Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Naa, akkor Gratula!! :lol:

A magyar és a mai matek azért lehetett volna könnyebb is, de hát ez van...megoldottam... :devlish: Még 3 nap+ a szóbeli és kész... :lol:

Nah ha megoldottad akkor nincs gond :lol: Gratulálok én is.

Nekem pénteken nagyműszeres labor vizsga, huszon valahanyadikán Fizikai-kémia számítás és kémia írásbeli vizsga, Június elején meg jópár tárgyból szóbeli.

Link to comment
Megosztás:

Nah ha megoldottad akkor nincs gond :lol: Gratulálok én is.

Nekem pénteken nagyműszeres labor vizsga, huszon valahanyadikán Fizikai-kémia számítás és kémia írásbeli vizsga, Június elején meg jópár tárgyból szóbeli.

Kössz :devlish: Szintúgy... Holnap töri, csütörtökön angol, 13.-án földrajz, végül június 14-vagy 15.-én szóbeli 4ből. Aztán happy end :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kössz :devlish: Szintúgy... Holnap töri, csütörtökön angol, 13.-án földrajz, végül június 14-vagy 15.-én szóbeli 4ből. Aztán happy end :lol: :lol:

Sok sikert :lol:

Már én is várom a happy endet. Hátha lesz állásom ezzel a szakmával a vízműnél :lol:

És nem kell többet "irodakukackodni"

megnéztem a mostani matek érettségi feladatokat... Ha én most érettségiznék...lehet bukfenceznék úgy elfelejtettem ezeket a vackokat mint Szinusz meg Koszinusz meg ilyen függvény,olyan függvény...

Link to comment
Megosztás:

Tényleg OFF és bocsesz is érte.. :lol: De ezt még elmondom

Suzukival járt úgy rokon, hogy elromlott pesten nagymelegben az elektromos ablak... Hát kegyetlenül sűlt is :lol:

Írtad, hogy Nem romlik el olyan sűrűn... Mármint mihez képest olyan sűrűn? Sztem tovább az egyéb csevegésbe írjuk

A tekergetőshöz képest nem hiszem :lol: Nekem is itt lóg ez a projekt, bele fogom tenni még idén. Ugyan nincs olyan problémám mint nagyiméknak a Fiestával, hogy 2 hónapig nem mozdul meg, aztán lezabálja az akksit, és lehet tologatni, de azért lehúzott ablakon benyúlva kényelmesebb lökdösni, mint nyitott ajtóval :lol:

Tükörben egyedül a fűthetőség vonz egy kicsit, de csak azért meg nem fogom beletenni. Ha a sügér lekapja a tükrömet a belvárosban, akkor mindjárt csak 1/4-ed annyiba kerül rendbe-tenni. Rajtam kívül 1 valaki vezeti néha, az is haverom, akivel centire ugyanakkorák vagyunk, úgyhogy állítva nem volt már 1 éve kb. akkor is csak azért mert egy bringás futár beleakadt, és félreütöte. Télen meg... az ablakot úgyis le kell vakarni :devlish:

Link to comment
Megosztás:

A tekergetőshöz képest nem hiszem :lol: Nekem is itt lóg ez a projekt, bele fogom tenni még idén. Ugyan nincs olyan problémám mint nagyiméknak a Fiestával, hogy 2 hónapig nem mozdul meg, aztán lezabálja az akksit, és lehet tologatni, de azért lehúzott ablakon benyúlva kényelmesebb lökdösni, mint nyitott ajtóval :lol:

Pénteken szedtük le a sofőr felől a kárpitot mert nagyon nehezen tudtuk lefele tekerni az ablakot... Leszedtük a kárpitot ( fater kezébe sikeresen belevágtam a csavarhúzót miközbe az omegarugónak alányultam és megugrott a csavarhúzó... :lol: ;) ) Fóliát lekaptuk az ajtóról, aztán bezsíroztuk meg be glicerinolajoztuk az összes mozgó tekerentyűs fogaskerekes alkatrészt..Most csak úgy siklik lefele ;)

Ja és amit észrevettem és kb így néztem: :devlish: :lol: azaz hogy a zár felőli vezetősínje az ablaknak 1 az 1ben le volt törve és ott hevert az ajtó belsejében alul...

