Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Érettségi...töriből úgy rugdaltak átt. :lol: A tanár 4 évig szigorú volt mint az állat, a vizsgán meg áttolt. :lol:

Engem évközbe fenyegetett a tanar, hogy MAJD ELJÖN AZ ÉN IDŐM IS. Ezt azért mondta mert mindig elhülyültem az órán pár másik delikvensel. De aztán csont nélkül meg volt minden PÓT tételek nélkül. Volt egy osztálytársam aki kb úgy ült le hogy 2tételt húzott egyből az egyiket úgyse tudja a másik meg a pót.:devlish:

Link to comment
Megosztás:

Húúú, de f***a nekem, 14 éve van érettségim és a Balcsi is csak 40 km. :lol:

Na, jól van. Semmi szemétkedés, Csak ügyesen fiúk! :lol: :lol:

az érettségi megvan, a balaton 350 kilóméterre... :devlish: De a szakma..reméljük meglesz :lol:

alig várom a jövőhét vasárnapot. Opeltalálkozó ;)

Link to comment
Megosztás:

én nem.. :devlish: Majd lesz valami.

Érettségi előtt se tanultam és egész jó lett ;)

Jó hát atért nincs egész nap tanulás, de nem is veszem félvállról :lol: .

Húúú, de f***a nekem, 14 éve van érettségim és a Balcsi is csak 40 km. ;)

Na, jól van. Semmi szemétkedés, Csak ügyesen fiúk! :lol: ;)

Kössz :lol:

Engem évközbe fenyegetett a tanar, hogy MAJD ELJÖN AZ ÉN IDŐM IS. Ezt azért mondta mert mindig elhülyültem az órán pár másik delikvensel. De aztán csont nélkül meg volt minden PÓT tételek nélkül. Volt egy osztálytársam aki kb úgy ült le hogy 2tételt húzott egyből az egyiket úgyse tudja a másik meg a pót.:P

Állat... :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

az érettségi megvan, a balaton 350 kilóméterre... :lol: De a szakma..reméljük meglesz ;)

alig várom a jövőhét vasárnapot. Opeltalálkozó ;)

Nem ugrasz el értem is? Pont útba esik :lol: :lol: :lol: Sajna nem tok menni :devlish: :P ;)

Én a Magyar érettségi tételeket vasárnap este töltöttem le, mert már b.szogattak itthon hogy legalább legyen már meg ;) ;) Kicsit lazára vettük... ;) Haverom a felügyelő tanártól megkérdezte reggel hogy "most miből írunk tanárúr?" Az öreg csak pislogott hogy kiezabarom ;) Nem volt vészes nah. Legalábbis 3 éve nem ;)

Link to comment
Megosztás:

Más.

Olyan De ja vue érzésem van.

Tegnap gombócos káposzta volt nálunk, a vendégségben levő unokatesó este kitette ide a nappaliba a szőnyegre. :devlish:

Ma voltunk apósnál. Ott is pont ez volt a kaja.

Erre a kisebbik fiam, szintén eljátszotta ugyanezt.

Asszony boldog, már úgyis tervezte a nagytakarítást. :lol:

Link to comment
Megosztás:

az érettségi megvan, a balaton 350 kilóméterre... :devlish: De a szakma..reméljük meglesz :lol:

alig várom a jövőhét vasárnapot. Opeltalálkozó :lol:

Szakma az már 17 éve van. De ne állj meg 1-nél.

Én is mindig kipróbálom magam más területeken is.

Néha a kívülállónak jó meglátásai vannak. Nincs beidegződés.

Link to comment
Megosztás:

Szakma az már 17 éve van. De ne állj meg 1-nél.

Én is mindig kipróbálom magam más területeken is.

Néha a kívülállónak jó meglátásai vannak. Nincs beidegződés.

Jövőre valszeg megcsinálom az általános labortechnikust ;)

Ez meg környezetvédő labórtechnikus

khm..környezetvédő :lol: :lol: :lol: De imádom az autómat :lol: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Érettségi...töriből úgy rugdaltak átt. ;) A tanár 4 évig szigorú volt mint az állat, a vizsgán meg áttolt. ;)

Töriből sosem volt jobb jegyem mint 3-as, és az is ritkán. ;) :P

Érettségire 22 tételből megtanultam 20-at, és féltem , hogy amilyen szerencsém van kapásból 1 olyat húzok, amit nem tudok, póttételnek meg a maradék 1et amit szintén nem tudok. :lol: :lol:

Erre amikor reggel megjelentünk azt kérdi a töritanárnő, hogy melyik tételt szeretném húzni. ;) Azt hittem lehidalok. :devlish: És ezért tanultam én ennyit, mint soha összesen a 4 év alatt? :lol: Azt mondta, legalább ennyit elért nállam. :lol: ;)

Jó sokan vagyunk! ;) Ez jó! ;)

20 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (6 vendég és 0 anonim felhasználó)

14 felhasználó: astrásgyerek, brekeke, webshark, m_petya, astra 8, chriskross, invictus, öcsibácsi, Dáwid, Adam1, Tiv., daykiller, Opeles90, ahajnal

Link to comment
Megosztás:

Az összes tantárgyat egybevéve 6 tételem volt kidolgozva.

