Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én azon röhögtem tegnap, hogy híradóba mutattak 2 alfahímet, hogy mégegyszer átnézik a magyar tételeket a holnapi(mai) vizsgára. Írásbelire mit nézel át magyarból? Hú, vajon értem amit olvasok? :lol: :lol:

nekem csütörötkön srácok! :lol: van para! :devlish:

am meg jah 1 nappal előtte nézegeti a tételeket tényleg tudni fogja! :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

ott hogy mi volt ma a magyar érettségin! :lol: :lol:

Nem akarom kiábrándítani az ífjúságot, tanuljanak tovább, nekem éretségim, és technikusim van, egyszer sem volt belőlük előnyöm, jelenleg segédmunkásként melózok egy építőipari cégnél. De azért hajrá fiúk, húzzatok bele! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom kiábrándítani az ífjúságot, tanuljanak tovább, nekem éretségim, és technikusim van, egyszer sem volt belőlük előnyöm, jelenleg segédmunkásként melózok egy építőipari cégnél. De azért hajrá fiúk, húzzatok bele! :devlish:

miből van technikumod?ha már említed?

Link to comment
Megosztás:

Hmm....jó nektek! Nekem olyan régen volt már az érettségi, hogy ha bevetem mindkét kezem-lábam akkor sem elég, hogy megszámoljam az eltelt éveket.

Csak egyet bánok, hogy nem mentem tovább. Lehetőség lett volna, csak tele volt a hócipő az iskolapaddal....

Mai ésszel nem állok meg a szakközépiskolai érettséginél.

Bár ennek meg ellent mond egy viszonylag új kollégám, aki villamosmérnöki diplomával a zsebében cipel 2 hátizsákot tele szerszámmal a buszon, villamoson és végzi a szakmám csicskamunkáját (amit anno három hónapos gyorstalpalón oktattak és egy 10 pontos tesztlap kitöltése után bizit kapott ) de hát aki balf@sz....

Link to comment
Megosztás:

Hmm....jó nektek! Nekem olyan régen volt már az érettségi, hogy ha bevetem mindkét kezem-lábam akkor sem elég, hogy megszámoljam az eltelt éveket.

Csak egyet bánok, hogy nem mentem tovább. Lehetőség lett volna, csak tele volt a hócipő az iskolapaddal....

Mai ésszel nem állok meg a szakközépiskolai érettséginél.

Bár ennek meg ellent mond egy viszonylag új kollégám, aki villamosmérnöki diplomával a zsebében cipel 2 hátizsákot tele szerszámmal a buszon, villamoson és végzi a szakmám csicskamunkáját (amit anno három hónapos gyorstalpalón oktattak és egy 10 pontos tesztlap kitöltése után bizit kapott ) de hát aki balf@sz....

Én most pont itt tartok, hogy herótom van az egyetemtől. Bár most egy év kényszerszünet jön(jah, kirúgnak), aztán addig rámegyek egy idegen nyelvre, majd újra felvételizek egy év múlva, ha megjön az ihlet... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Én most pont itt tartok, hogy herótom van az egyetemtől. Bár most egy év kényszerszünet jön(jah, kirúgnak), aztán addig rámegyek egy idegen nyelvre, majd újra felvételizek egy év múlva, ha megjön az ihlet... :devlish:

Ha van lehetőséged akkor nyomjad tovább.

Kacsingattam egy kicsit másfelé, elvégeztem egy szgépes iskolát (gondolva arra, hogy nem biztos, hogy majd 50 évesen is megtudok még napi 2-3T-t mozgatni ) de kifizettem egy halom pénzt és nekem kellett megmutatni az oktatómnak, hogy milyen parancssort kell begépelni flash-ben, hogy a nyűves labdája végre pattogjon neki faltól-falig.

Még volt pofájuk cseszegetni, hogy menjek tovább....na neeee.

Link to comment
Megosztás:

Ha van lehetőséged akkor nyomjad tovább.

Kacsingattam egy kicsit másfelé, elvégeztem egy szgépes iskolát (gondolva arra, hogy nem biztos, hogy 50 évesen tudok még napi 2-3T-t megmozgatni ) de kifizettem egy halom pénzt és nekem kellett megmutatni az oktatómnak, hogy milyen parancssort kell begépelni flash-ben, hogy a nyűves labdája végre pattogjon neki faltól-falig.

Még volt pofájuk cseszegetni, hogy menjek tovább....na neeee.

Én most besokalltam, kis szünet...aztán meglátjuk... :devlish: Rossz döntés, de már nincs mit tenni.

Link to comment
Megosztás:

Én most besokalltam, kis szünet...aztán meglátjuk... :devlish: Rossz döntés, de már nincs mit tenni.

