Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hi mindenki!

Lenne egy kérdésem,méghozzá az ,hogy az első lámpám foncsorozása elég sötét színű!

Most vettem rá fehér index búrákat,de mivel a fényszóró régebbi, az naon gázosan sötét!

Hogy lehet szétszedni a fényszórót,és mivel lehetne megtisztítani?

Gondolom kicsit rá is van pirulva a kosz,az mivel jön le?

Valaki írhatna nekem ,hogy hogy álljak neki,és mi kell hozzá?

Köszönöm a segítséget előre is :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ja,és még 1 kérdés :lol:

Tud valaki olyan szerelőt Győrben vagy környékén,akinek volt már dolga olyan hibával,hogy menet közben leáll a motor,és rángat néha!?

Valamikor egy nap többször is ez van,valamikor 3-4 napig semmi :devlish:

Már 2 szerelőt kérdeztem,de mindegyik csak ezt kicserélni,meg ezt +ezt=Jó nagy összeg!

Csak van olyan aki nem csak találomra tudja,hanem azt mondja ez meg ez,de akkor tuti lesz a kocsi :lol:

KK

Link to comment
Megosztás:

Ja,és még 1 kérdés :lol:

Tud valaki olyan szerelőt Győrben vagy környékén,akinek volt már dolga olyan hibával,hogy menet közben leáll a motor,és rángat néha!?

Valamikor egy nap többszőr is ez van,valamikor 3-4 napig semmi :devlish:

Már 2 szerelőt kérdeztem,de mindegyik csak ezt kicserélni,meg ezt +ezt=Jó nagy összeg!

Csak van olyan aki nem csak találomra tudja,hanem azt mondja ez meg ez,de akkor tuti lesz a kocsi :lol:

KK

Tudok! Győrtöl 35Km-re lakik Bakonytamásin. Nem tudom mennyire környéke, de ő 100% megoldja neked a problémád! Ha érdekel, a többit PÜ-be megbeszéljük!

Link to comment
Megosztás:

Hi mindenki!

Lenne egy kérdésem,méghozzá az ,hogy az első lámpám foncsorozása elég sötét színű!

Most vettem rá fehér index búrákat,de mivel a fényszóró régebbi, az naon gázosan sötét!

Hogy lehet szétszedni a fényszórót,és mivel lehetne megtisztítani?

Gondolom kicsit rá is van pirulva a kosz,az mivel jön le?

Valaki írhatna nekem ,hogy hogy álljak neki,és mi kell hozzá?

Köszönöm a segítséget előre is :lol:

Én már szedtem le a búrát, itt irtam is róla, de valószinűleg neked is leválhatott már a foncsorról a bevonat...kár vele vacakolni, szerintem. :lol:

Ja,és még 1 kérdés :lol:

Tud valaki olyan szerelőt Győrben vagy környékén,akinek volt már dolga olyan hibával,hogy menet közben leáll a motor,és rángat néha!?

Valamikor egy nap többször is ez van,valamikor 3-4 napig semmi :devlish:

Már 2 szerelőt kérdeztem,de mindegyik csak ezt kicserélni,meg ezt +ezt=Jó nagy összeg!

Csak van olyan aki nem csak találomra tudja,hanem azt mondja ez meg ez,de akkor tuti lesz a kocsi ;)

KK

Nekem is volt ilyen. Nekem a gyújtásmodul volt rossz - mint azt kis segitséggel kideritettem - és 2 Opel valamint 2 maszek szerviz sem tudott rájönni. Na, persze ez nem törvényszerű és nem tudni milyen a motor a tiédben, de nálam ez volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyik haveromnak néztem most meg a kocsiját, és hátul neki van elektromos ablakemelője, de a gomb gyanus volt nekem, meg is kérdeztem ez meg miféle, és akkor mondta, hogy dévó lanosbol van, de az emelő szerkezet is, és hibátlanul működik, szóval nem is lesz annyira bonyolult ez a hátsó ablakemelő elektromosítás :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Viszont megismeri az autó belső szerkezetét, és utána már nem lesz gondja az üléscsere-középboxcsere, küszöbburkolat felszedés stb. folyamatokkal ;) Én is másképp nézek a beltérre mióta kiszedtem az egészet, és a nagy részét kicseréltem :devlish: :lol: :lol:

Tudod erről az a vicc jut eszembe, mikor a vadász elhatározza, hogy elejti a medvét.

