Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Undergrund 2...pedig annak király a végén a szénszálas kasztni. :lol:

Az asszony mondja, hogy behoztak egy srácot egy gumiszerelő műhelyből, felrobbant mellette a kamiongumi, nem sok esélye van. :devlish:

nemrég kidurrant az egyik kamionon nekünk is, de szerencsére csak port csinált, nem volt ott senki.

Link to comment
Megosztás:

Szeru mindenki!

Na az új gép facásan szuperál. Felnyomtam rá az XP-t, az összes drivert, és töltöm is a GTA IV-et ;) :lol: úgyhogy most virul a fejem..megy a tesztelés is. Tegnap hazavittem, bekapcsoltam 3 körül elkezdtem tölteni a GTA-t 4 körül elmentem asszonyhoz, éjszaka ment a gép, és asszonkától jöttem munkába...remélem nem égett le azóta vagy hasonlók. :lol: :devlish: :lol:

Még 3ig hiányolnom kell... Nem is játszottam még már kocka vagyok.Legalább mire hazaérek a GTA letöltődik ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mi a durvaanyja karcolta meg tegnap a jobb hátsó ajtómat...

Ezen az oldalon csak járda volt, szóval tuti nem kocsi (mert ebben a magasságban nincs semmi a másik kocsikon)... Megőrülök, mert mindig kényesen ügyelek arra, hogy hova parkolok le reggel amikor jövök melózni (Zugló), itt van pár méterre a kocsi és mégis összebarmolja valami gyökér...

Szóval szerintetek mi lehet ez (bocsi a telefonos képekért):

Karc1.jpg

Karc2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mi a durvaanyja karcolta meg tegnap a jobb hátsó ajtómat...

Ezen az oldalon csak járda volt, szóval tuti nem kocsi (mert ebben a magasságban nincs semmi a másik kocsikon)... Megőrülök, mert mindig kényesen ügyelek arra, hogy hova parkolok le reggel amikor jövök melózni (Zugló), itt van pár méterre a kocsi és mégis összebarmolja valami gyökér...

Szóval szerintetek mi lehet ez (bocsi a telefonos képekért):

Hát...Véleményem szerint bicikli is lehetett...haver kocsijának az oldalát, egy biciklis húzta végig úgy hogy haver benne űlt. Vagy valami paraszt k*cs*g f****opó vandál mocsok aki arra élvez, hogy karcolgatja a szebb fényezésű autókat ( bár akkor szerintem folyamatos karc lenne. Haver kocsijának az oldala a tesco parkolóban 1 olyat is kapott.. :devlish: megjegyezném hogy akkor még 1-2 éves volt a kocsija..mosás, és polírozás után közvetlen kapta az "áldást" )

Amúgy nem rossz kép én sokkal rosszabb minőségűt töltök fel amikor telóval csinálom :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szeru mindenki!

Na az új gép facásan szuperál. Felnyomtam rá az XP-t, az összes drivert, és töltöm is a GTA IV-et ;) ;) úgyhogy most virul a fejem..megy a tesztelés is. Tegnap hazavittem, bekapcsoltam 3 körül elkezdtem tölteni a GTA-t 4 körül elmentem asszonyhoz, éjszaka ment a gép, és asszonkától jöttem munkába...remélem nem égett le azóta vagy hasonlók. :lol: :lol: ;)

Még 3ig hiányolnom kell... Nem is játszottam még már kocka vagyok.Legalább mire hazaérek a GTA letöltődik ;) ;)

Xp? :lol:

Küldök egy virtuál-tockost mindenki nevében ;)

Srácok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mi a durvaanyja karcolta meg tegnap a jobb hátsó ajtómat...

Ezen az oldalon csak járda volt, szóval tuti nem kocsi (mert ebben a magasságban nincs semmi a másik kocsikon)... Megőrülök, mert mindig kényesen ügyelek arra, hogy hova parkolok le reggel amikor jövök melózni (Zugló), itt van pár méterre a kocsi és mégis összebarmolja valami gyökér...