Kár. Hidd el megéri. Ha belegondolok, hogy a társaim közül akik továbbmentek mi pénzeket keresnek sokkal kevesebb munkával.....hát esz a fene rendesen.

Neked még nem késő....hajrá :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://mypic.carstyling.hu/pic/user_galeri/4541_61521.jpg

Tunnningoltam neu burkeszt a pilácsra. :lol: (Szép magyar mondat lett belőle) :lol:

Még az is látszik hogy nem fésülködtél ;) :lol:

Amúgy nem úgy volt hogy passzolod a lámpamosós projektet mert ott is lyukasztani kéne ahol nem akarsz? :lol: vagy csak a gyári tartály nem jött be? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Még az is látszik hogy nem fésülködtél ;) :lol:

Amúgy nem úgy volt hogy passzolod a lámpamosós projektet mert ott is lyukasztani kéne ahol nem akarsz? :lol: vagy csak a gyári tartály nem jött be? :devlish:

Ki az a borzos alak az indexbúrán? :lol:

Fésülködni am sem szoktam. :lol:

Csak a gyári tartály nem jött be. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én meg fél délután szidtam a qrva anyját mindennek ami az autóban van ;) Elkezdett melegedni, a venti meg nem gondolta úgy hogy neki dolgoznia kéne. Az ablakmosóm MHT csere óta egyre sz.rabb, mostanra teljesen elhalt. A ventit megnéztem, direktbe akksira téve pörög. Lehúztam a gomba csatiját, és onnan játszva is megvolt mind a 2 fokozat. :devlish: Ha képes volt ez a gyökér is meghalni 1 év alatt, akkor laposra verem kalapáccsal, és csak utána dobom ki :lol: Most mindenesetre megküldtem kontyaktsprével, aztán majd meglátjuk. Azóta nem volt melege :P Az ablakmosó szivattyú csövét lehúztam a toldásnál, és kb. 4 méterre ellőtt, úgyhogy jónak kategorizáltam. A fúvókára szemből rátoltam a sűrített levegőt, aztán toltam neki. Amikor már a másik sziszegett, akkor átmentem oda. Akkor 2-3 spriccelésig jó voltm aztán megint eldugult. kapott szemből alkoholsprayt, sűrített levegőt, spriccelést, és ezt 3x. Azóta jó. (csak kár hogy az autó tetejét mossa az egyik ;) ) Majd holnap adok a pofájának... :lol: És nekiállt rángatni is... Úgyhogy még egy EGR-lezárás is hátra van. :lol: És akkor még toldják a jókedvemet: holnaptól a gázolajat 8 forinttal emelik... :lol: ;) Megyek és felgyújtok valamit... majd este jövök ;)

Link to comment
Megosztás:

Én meg fél délután szidtam a qrva anyját mindennek ami az autóban van :P Elkezdett melegedni, a venti meg nem gondolta úgy hogy neki dolgoznia kéne. Az ablakmosóm MHT csere óta egyre sz.rabb, mostanra teljesen elhalt. A ventit megnéztem, direktbe akksira téve pörög. Lehúztam a gomba csatiját, és onnan játszva is megvolt mind a 2 fokozat. :devlish: Ha képes volt ez a gyökér is meghalni 1 év alatt, akkor laposra verem kalapáccsal, és csak utána dobom ki :lol: Most mindenesetre megküldtem kontyaktsprével, aztán majd meglátjuk. Azóta nem volt melege ;) Az ablakmosó szivattyú csövét lehúztam a toldásnál, és kb. 4 méterre ellőtt, úgyhogy jónak kategorizáltam. A fúvókára szemből rátoltam a sűrített levegőt, aztán toltam neki. Amikor már a másik sziszegett, akkor átmentem oda. Akkor 2-3 spriccelésig jó voltm aztán megint eldugult. kapott szemből alkoholsprayt, sűrített levegőt, spriccelést, és ezt 3x. Azóta jó. (csak kár hogy az autó tetejét mossa az egyik ;) ) Majd holnap adok a pofájának... :lol: És nekiállt rángatni is... Úgyhogy még egy EGR-lezárás is hátra van. :lol: És akkor még toldják a jókedvemet: holnaptól a gázolajat 8 forinttal emelik... ;) ;) Megyek és felgyújtok valamit... majd este jövök ;)

Akkor jóvan. Igyál rá valamit helyettem is :D

Asszony is nemrég hívott hogy túlhullott az érettségi első napján, és képzeljem el, tényleg nem is volt olyan para, mint amennyire be volt rezelve tőle. Mintha nem ezt mondogattam volna 2 hete megállás nélkül... :lol: Nah mindegy ;) ;) Kicsi eső, faca gumik, faca fékek, a végén még befogom gokartnak a Ribit :D qrva jó volt. Röhej de várom a telefont hogy hova lehet még menni, csak hogy kocsiba ülhessek már ;)

:D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.