Bemegy az erdőbe, egyszer csak a medve előugrik, elkapja a vadászt.

- Na vadász most vagy megöllek vagy lesz@psz!

A vadász mit tud tenni megteszi amit a medve kér.

Másnap újra próbálkozik, a medve megint elkapja.

- Na vadász most vagy megöllek vagy lesz@psz!

A vadász megint megteszi.

Harmadnap már forr a vére, azért is megöli a medvét.

A medve megint elkapja és így szól:

- Te vadász, te nem is vadászni jársz ide hanem sz@pni.... :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ebben mi a nagy kunszt? :devlish:

Nem kell flex, hogy nyitott legyen a teteje.. :lol: ;)

Én meg reszkethetek egy ideig :lol: bár gyors kapcsolatfelvétel ment az "ismeretséggel" :lol:

Jövünk vissza Tokajból cimbiéktől és Nyíregy alatt a 2x2 sávoson egy szutyuki előttem hol nyomja hol fékez de nem 1x, aztán bepöccentem, start ki, nyomtam olyan 120-130 körül, utsó kanyarívnél visszamásztam a sávba, lassítok erre ott dekkolnak a bozótlakók az M35 felüljárója alatt, satufék 80-ig és ha mákom van akkor nem lőttek ki.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kell flex, hogy nyitott legyen a teteje.. ;) ;)

Én meg reszkethetek egy ideig :lol: bár gyors kapcsolatfelvétel ment az "ismeretséggel" :devlish:

Jövünk vissza Tokajból cimbiéktől és Nyíregy alatt a 2x2 sávoson egy szutyuki előttem hol nyomja hol fékez de nem 1x, aztán bepöccentem, start ki, nyomtam olyan 120-130 körül, utsó kanyarívnél visszamásztam a sávba, lassítok erre ott dekkolnak a bozótlakók az M35 felüljárója alatt, satufék 80-ig és ha mákom van akkor nem lőttek ki.. :lol:

A suzukis meg röhög a markába..... :lol: Ma én is vandálkodtam, munkatársammal mentünk maszekolni, 2X2 sávoson ment mellettem 1.4-es 16 szelepes Polóval, nagyon büszke rá hogyan húz, mentem kivül, mutatom neki 1-2-3-GÓ! Vissza kettőbe eltiportam nekije, a tükörben látom kétségbeesetten rángatja a sebváltót hja biztos nagyon húz, majd bevárlak és megmutatod. ;) Tankolni viszont még nem tudtam , úgyhogy esélyes volt, hogy befulladok. :P Az egyik kúton elfogyott az etanol, a másik meg zárva. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A suzukis meg röhög a markába..... :devlish:

Tankolni viszont még nem tudtam , úgyhogy esélyes volt, hogy befulladok. :lol: Az egyik kúton elfogyott az etanol, a másik meg zárva. :lol:

Emléxek a rendszámára ;) a legtutibb az lett volna ha akkor gyors megállok és megkérdem őket mennyivel mentem mert "kaka az órám" vagy valami hasonló süketelés.. :lol:

És benzint nem árulnak? :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Emléxek a rendszámára :lol: a legtutibb az lett volna ha akkor gyors megállok és megkérdem őket mennyivel mentem mert "kaka az órám" vagy valami hasonló süketelés.. :devlish:

Aha, bocs, hogy megállitalak, de nem vette be a 3-ast, azért a 140-megvolt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.