Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Próbáltam kiszínezni, de szétesett az idézés tőle.. :lol:

Én is szétestem tőle.

Elvittem havert, a barátnőjéhez, mert beivott, aztán hívta asszony hogy át kéne mennie. Felhívott, betettük magunkat a pizsójába, aztán elvittem. Hát ahányszor beleülök idegesít hogy miért ilyen kényelmes... komolyan felháborítóan jó benne ülni :lol: Szerzett nálam jópontokat a 307 :devlish: És hazafelé megint azthittem elment a fék, amikor az enyémmel meg kellett állni :lol: A qrva életbe, most lett megcsinálva, de ezt az érzést még mindig nem sikerült kiölni belőle :lol: Viszont a lámpám még a gatyitron izzókkal is jobb, és lehet hogy kicsit keményebb, de jobban tart kanyarban az én ülésem ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is szétestem tőle.

Elvittem havert, a barátnőjéhez, mert beivott, aztán hívta asszony hogy át kéne mennie. Felhívott, betettük magunkat a pizsójába, aztán elvittem. Hát ahányszor beleülök idegesít hogy miért ilyen kényelmes... komolyan felháborítóan jó benne ülni :lol: Szerzett nálam jópontokat a 307 :devlish: És hazafelé megint azthittem elment a fék, amikor az enyémmel meg kellett állni :lol: A qrva életbe, most lett megcsinálva, de ezt az érzést még mindig nem sikerült kiölni belőle :lol: Viszont a lámpám még a gatyitron izzókkal is jobb, és lehet hogy kicsit keményebb, de jobban tart kanyarban az én ülésem :lol:

Francia akkor is francia marad, kényelmesek, a többit hagyjuk. Nálam már elmúlt a fékhatásproblem, no meg az ülés is tart rendesen. Lámpával meg eddig is láttam. ;)

Link to comment
Megosztás:

Francia akkor is francia marad, kényelmesek, a többit hagyjuk. Nálam már elmúlt a fékhatásproblem, no meg az ülés is tart rendesen. Lámpával meg eddig is láttam. :lol:

Péntek este haverom mellémállt a Borával....mondom erős a helyzetjelződ...ja hogy ez a tompított....felkapcsolom az enyémet...jéééééééééé. :devlish: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is szétestem tőle.

Elvittem havert, a barátnőjéhez, mert beivott, aztán hívta asszony hogy át kéne mennie. Felhívott, betettük magunkat a pizsójába, aztán elvittem. Hát ahányszor beleülök idegesít hogy miért ilyen kényelmes... komolyan felháborítóan jó benne ülni :lol: Szerzett nálam jópontokat a 307 :devlish: És hazafelé megint azthittem elment a fék, amikor az enyémmel meg kellett állni :lol: A qrva életbe, most lett megcsinálva, de ezt az érzést még mindig nem sikerült kiölni belőle :lol: Viszont a lámpám még a gatyitron izzókkal is jobb, és lehet hogy kicsit keményebb, de jobban tart kanyarban az én ülésem ;)

Én a Polo 9n-el vagyok így. Havernak az van, és tök jó autó. Jobban megy mint az astra, jobban áll meg, és tök jó kellemes vezetni. ;) Nem szeretek belőle kiszálni.

Sok opeles nemtudja mi az hogy 9n . hát ilyen. ;)

Textilvegyipar, ez most sikerágazat. ;) :lol:

Vegyésztárs! ;)

Na 2 iparágból hozzunk össze valamit :D

Textil + környezetvédelem... hmmmm Mit lehetne ebből kihozni? ;)

Ki az a borzos alak az indexbúrán? ;)

Rasztafári ;)

Astra8! Akkor vasárnap jössz találkozóra? :P ki lesz még ott a fórumról?

Link to comment
Megosztás:

Én a Polo 9n-el vagyok így. Havernak az van, és tök jó autó. Jobban megy mint az astra, jobban áll meg, és tök jó kellemes vezetni. ;) Nem szeretek belőle kiszálni.

Sok opeles nemtudja mi az hogy 9n . hát ilyen. ;)

Vegyésztárs! :P

Na 2 iparágból hozzunk össze valamit ;)

Textil + környezetvédelem... hmmmm Mit lehetne ebből kihozni? :devlish:

Rasztafári ;)

Astra8! Akkor vasárnap jössz találkozóra? ;) ki lesz még ott a fórumról?

Pócvágenből eddig csak volt osztálytársam tunying II.Golf-ja győzött meg, de az se azzal hogy milyen kellemes vezeteni, hanem azzal hogy Fóton belül nem kellett 3 keresztutcányi távolság ahhoz hogy meglegyen a 160 :lol: :lol: :lol: Békapofát még nem vezettem.

Textil+környezetvédelem= többször használható, vegyszer nélkül-mosható WC(nem)papír? ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pócvágenből eddig csak volt osztálytársam tunying II.Golf-ja győzött meg, de az se azzal hogy milyen kellemes vezeteni, hanem azzal hogy Fóton belül nem kellett 3 keresztutcányi távolság ahhoz hogy meglegyen a 160 :devlish: :lol: :lol: Békapofát még nem vezettem.

