Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt kell nekik most is adni. :) :D

bazki, mikor a zsebébe kellett dobni a fém 100ast, de abbol kettőt, nemtudtad átkurni, tudta mikor dobtál 1et :D

Persze volt olyan haver is aki, mikor nyujtotta a kiskatona a lóvéért a kezét, az jó erősen belecsapott és:

"szeeeevasz hogy vagy"

és tovább is gurult, a kiskatona meg :)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Na voltam a számítógépboltban. Ma 3ra mehetek a kis drágaságért... ( nem kedveskedésből becézem... :lol: az autó az drágaság...de másképp :lol: )

Mondták, hogy XP is felmegy majd rá de ajánlott a 7. Sanci barátomnak köszönhetően meglesz a 7 is és azonnal feltolom rá :lol:

Alig várom

Bár az a baj, hogy vizsgák előtt nem szabadna egy új gépet venni...mert akkor nem lesz túl sok tanulás,viszont muszáj.Pedig a GTA4...az nfs shift....grid....ésatöbbi :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Na voltam a számítógépboltban. Ma 3ra mehetek a kis drágaságért... ( nem kedveskedésből becézem... :lol: az autó az drágaság...de másképp :lol: )

Mondták, hogy XP is felmegy majd rá de ajánlott a 7. Sanci barátomnak köszönhetően meglesz a 7 is és azonnal feltolom rá ;)

Alig várom

Bár az a baj, hogy vizsgák előtt nem szabadna egy új gépet venni...mert akkor nem lesz túl sok tanulás,viszont muszáj.Pedig a GTA4...az nfs shift....grid....ésatöbbi :devlish:

Akinek ennyi ideje van :lol: Nekem csak nosztalgiából felkerült az underground2 (csak a drift miatt :lol: ) már vagy fél éve, de még mindig nem értem a végére. Sőt... ;)

Link to comment
Megosztás:

Itt punnyadok suliba halál unalom :lol: :lol: :lol: ! veltek mi a szitu????? car társak?

Semmi különös. ;) Én most gyűntem vissza kajaszünetről, és várom a 3 órát... ;)

Akinek ennyi ideje van :devlish: Nekem csak nosztalgiából felkerült az underground2 (csak a drift miatt :lol: ) már vagy fél éve, de még mindig nem értem a végére. Sőt... ;)

Épp ez az hogy amikor nem suliba vagyok akkor dolgozok, csajszimnál vagyok, vagy éppenséggel tanulok a vizsgára..és itt ez a sok jó kis játék..... és nem fogok tudni élvezkedni,hajtani ( csakis autósjátékok jönnek szóba :P ). Nyáron meg...dolgozás lesz, viiiszont majd délután munka után..... ;) ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Itt punnyadok suliba halál unalom ;) :P ;) ! veltek mi a szitu????? car társak?

Én meg a melóban "punnyadok" Pontosabban éppen levegőzök, mert maszk nélkül töltöttem egy patront ami beledurrant a képembe, és letüdőztem :devlish: :lol: Szal f.sza... :lol: :lol: :lol: még jó hogy samsungot nyeltem, és nem HP-t. Az keserűbb ;)

Link to comment
Megosztás:

Én meg a melóban "punnyadok" Pontosabban éppen levegőzök, mert maszk nélkül töltöttem egy patront ami beledurrant a képembe, és letüdőztem :devlish: :lol: Szal f.sza... :lol: :lol: :lol: még jó hogy samsungot nyeltem, és nem HP-t. Az keserűbb ;)

;)

Nem az hogy mérgezőbb...vagy rákkeltőbb...vagy hasoló.. KESERŰBB :P ;)

Te fijúte! Mié nem vagy Te mostanában este msnen??????

Link to comment
Megosztás:

Én meg a melóban "punnyadok" Pontosabban éppen levegőzök, mert maszk nélkül töltöttem egy patront ami beledurrant a képembe, és letüdőztem :devlish: :lol: Szal f.sza... :lol: :lol: :lol: még jó hogy samsungot nyeltem, és nem HP-t. Az keserűbb ;)

Élni tudni kell. ;)

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Nem az hogy mérgezőbb...vagy rákkeltőbb...vagy hasoló.. KESERŰBB :lol: :lol:

Te fijúte! Mié nem vagy Te mostanában este msnen??????