A többit fejben tartottam úgy-ahogy. :lol:

Persze, amikor számtech-ből kihúztam a kettes komplemens képzést, :devlish: leracsniztak a fogaskerekek az agyban.

De mivel csak én és az ofő konyított valamit a témához simán összejött a 3-as.

Link to comment
Megosztás:

Mert az tetszik, ismerős a motor benne, meg tudnák min gyakorolni a hegesztőgéppel. :lol:

Aha, és ezt el tudnád mondani 5 sör, és 6 jéger után is? :devlish:

Most volt nálam egy barátom, a hétvégén kivette a 1.3-as 54 lovas mocit a Jettából, és rakott bele egy 1.8-as autómatát százvalahány lóval. Kérdem mi van a motoszámmal? Aszonygya azt pont lecarom, csak azta hülye vigyort tudnám letörölni az arcomról amikor nyomom a gázt. :lol:

Szerinted a B corsiban milyen motor van, ha neked az A corsi mocija ismerős? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem évközbe fenyegetett a tanar, hogy MAJD ELJÖN AZ ÉN IDŐM IS. Ezt azért mondta mert mindig elhülyültem az órán pár másik delikvensel. De aztán csont nélkül meg volt minden PÓT tételek nélkül. Volt egy osztálytársam aki kb úgy ült le hogy 2tételt húzott egyből az egyiket úgyse tudja a másik meg a pót.:lol:

Egyik osztálytársam is kihúzta a tételt, elolvasta és egyből adta volna vissza, de nem engedték, vallaták egy órán keresztül aztán na jó tegye vissza húzzon másikat, 3-ról indul, erre ugyanazt kihúzta mégegyszer. :lol:

Szerinted a B corsiban milyen motor van, ha neked az A corsi mocija ismerős? :devlish:

Anyuékéban ecotec, de én most a Cvalamennyi NZ-re gondoltam. Meg akkor is az tetszik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos, a kormányrázós beszélgetéshez tennék hozzá egy keveset: tegnap M1/M7 bevezetőn abszolút semmit nem rázott abban a tartományban ahol szokott, azonban pár száz méter után, az útburkolat megváltozása után megint előjött a rázás. :devlish:

Nekem sem mindig ráz 70nél, általában országúton jön elő. Igaz nálam kicsit kevesebbet tompít az oldalfal. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem mindig ráz 70nél, általában országúton jön elő. Igaz nálam kicsit kevesebbet tompít az oldalfal. :devlish:

Eszterék felé nem túl sima az út de arra nekem sem ráz. Viszont az 1-es úton végig, M1-en pedig a bevezetőn volt az a szakasz ahol egyáltalán nem.

Link to comment
Megosztás:

######a! :lol: Jól sikerült a vizsga :P

Akkor jóvan. Igyál rá valamit helyettem is ;)

Asszony is nemrég hívott hogy túlhullott az érettségi első napján, és képzeljem el, tényleg nem is volt olyan para, mint amennyire be volt rezelve tőle. Mintha nem ezt mondogattam volna 2 hete megállás nélkül... :devlish: Nah mindegy :lol: :lol: Kicsi eső, faca gumik, faca fékek, a végén még befogom gokartnak a Ribit ;) qrva jó volt. Röhej de várom a telefont hogy hova lehet még menni, csak hogy kocsiba ülhessek már :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor jóvan. Igyál rá valamit helyettem is ;)

Asszony is nemrég hívott hogy túlhullott az érettségi első napján, és képzeljem el, tényleg nem is volt olyan para, mint amennyire be volt rezelve tőle. Mintha nem ezt mondogattam volna 2 hete megállás nélkül... :devlish: Nah mindegy :lol: :lol: Kicsi eső, faca gumik, faca fékek, a végén még befogom gokartnak a Ribit :P qrva jó volt. Röhej de várom a telefont hogy hova lehet még menni, csak hogy kocsiba ülhessek már :lol:

;)

azért gokartnak túl nagy lenne :lol: Nekem is van pár ismerős akik most érettségiznek..hiába mondtam hogy nem veszélyes...félnek ;) pedig nincs mitől

Link to comment
Megosztás:

:lol:

azért gokartnak túl nagy lenne :devlish: Nekem is van pár ismerős akik most érettségiznek..hiába mondtam hogy nem veszélyes...félnek :lol: pedig nincs mitől

Inkább a szóbeli ami nehéz, tavaly se volt valami nehéz az írásbeli. :lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.