Textil+környezetvédelem= többször használható, vegyszer nélkül-mosható WC(nem)papír? :P :lol:

Én szeretem a volkswageneket annak ellenére, hogy opeles vagyok ;)

Családba előző autó egy I-es golf volt. ( 1.6 szívódé ) De nagyon vagány kis kocsi volt. Kicsi voltam még amikor az az autó volt... csak az a baj hogy akkor még nem értékeltem rajta ilyeneket, hogy sportkipufogó, alufelnik, szemöldök,nagy vw motorsport hátul az ablakon, és gti inside matrica(bár köze nem volt a GTI-hez :lol: ) ...Fater odafigyelt arra a kocsira, kis lightos tuning volt rajta ;) Így visszagondolva ha most meg lenne nem lennék itt, a jó társaság között amit bánnék, viszont lenne 1 vagány kis tuningótóm ;) ( de jobb ez így.. Lujzika4ever igen az autó Lujzi..hogy miért? nemtom..olyan Lujzás )

Újrahasználható budipapír...? hmm.. ;) ;) Nem lenne rá nagy igény

Ha nem kapok nyáron állást ezzel a szakmával, akkor megyek tovább és megcsinálom az általános labortechnikusit. ;) Drogot előállítani macskahugyból (southpark ;) ) ? 8. kerbe a hülyegyerekek között osztani jópízér? ;) Volt barátnő apja mindíg ezt mondta

Link to comment
Megosztás:

Én a Polo 9n-el vagyok így. Havernak az van, és tök jó autó. Jobban megy mint az astra, jobban áll meg, és tök jó kellemes vezetni. :P Nem szeretek belőle kiszálni.

Sok opeles nemtudja mi az hogy 9n . hát ilyen. :lol:

Vegyésztárs! :lol:

Na 2 iparágból hozzunk össze valamit ;)

Textil + környezetvédelem... hmmmm Mit lehetne ebből kihozni? :devlish:

Rasztafári :lol:

Astra8! Akkor vasárnap jössz találkozóra? :lol: ki lesz még ott a fórumról?

Megyek majd Pm-ben dobhatnál egy Tell számot ha véletlenül nem találnálak meg. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak keresd a tetősín nélküli caravant :lol: (Amúgy sem lesz sok, de tetősín nélküli... ;) ) B.sszameg de mehetnékem van :devlish:

Jaja :lol: :lol: meg a vw felnik(de csak hátul már,mert pár hete az 1ik elsőt kiszúrta valami oldalt és javíthatatlan 2 centis nyílással,elől gyári dísztárcsák nyári gumóval)..meg a "dombornyomás"...meg a piros-fekete üléshuzat :lol:

Megyek majd Pm-ben dobhatnál egy Tell számot ha véletlenül nem találnálak meg. ;) ;)

a fent leírtak alapján tuti megtalálsz :P

De azért dobtam számot ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaja :lol: :devlish: meg a vw felnik(de csak hátul már,mert pár hete az 1ik elsőt kiszúrta valami oldalt és javíthatatlan 2 centis nyílással,elől gyári dísztárcsák nyári gumóval)..meg a "dombornyomás"...meg a piros-fekete üléshuzat :lol:

a fent leírtak alapján tuti megtalálsz :lol:

De azért dobtam számot :lol: ;)

Ok ok, de azt még nem írták hogy kb hány felé lesz? ;) Vagy te már tudod?

Link to comment
Megosztás:

Ok ok, de azt még nem írták hogy kb hány felé lesz? :lol: Vagy te már tudod?

Nemtudom még én sem. Általában 11 körül szokott kezdődni. Írtam a debreceni topikba reggel, majd válaszolnak :lol:

Meg e-mailt is írtam a szervezőnek most nemrég. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Kalapácsot már bekészítetted magad mellé? :devlish: :lol:

Nem. Kapott egy kis haladékot, mert csatlakozó-pucolás óta működik :lol: Magam mellé egy hosszú-szárú 36-os csillagkulcs van bekészítve. Mióta kéznél van, még nem mosták le az ablakomat ha nem akartam :lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem. Kapott egy kis haladékot, mert csatlakozó-pucolás óta működik ;) Magam mellé egy hosszú-szárú 36-os csillagkulcs van bekészítve. Mióta kéznél van, még nem mosták le az ablakomat ha nem akartam :lol: :P ;)

:devlish: :lol:

Multkor nekem "lemosták"..... :lol: Jön a srác, mondom hogy kössz nem, erre már húzza is végig azt a szart a szélvédőn.

ááá mondom bazzeg összecsíkoztad... :lol:

AMúgy valszeg én délutánra (3-4 körül,úgyis tart 7óráig is vagy még tovább) megyek ki, mert délelőtt lehet lesz 1 kis dolog, illetve le akarom mosni a vezérgépet ne redvásan menjen már oda

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.