Csak a keserűsége van bizonyítva, a többiről még nincs adat ;) ;) ;)

MSN... Tonert szipuzgatok helyette ;) :P ;)

Mostanában nem igazán érek rá semmire... :devlish:

Élni tudni kell. ;)

Jah, de azért ezt kihagytam volna... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak a keserűsége van bizonyítva, a többiről még nincs adat :lol: ;) ;)

MSN... Tonert szipuzgatok helyette :lol: :lol: ;)

Mostanában nem igazán érek rá semmire... :devlish:

Jah, de azért ezt kihagytam volna... :lol:

Heeej Dáwid.. :P De azért ugye nem megy a munka az ivás rovására? ;)

Besz.rás...az ügyfélszolgálaton egy kb 60-65 éves bácsival egy kb 30 éves cicababa jött be....húúúú....... a vén pénzes ;)

Link to comment
Megosztás:

Heeej Dáwid.. :lol: De azért ugye nem megy a munka az ivás rovására? ;)

Besz.rás...az ügyfélszolgálaton egy kb 60-65 éves bácsival egy kb 30 éves cicababa jött be....húúúú....... a vén pénzes :lol:

Neeem, persze hogy nem. Iszok rendszeresen, főleg ásványvizet, de mióta Driften rászoktattak a Monsterre, azóta kicsit rákattantunk :devlish: (éppen Monsteres dobozból csinálok lámpát ha van pár perc szünetem 2 gép között :lol: 3 napja készül, de már csak LED-et kell venni, és megvan :lol: )

Lánya? ;)

Link to comment
Megosztás:

Neeem, persze hogy nem. Iszok rendszeresen, főleg ásványvizet, de mióta Driften rászoktattak a Monsterre, azóta kicsit rákattantunk :devlish: (éppen Monsteres dobozból csinálok lámpát ha van pár perc szünetem 2 gép között ;) 3 napja készül, de már csak LED-et kell venni, és megvan ;) )

Lánya? :P

:lol: hulladék újrahasznosítás. Dícséretes.. :lol:

áá nem hiszem hogy a lánya..nem szólítja édesemnek meg nem puszilja 1percen belül 2szer szájon, és kézenfogva mennek el,ha a lánya.. :lol: ( nem...nem ennyire bensőséges kapcsolat apa és lánya között :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Nem vészes. Mennyire kell korlátozni a töltőáramot? Mennyi a töltési végfesz (aminek a 95%-ánál ez a korlátozás kell)?

Ha elérte a 2×13.4V-ot, (2 sorba kötött 12V-os aksi) a teljes töltöttségig 95%-tól 100 mA, utána csepptöltés max.30 mA

Teljes töltöttség 13.7V/aksi, 14V fölött gázosodik...

FPepe! Van ötleted???

Arra gondoltam megpróbálnám L200C-vel. Elvileg 40V a bemenője, legfeljebb ráakasztok egy fél kilós alutömböt hűteni... :devlish:

Ezt hívják mázlistának ???

Link to comment
Megosztás:

Ma volt egy csúnya koppanás, Békés-Békéscsaba között. F Opel kontra bömös.

http://beol.hu/galeria/38608Szegény Opel jobban megsínylette!

Szerintetek kinyílt a légzsák?

Nem hinném, nem látszik hogy lett volna benne de a felgenekre rácsaptam volna :lol: hamarabb lekapkodtam volna mint a forgatott c.. a parázsról a krumplit.. :lol: :lol: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném, nem látszik hogy lett volna benne de a felgenekre rácsaptam volna ;) hamarabb lekapkodtam volna mint a forgatott c.. a parázsról a krumplit.. :lol: :lol: :devlish:

Olyanom nincs, de a sárvédőn lévő GT-emblémával szolgálhatok ha érdekel :P :lol: (estleg egy 1.8i felirat? :lol: )

az ülésekre én is ...

fekete astra 1-

Ezek az ülések a szürkék. Neked ez nem tetszik, várjál feketére ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Akinek ennyi ideje van :lol: Nekem csak nosztalgiából felkerült az underground2 (csak a drift miatt :lol: ) már vagy fél éve, de még mindig nem értem a végére. Sőt... :lol:

Undergrund 2...pedig annak király a végén a szénszálas kasztni. :lol:

Az asszony mondja, hogy behoztak egy srácot egy gumiszerelő műhelyből, felrobbant mellette a kamiongumi, nem sok esélye van. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.