Link to comment
Megosztás:

Pénteken szedtük le a sofőr felől a kárpitot mert nagyon nehezen tudtuk lefele tekerni az ablakot... Leszedtük a kárpitot ( fater kezébe sikeresen belevágtam a csavarhúzót miközbe az omegarugónak alányultam és megugrott a csavarhúzó... :devlish: :lol: ) Fóliát lekaptuk az ajtóról, aztán bezsíroztuk meg be glicerinolajoztuk az összes mozgó tekerentyűs fogaskerekes alkatrészt..Most csak úgy siklik lefele :lol:

Válaszolok akkor a bc-és rovatnál felmerültekre.

Szóval én az autómat nem hasonlítom suzukihoz:D a legfapadosabb opel is különb a szutyukinál (enyém is full fapad volt)

Nekem még sosem volt vele gond 7éve benne van az után gyártott ráadásul nem is gyári ablak emelő és semmi gond vele KOPP-KOPP.

A tükröt tavaly tettük bele 10++++éves opelből Semmi baja. Bc-t az idén raktam bele semmi baja az is egy krisztus előtti opelből való:lol: Szóval nem panaszkodhatok. de opelnél ismerősök körében még nem halottam h elromlott volna az elektronyos ablak.

Link to comment
Megosztás:

Válaszolok akkor a bc-és rovatnál felmerültekre.

Szóval én az autómat nem hasonlítom suzukihoz:D a legfapadosabb opel is különb a szutyukinál (enyém is full fapad volt)

Nekem még sosem volt vele gond 7éve benne van az utángyártott ráadásul nem is gyári ablak emelő és semmi gond vele KOPP-KOPP.

A tükröt tavaly tettük bele 10++++éves opelből Semmi baja. Bc-t az idén raktam bele semmi baja az is egy krisztus előtti opelből való:lol: Szóval nem panaszkodhatok. de oeplnél ismerősök körében még nem halottam h elromlott volna az elektronyos ablak.

Kényelmesebb, az biztos meg modernebb is, meg tényleg dob még az autó árán is eladásnál..de valahogy nekem mégsem jönnek be az elektromos cuccok.

hmm..hát mindenki maga alakítja az autóját, de én örülök hogy az enyémbe nem túl sok elektronika van :devlish:

Hátul még a párátlanító fűtőszálat is alig használom...az meg úgy eszi az áramot..alapjárat van hogy beinog ha rákapcsolom

Link to comment
Megosztás:

hmm..hát mindenki maga alakítja az autóját, de én örülök hogy az enyémbe nem túl sok elektronika van :devlish:

Hát én is örülök:D mert most ha az ablak elektronyos aztán behal NAGYDOLOG. bontozok egyet. De ha a motor van tele katyvasszal akkor már vakarnám a fejem és erősen zsebbe nyúlós. Úgy hogy ha a beltérben minden elektromos akkor se lenne olyan drága a javítás mint egy újabb autóban. Ezért is szeretem én ezt az F classot. Kicsit igénytelen is:D

Link to comment
Megosztás:

Szintén. Bár egy pár cuccot azért teszek bele én ;) Az utastérben elfér, csak a motorhoz ne legyen köze ;) :devlish:

Rádió, és hangcuccot szeretem ami elektronika és kocsiban van :P CSomagtartónál a világítás is ki van kötve... :lol: Horgászásnál folyamatosan nyitva van a csomagtartóajtó...egésznap világítson? :lol:

Hát én is örülök:D mert most ha az ablak elektronyos aztán behal NAGYDOLOG. bontozok egyet. De ha a motor van tele katyvasszal akkor már vakarnám a fejem és erősen zsebbe nyúlós. Úgy hogy ha a beltérben minden elektromos akkor se lenne olyan drága a javítás mint egy újabb autóban. Ezért is szeretem én ezt az F classot. Kicsit igénytelen is:D

azt bírom amikor az újabb autó nem indul be, rálökik a számítógépre..és nem tudják mi baja van mert a gép nem mutatja. CSak annyit mondanak..elektronika baja van valószínűleg :lol:

Mai autók esetében mondhatjuk hogy MOTORCSERE :lol: Vagy minimum "számítógép" csere. Ha nem garis a kocsi akkor cumi

Link to comment
Megosztás:

azt bírom amikor az újabb autó nem indul be, rálökik a számítógépre..és nem tudják mi baja van mert a gép nem mutatja. CSak annyit mondanak..elektronika baja van valószínűleg :devlish:

Mai autók esetében mondhatjuk hogy MOTORCSERE :lol: Vagy minimum "számítógép" csere. Ha nem garis a kocsi akkor cumi

Link to comment
Megosztás:

azt bírom amikor az újabb autó nem indul be, rálökik a számítógépre..és nem tudják mi baja van mert a gép nem mutatja. CSak annyit mondanak..elektronika baja van valószínűleg :devlish:

Mai autók esetében mondhatjuk hogy MOTORCSERE :lol: Vagy minimum "számítógép" csere. Ha nem garis a kocsi akkor cumi

Na igen ezért is mondom. Jó persze az oepel nem a motorjairól híres ha egyáltalán valamitől híres:D Én csak azt az embereket bírom akik szidják hogy oooh milyen szar mert amit vezettem nem is ment nem is kanyarodott bla bla. NA igen én sem vezettem még olyat mint az enyém:D Szal aki szídja az kb egyszer vezette és akkor is valami halálra mustrált szakadt sz@rt vezetett. Haverom is dettó. Szóval jó ez :lol:

Jó hát :lol:

Enyém is amit túlélt már..pffff... Ezen tanultam meg vezetni, faterom sokszor dolgoztatta keményen, Nyaralni mentünk vele, németből saját lábán jött és ment vissza és megint jött :lol: Szegény kapta az ívet sokszor.. Én meg vagyok vele elégedve. Most ez a kocsi úgy van, hogy a családban fater és én használjuk közösen. Anyával közösen viszont venni akarnak 1 új D Corsát maguknak, és mondták hogy eladjuk-e az astrát és akkor ami van pénzem meg az astrának az árából valamit veszünk nekem. Erről beszéltünk ősszel amikor a motor hengerfejes lett és feltettük a kérdést, hogy megcsináljuk olcsón de csak időszakosan használható vagy egy generál. Aztán faterral úgy döntöttünk...legyen generál..megérdemli a gép és még szolgálni fog nagyon nagyon sokáig és akkor nekem sem kell megvenni más lepukkant autóját hanem ezt használom tovább. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma megint gyalogoltam haza. ;) ;) :P

Mai vasutas történet @ Kápolnásnyék állomás:

Odamegyünk, nem virít WC-ben izzós világítás. Elosztóban minden oké látszólag, de kiderült, hogy a kismegszakító nem ad át. Oké, csere. VW-ben pont találunk egyet, ezért lekapcsoljuk az állomást villanyügyileg a csere idejére. Na itt volt a baj. A biztosítóberendezés is leállt. :devlish: :lol: Szóval se kijáratjelző se bejáratjelzés, se nyugtázás, se behívás. :lol: :lol: Elvágták amúgy korábban a vonali 500V-os bizber kábelt, és ideiglenesen megtáplálták egy másik 500V-osról a jelzést. Elkötötték, mert a mi villanyunkat használja. ;) ;) Amúgy működnie kéne még néhány órát a cuccnak és függetlennek kéne lennie a mi betáplálásunktól. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg OFF és bocsesz is érte.. :devlish: De ezt még elmondom

Suzukival járt úgy rokon, hogy elromlott pesten nagymelegben az elektromos ablak... Hát kegyetlenül sűlt is :lol: (azóta nem vagyunk vele kibékülve)

Írtad, hogy Nem romlik el olyan sűrűn... Mármint mihez képest olyan sűrűn? Sztem tovább az egyéb csevegésbe írjuk

Erre megoldás, hogy elöl villanyos, hátul tekerős. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.