Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi srácok a véleményeket! Megpróbálom EZZEL eltüntetni. Asszonykáén már levizsgázott egy kiadós terepezés után kapott karcoknál :devlish:

Nem javaslom mert sztem nem lesz tartós. Ez olyasmi mint a szilikonpolimeres waxok. 2-3 hónap és lehet újra és újra kezelni. Míg ha fonoman megcsiszolod és polírpasztával (nem waxal) átdörzsölöd akkor már nem lesz vele gondod.

Ha nem is az egész de sztem 90%-a eltüntethető így véglegesen. A maradékot meg kenheted esetleg azzal amit linkeltél ha egyáltaláűn még látszik vagy marad valami.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, nincsen switch.

Köszi! :lol: Kipróbálom ha hazamegyek :devlish:

Ha a két gép a routerbe van bedugva, akkor a router elvileg a portjai között switch-ként viselkedik, úgyhogy működnie kéne. Nálunk is így van, 1 router, 3 gép, és simán látják egymást. Próbáld meg, hogy megosztasz valamelyiken valami könyvtárat (pl. Total Commanderben jobbgomb a könyvtár nevén, ott "Megosztás és biztonság" menüpont, "Mappa megosztása a hálózaton" bepipálni, és kész. Ezt mindegyik gépen játszd el legalább 1-1 könyvtárral, utána a meghajtók között a "Hálózat"-nál látni kell egymást. Még azt állítsd be, hogy egyforma munkacsoport név legyen beállítva mindegyik gépen, és a routerben is.

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mi a durvaanyja karcolta meg tegnap a jobb hátsó ajtómat...

Valami alacsony "gyermek" kategóriás bringa vagy bokaficamodásos "kemény-"aktatáskás személy :lol: és részvétem.. ;)

ááá csak átmeneti a dolog Sanci elvileg ad 7et ;)

Debrecenben volt 1 elmezavart irígy..

Nem elvileg hanem holnap 10 körül (+- fél óra és) ott vagyok, kapsz egy dvd-t meg egy pendrájvot -utóbbit csak cuccelmentésig kölcsönbe ;) mert az még kelleni fog nekem a nap folyamán :devlish: de mindenképp csörgök ha a city közelében járok.. ;)

Nem 1 :lol: régen egy havernak a lefóliázott kocsijában ültünk és tanácskoztunk dolgokról azt kiszúrta a tükörből, hogy egy takonypócnak kinyílt a kezében a bicska és pont a bömcsi felé tart vele ;) haver kipattant azt úgy a villanykaróhoz vágta a kölyköt hogy majdnem ott meredt ki.. :P ;)

Dobozt adjak? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az már ide nem elég.....lavór vagy vödör kell... :lol:

:lol: :lol: :lol:

Am megint nem akar működni a idéz+hozzászól kombó. :devlish:

Ha a v3.6 rókával küzdesz akkor dóvngréd ;) az legalább nem szenved.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor ne magyarázkodj. :lol: Most már mindegy, mert én sem mentem. Ebként nekem is világít, meg a BC is pofázik, hogy mennyi a megtehető távolság.

Nekem nem kell BC, azért nősültem meg..Zoliii, biztos, hogy beérünk vele Győrbe???Tényleg 6000-en fogyaszt a legkevesebbet? :devlish: :lol:

Szerintem vedd ki az izzót. :lol:

Az lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem vedd ki az izzót. :lol:

:devlish: :lol: :lol:

Akkor ne magyarázkodj. ;) Most már mindegy, mert én sem mentem. Ebként nekem is világít, meg a BC is pofázik, hogy mennyi a megtehető távolság.

Enyém szerint még 37km-t tehetek meg, pedig még nem világít a szegénység. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.