Hm ?

Link to comment
Megosztás:

Az f.sza :devlish:

Majd Józsibácsi odamegy a transporterrel, pár lapát trutyit rádob, kétszer rácsap a lapáttal és kész is :lol:

Fuldoklik a Ribi... Pont olyan érzésre mint amikor az EGR meghót a múltkor. Csukhatom le ezt is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az f.sza :devlish:

Majd Józsibácsi odamegy a transporterrel, pár lapát trutyit rádob, kétszer rácsap a lapáttal és kész is :lol:

és a második csapás után megindul vele az egész :lol:

De kárpótolt az, hogy szép környék volt, meg jó este :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ugyanez van Brassófelé romániában egy nemzetközi úton is.... már egy fél éve csak egy sávon halad a forgalom azon a részen váltakozva... Egyszerűen leszakadt ott is a széle az útnak. Földcsuszamlás miatt. ;)

Majd Józsibácsi odamegy a transporterrel, pár lapát trutyit rádob, kétszer rácsap a lapáttal és kész is :lol:...

Mifelénk esőben jönnek kátyúzni szinte mindíg. :devlish: A munkafolyamat ugyanaz, amit ecseteltél. De ezek felkészültek, hoznak perzselőt is, gázpalackka, kiszárítani a gödröket. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ugyanez van Brassófelé romániában egy nemzetközi úton is.... már egy fél éve csak egy sávon halad a forgalom azon a részen váltakozva... Egyszerűen leszakadt ott is a széle az útnak. Földcsuszamlás miatt. ;)

Mifelénk esőben jönnek kátyúzni szinte mindíg. :devlish: A munkafolyamat ugyanaz, amit ecseteltél. De ezek felkészültek, hoznak perzselőt is, gázpalackka, kiszárítani a gödröket. :lol: :lol: :lol:

Akkor ott alaposak :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

[

Erre megoldás, hogy elöl villanyos, hátul tekerős. ;)

Két perc aatt lakapom a kárpitot, és letekerem kézzel az ablakot. :P

Hy! Angol érettségiről van valakinek tapasztalata??? :lol: :lol: :lol:

Van persze, tuti nem mennék átt rajta. :lol:

Most Dunaszerdahelyen melózunk, öregem, hogy ott mennyi jó nő van! Olyan vagyok mint a kaméleon. Egyik szemem a fúrógépen, a másik a járdán. :devlish: Egy csaj leejtett egy pénzt a parkolóautómatánál, lemásztam érte az állásról, 2 eurócent volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Két perc alatt lakapom a kárpitot, és letekerem kézzel az ablakot. ;)

Van persze, tuti nem mennék átt rajta. :lol:

Most Dunaszerdahelyen melózunk, öregem, hogy ott mennyi jó nő van! Olyan vagyok mint a kaméleon. Egyik szemem a fúrógépen, a másik a járdán. :lol: Egy csaj leejtett egy pénzt a parkolóautomatánál, lemásztam érte az állásról, 2 eurócent volt. :lol:

Egyre jobb az órabéred ;) Nekem meg csökkent. Az a qrva KV auto-maca lehúzott egy 50-essel. 80 pénz a lé, beledobok egy 50-est, meg egy 20-ast, és kiírja hogy "kredit 20" :lol: Há' mondom anyuci hogy van? Mennyi nálad egy kredit? tolok bele még egy 10-est, és 30 lett. Nah akkor adok 10-est, abból nem tudsz annyit lehúzni egyszerre. Aztán 10ft-osokból már kijött. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Egyre jobb az órabéred :lol: Nekem meg csökkent. Az a qrva KV auto-maca lehúzott egy 50-essel. 80 pénz a lé, beledobok egy 50-est, meg egy 20-ast, és kiírja hogy "kredit 20" :lol: Há' mondom anyuci hogy van? Mennyi nálad egy kredit? tolok bele még egy 10-est, és 30 lett. Nah akkor adok 10-est, abból nem tudsz annyit lehúzni egyszerre. Aztán 10ft-osokból már kijött. :lol:

Minden összefogott ellened! :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyre jobb az órabéred :lol: Nekem meg csökkent. Az a qrva KV auto-maca lehúzott egy 50-essel. 80 pénz a lé, beledobok egy 50-est, meg egy 20-ast, és kiírja hogy "kredit 20" :lol: Há' mondom anyuci hogy van? Mennyi nálad egy kredit? tolok bele még egy 10-est, és 30 lett. Nah akkor adok 10-est, abból nem tudsz annyit lehúzni egyszerre. Aztán 10ft-osokból már kijött. :devlish:

Én Győrben ismerkedtem az autómatával SZOMBATON délben szórtam bele a pénzt mint a játékgépbe, ugye du. 2-től meg ingyenes. Ballagok vissza a kocsihoz, nézegetem, nem értem, kérdi az asszony mi van? Mondom azt írja reggel 8-ig itt állhatok, aztán most dél van. Rápillant, aszonygya HÉTFŐ reggel 8-ig te szerencsétlen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én mi tart vissza? ;) ;)

Na azt várhatod :devlish: amúgy bocs, nemrég másztam haza cityből csak épp elfeledkeztem a dvd-dről :lol: épp a Határ úton csorogtam befele mikor eszembe villant :lol: ezt teszi a fáradtság.. ;)

Ééés ha már cora: leállok a parkolóba és a másik oldalon egy metálbordó caravan, ugyanazon felnikkel mint az enyém -jobb hátsóból hiányzik a kupak ;) mondom a gazdijának "elhagyta?" "el.." "úgy látszik ez szériabetegség, enyémről is pont a jobb hátsó lépett meg de ha gondolja a maradék hármat jó áron átveszem.." :lol: tuti nem nézett valaminek.. :P ;)

Ímélbe kérdeztem Papp Zolitól, azt mondta 12:30kor kezdődik ;)

Belépek amúgy a debreceni opelkluba. ;) MAjd helyszínen perkálok, meg kapok vinyettát, meg kártyát :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ímélbe kérdeztem Papp Zolitól, azt mondta 12:30kor kezdődik :lol:

Belépek amúgy a debreceni opelkluba. :lol: MAjd helyszínen perkálok, meg kapok vinyettát, meg kártyát :devlish:

Egy sorszám-matricát kérjél nekem is, és küldd el postán, mert a Novemberi a múlthéten lekopott :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma megint gyalogoltam haza. ;) :P ;)

Mai vasutas történet @ Kápolnásnyék állomás:

Odamegyünk, nem virít WC-ben izzós világítás. Elosztóban minden oké látszólag, de kiderült, hogy a kismegszakító nem ad át. Oké, csere. VW-ben pont találunk egyet, ezért lekapcsoljuk az állomást villanyügyileg a csere idejére. Na itt volt a baj. A biztosítóberendezés is leállt. :lol: :lol: Szóval se kijáratjelző se bejáratjelzés, se nyugtázás, se behívás. :lol: :lol: Elvágták amúgy korábban a vonali 500V-os bizber kábelt, és ideiglenesen megtáplálták egy másik 500V-osról a jelzést. Elkötötték, mert a mi villanyunkat használja. ;) ;) Amúgy működnie kéne még néhány órát a cuccnak és függetlennek kéne lennie a mi betáplálásunktól. ;)

Mikor jártál erre? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.