Szóval szerintetek mi lehet ez (bocsi a telefonos képekért):

http://lh4.ggpht.com/_3HNqnjOHlTU/S9p7_AuJ...qppbw/Karc1.jpg

http://lh4.ggpht.com/_3HNqnjOHlTU/S9p7uD9x...McLCw/Karc2.jpg

Háát... nekem (így laptopon, napnak háttal, kicsit fénylő monitorral :D ;) ) olyan \"műanyagkarc\"nak tűnik. Én egy visszapillantóra szavaztam volna, de látom hogy elég alacsonyan van. Lehet hogy bringa-kormánymarkolatvég, vagy Mari-néni bevásárlós kis kézikocsija (biztos nagyon küldte a kanyarban, és nem tudta íven tartani :D :P ;) :D )

Viszont ha műanyagos cucc, akkor az legalább nem \"benne van\" hanem \"rajta\". Azt le lehet polírozni elvileg. Aztán majd kiderül ha megpróbálod :devlish:

Vagy valami paraszt k*cs*g f****opó vandál mocsok aki arra élvez, hogy karcolgatja a szebb fényezésű autókat ( bár akkor szerintem folyamatos karc lenne. Haver kocsijának az oldala a tesco parkolóban 1 olyat is kapott.. ;)

Nekem is tart egy vízszintes az oldalán lámpától lámpáig... :lol: A MHT-n is volt, csak azt cseréltem ismert okokból... ;)

Link to comment
Megosztás:

Xp? :lol:

Küldök egy virtuál-tockost mindenki nevében :P

Háát... nekem (így laptopon, napnak háttal, kicsit fénylő monitorral ;) :lol: ) olyan "műanyagkarc"nak tűnik. Én egy visszapillantóra szavaztam volna, de látom hogy elég alacsonyan van. Lehet hogy bringa-kormánymarkolatvég, vagy Mari-néni bevásárlós kis kézikocsija (biztos nagyon küldte a kanyarban, és nem tudta íven tartani ;) :lol: ;) ;) )

Viszont ha műanyagos cucc, akkor az legalább nem "benne van" hanem "rajta". Azt le lehet polírozni elvileg. Aztán majd kiderül ha megpróbálod :devlish:

Nekem is tart egy vízszintes az oldalán lámpától lámpáig... :lol: A MHT-n is volt, csak azt cseréltem ismert okokból... ;)

ááá csak átmeneti a dolog Sanci elvileg ad 7et ;)

Ja én is bicikli markolatvégre gondolok amúgy....

Az enyémnek még csak a lökösét találta meg valami még vagy 2-3 éve a balatonon parkolóba ..marást van ott azóta is. nem nagy de azért nem kéne oda. Még ilyen vandál bunkó hálistennek nem talált meg

Debrecenben volt 1 elmezavart irígy..aki csak a legdrágább,legszebb és a legtisztább autókat karmolta biciklikulcsal.... és úgy bukott le meg buktatták le, hogy mindíg 1 bizonyos helyen tevékenykedett.. szép új G astra vagy Merci vagy hasonló kaliberű ÚJ autó orrára mindíg egy teli X-et rajzolt, az oldalára meg "nonfiguratív" dolgot. És úgy bukott le hogy az adott környéken az emberek szóltak a rendőröknek..zsaruk kiálltak az adott környéken, és csak arra lettek figyelmesek hogy valami karmolássza a kocsit éjszaka..és meglett a barom.

Elvileg azért csinálta mert irígy volt hogy ő csak biciklivel jár, és zavarta hogy másoknak meg milyen szép autóra futja.

Link to comment
Megosztás:

ááá csak átmeneti a dolog Sanci elvileg ad 7et :lol:

Ja én is bicikli markolatvégre gondolok amúgy....

Az enyémnek még csak a lökösét találta meg valami még vagy 2-3 éve a balatonon parkolóba ..marást van ott azóta is. nem nagy de azért nem kéne oda. Még ilyen vandál bunkó hálistennek nem talált meg

:lol: :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

óó he ne szórakozz :lol: Reméljük nem is fogja

Az előző szöveget kicsit kiegészítettem.. ;) :devlish:

Látom. :lol:

Hallottam róla még régebben én is. De akkor azt mondták hogy "csak" azokat karmolászta végig akik a fűre álltak. :lol: Nem mintha akkor jobb lenne... Barom... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látom. :lol:

Hallottam róla még régebben én is. De akkor azt mondták hogy "csak" azokat karmolászta végig akik a fűre álltak. :lol: Nem mintha akkor jobb lenne... Barom... :devlish:

az is lehet

aztán biztos bevallotta hogy azért is csinálta mert irígy volt és ezért csinálta biciklikulcsal mert ő csak biciklivel járhat és ez 1 féle "bosszú"

A retek

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mi a durvaanyja karcolta meg tegnap a jobb hátsó ajtómat...

