Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem ő nem erre gondolt, hanem ami alulról védi a motort. Műanyag cucc, múltkor láttam 10-esért bontottan.

De tényleg valaki tudja mi ott az a doboz a műanyag injektorkupak mellett? :lol:

Erre gondolt. Az alapötlet az volt hogy az SE-cuccot kéne eltakarni :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem csekély. Nehogymár a vizsgabiztos ismerjen minden motort motorkód alapján kinézetre.

Legtöbb vizsgabiztos szerelő volt előző munkahelyén, szóval ha kicsit is akarja megismeri az NZ- SE cuccot, de motorszámot szokták csak egyeztetni, többit nem nézegetik.

Ma voltam Nyíregyi autós piacon, hát szomorú... egy darab 1.6 Szr volt, de az is messzíről rít, hogy törve volt, elég sok elfujást észrevettem, sárvédőben a csavarok körül is látszott, hogy mozgatva lettek, maszk elállt a lámpátol stb... és ez 700ért :lol:

Többi öregebb, 1.4 16v meg lépcsős... szóval inkább maradtam volna itthon :devlish:

Tetszik ez a takaró műanyag :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pont egy ilyet adtak a múltkor, azt mondták Corsáé volt. (csak nem tudtam milyené :devlish: )

Egyáltalán van rá minimális esély, hogy bukta legyen belőle? :lol:

Én kérdezgettem a vizsgabiztost, amikor a Bivalyt vittem műszakira. Azt mondta ő se tud mindent, csak azt tudja amiket általában szoktak variálni egyes típusoknál. :lol: És akkor ezt mondta: "A gyengébbikre átteszik az erősebb cuccait. Nah nálam ez alapból bukta." :lol: - gondolom tudjátok miről beszélhetett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pont egy ilyet adtak a múltkor, azt mondták Corsáé volt. (csak nem tudtam milyené :devlish: )

Én kérdezgettem a vizsgabiztost, amikor a Bivalyt vittem műszakira. Azt mondta ő se tud mindent, csak azt tudja amiket általában szoktak variálni egyes típusoknál. :lol: És akkor ezt mondta: "A gyengébbikre átteszik az erősebb cuccait. Nah nálam ez alapból bukta." :lol: - gondolom tudjátok miről beszélhetett. :lol:

genyó :lol:

Link to comment
Megosztás:

genyó :lol:

Hát igen.

Csak mostmár mindent rögzítenek videóra is, le is fányképezik, és ha kiderül a turpisság mehet haza kapálni. :lol: Ennyit nem ér meg neki, még pénzért sem csinálja. (Ő legalábbis. :devlish: )

... végülis tiszta rossz dolog, ha pl egy erősebb féket kap az autó, pl 236ról 256 ra pl..

Mondjuk ilyesmiről nem beszélt, csak azt mondta, hogy a "nagyon látható" és "feltűnő" változtatásokat nem szereti, mert abból baja is lehet. Végül is a nevét adja hozzá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen.

Csak mostmár mindent rögzítenek videóra is, le is fányképezik, és ha kiderül a turpisság mehet haza kapálni. :lol: Ennyit nem ér meg neki, még pénzért sem csinálja. (Ő legalábbis. :devlish: )

Mondjuk ilyesmiről nem beszélt, csak azt mondta, hogy a "nagyon látható" és "feltűnő" változtatásokat nem szereti, mert abból baja is lehet. Végül is a nevét adja hozzá. :lol:

fényképeznek de eléggé messziről ahhoz, hogy ne lehessen annyira észrevenni pl egy Se cuccot :lol: na meg 14es lemezfelni gyári dísztárcsával, már takarja is a fékeket ;)

236 hűtött vagy 256 hűtött tárcsa az szerintem igazán mindegy, mármint annyira nem feltűnő a méretkülönbség.

236 tömör és 256 hűtött között is ugyan az a méretbeli különbség, de ha annyira komolyan néznék... de szerintem ebbe aligha köt bele akármelyik is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

fényképeznek de eléggé messziről ahhoz, hogy ne lehessen annyira észrevenni pl egy Se cuccot :lol: na meg 14es lemezfelni gyári dísztárcsával, már takarja is a fékeket :lol:

236 tömör és 256 hűtött között is ugyan az a méretbeli különbség, de ha annyira komolyan néznék... de szerintem ebbe aligha köt bele akármelyik is. :lol:

Ebben kételkednék. Azért a 3x optikai zoom is odavág, a képminőségről nem is beszélve, amire ránagyíthat. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

fényképeznek de eléggé messziről ahhoz, hogy ne lehessen annyira észrevenni pl egy Se cuccot :devlish: na meg 14es lemezfelni gyári dísztárcsával, már takarja is a fékeket :lol:

236 tömör és 256 hűtött között is ugyan az a méretbeli különbség, de ha annyira komolyan néznék... de szerintem ebbe aligha köt bele akármelyik is. :lol:

Műszakin általában levetetik a dísztárcsát.

Link to comment
Megosztás:

Ebben kételkednék. Azért a 3x optikai zoom is odavág, a képminőségről nem is beszélve, amire ránagyíthat. :lol:

igen oda, de szerintem egyik képet se nézi meg a kutya se többet...

Azért valljuk be: észrevehető az. :devlish:

SE _ NZ

na ilyen képet nem csinálnak, legalábbis eddig nem csináltak, de ha mégis, akkor jópáran bajbakerülünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

igen oda, de szerintem egyik képet se nézi meg a kutya se többet...

na ilyen képet nem csinálnak, legalábbis eddig nem csináltak, de ha mégis, akkor jópáran bajbakerülünk :lol:

Én csak lezárom az EGR-t, aztán kész a tunying :lol: Azt fényképezze le hogy tömítés, vagy lezárás :devlish:

Néztem neked autót. Itt keszin volt egy nagyon szép (2 méterről láttam kb 3x, onnan szép vót :lol: ) "Sanci-ződ" 5ajtós 1.6-os, meg mellette egy fehér. Ma beugrottam megkérdezni hogy ezekmikezek, de tegnap délután elvitték mind a kettőt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.