Ezen az oldalon csak járda volt, szóval tuti nem kocsi (mert ebben a magasságban nincs semmi a másik kocsikon)... Megőrülök, mert mindig kényesen ügyelek arra, hogy hova parkolok le reggel amikor jövök melózni (Zugló), itt van pár méterre a kocsi és mégis összebarmolja valami gyökér...

Szóval szerintetek mi lehet ez (bocsi a telefonos képekért):

http://lh4.ggpht.com/_3HNqnjOHlTU/S9p7_AuJ...qppbw/Karc1.jpg

http://lh4.ggpht.com/_3HNqnjOHlTU/S9p7uD9x...McLCw/Karc2.jpg

Halványítani lehet a karcon, 1200-as vízpapírral, és polírpasztával. De eltüntetni már csak festéssel lehet :devlish: Részvétem..tudom mit érzel, valami hasonlót, mikor nekem letörték a visszapislantó tükrömet!

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjátok véletlenül, hogy hogy lehet 2 gépet úgy összekötni hogy 1ikről a másikra át lehessen tölteni adatot????

így van a megosztás megoldva..

internet -->modem --> Router ---> 1es, és 2es gép.. na ezzel a kiépítéssel hogy lehetne megoldani azt hogy tudjak áttölteni 1ik gépről a másikra adatot?

Valakinek valami ötlet, tapasztalat, megoldás? :devlish:

:lol: Nem akarom hogy még több adatom elvesszen

Elég volt az a 160Gb cucc.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mi a durvaanyja karcolta meg tegnap a jobb hátsó ajtómat...

Ezen az oldalon csak járda volt, szóval tuti nem kocsi (mert ebben a magasságban nincs semmi a másik kocsikon)... Megőrülök, mert mindig kényesen ügyelek arra, hogy hova parkolok le reggel amikor jövök melózni (Zugló), itt van pár méterre a kocsi és mégis összebarmolja valami gyökér...

Szóval szerintetek mi lehet ez (bocsi a telefonos képekért):

http://lh4.ggpht.com/_3HNqnjOHlTU/S9p7_AuJ...qppbw/Karc1.jpg

http://lh4.ggpht.com/_3HNqnjOHlTU/S9p7uD9x...McLCw/Karc2.jpg

Én is a bringásra tippelek. Nekem ennél csúnyább karcot csinált egy elsőbséget meg nem adó suzukis a hátsó ajtómra. Én 2000-es papírral és polírpasztával (meg előtte kis nitroval amivel a suzuki festékét lemostam) sikerült eltüntetnem. A fényező szaküzletben azt monda a fazon ha a karcot bevizezve nem látható akkor a fent említett módon el lehet tüntetni, ami vizesen is látszik az bizony festés.

Amióta gyerekem van nálam átértékelődtek ezek a dolgok. Már nem érdekel ha egy két apró karc kerül az autóra. Ha ilyen háklis lennék az autóra akkor minden héten legalább egyszer kaphatna a gyerek egy fülest. A gyerek ezzel jár, hogy mindíg koszos a hátsó ülés , meg az első ülés támlája hátul. A szűk garázsba bizony nekiér ez-az a kocsi oldalának. Ha véletlen és nem nagy kár akkor hagyom a fenébe, ha szándékosan csinál valamit amit tud, hogy nem szabad akkor bizony jön a bünti.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjátok véletlenül, hogy hogy lehet 2 gépet úgy összekötni hogy 1ikről a másikra át lehessen tölteni adatot????

így van a megosztás megoldva..

internet -->modem --> Router ---> 1es, és 2es gép.. na ezzel a kiépítéssel hogy lehetne megoldani azt hogy tudjak áttölteni 1ik gépről a másikra adatot?

Valakinek valami ötlet, tapasztalat, megoldás? :devlish:

:lol: Nem akarom hogy még több adatom elvesszen

Elég volt az a 160Gb cucc.. :lol:

Switch nincs ezek szerint ugye?

Ha nem egy helyen vannak és van net, akkor ez eg yigen igen használható progi:

www.teamviewer.com

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.