Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Talán vettél valami használható autót amibe beszerelnéd? :D

Hamar eljutottunk ide is :) :) :D

Szerelni meg még mindig nem kellett megtanulnom, ez csak megy, csak megy, csak megy és megy :D Mellesleg kollégám most volt hibakódkiolvasáson a B Vekivel, lambdaszonda, EGR :lol:

És mennyé borbélyhoz!

Link to comment
Megosztás:

én nem is értem hogy hova jártok műszakiztatni :) :) :D

nekem keresztbe van repedve a szélvédőm már 3 éve és simán átment a műszakin,méghogy ilyen hülyeségekbe belekössenek mint a nem gyári féklámpa :D :D :lol: :D :D :D ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Hely kérdése. Okosban bármi átmegy, nem okosan, meg helyenként átmegy, helyenként meg a legapróbb hülyeségért is helyszínen, életfogytiglani fejbelövés.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, van egy nagy problémám egy nap jöttem Pestről és a kilóméterórám hirtelen váltot egy 10000 km-ert nem tudom mi okból, van mód arra hogy én ezt visszaforgasam, mondták hogy furógépel tekerjem viszafele a km kábeltől de lehetséges ez?

Legalább közelebb van a valós futáshoz. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem 132000 mutat. 4. tulaj vagyok. Ez mennyire valós? Az előttem lévő biztos nem tekergette.

Általánosságban semennyire :D Ha megnézed a használtautó hirdetéseket akkor feltűnően sok a 120-220ezer km közötti :D Nem azért mert ennyire egyformán használják az autókat :) Minél idősebb annál kevésbé igaz :) Én nem is azon gondolkoztam hogy volt -e tekerve, hanem hogy hányszor :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Általánosságban semennyire :D Ha megnézed a használtautó hirdetéseket akkor feltűnően sok a 120-220ezer km közötti :D Nem azért mert ennyire egyformán használják az autókat :) Minél idősebb annál kevésbé igaz :) Én nem is azon gondolkoztam hogy volt -e tekerve, hanem hogy hányszor :D :lol: :D

De mondjuk 10-20 éve nem mentek ennyit az emberek mint ma. Apám 15 éves Samarájába 70.000 km volt. Nem feltétlen kell egy 10 éves autóba 300.000 nem? Lehet találni valós 120.000 Astrát is. Csak sokat kell keresni... :D

Link to comment
Megosztás:

Általánosságban semennyire :D Ha megnézed a használtautó hirdetéseket akkor feltűnően sok a 120-220ezer km közötti :D Nem azért mert ennyire egyformán használják az autókat :) Minél idősebb annál kevésbé igaz :) Én nem is azon gondolkoztam hogy volt -e tekerve, hanem hogy hányszor :lol: :D :D

De mondjuk 10-20 éve nem mentek ennyit az emberek mint ma. Apám 15 éves Samarájába 70.000 km volt. Nem feltétlen kell egy 10 éves autóba 300.000 nem? Lehet találni valós 120.000 Astrát is. Csak sokat kell keresni... :D

:D

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Valami számítógéphez értő emberkétől kérnék 1 kis segítséget... Ugye venni fogok 1 újat, és adott 1 bolt 1 konfigurációt. Mondtam hogy max 110ig költök rá...

Ezt adták..

Alaplap: Gigabyte AMD AM2+ MA770-UD3

Processzor: AMD AM3 Phenom II X2 545 3GHZ BOX

Memória1: Kingmax DDR2 1066Mhz 1GB

Memória1: Kingmax DDR2 1066Mhz 1GB

Winchester: WD 320 GB 7200rpm SATA2 8MB

DVD író: LG H22NS SATA OEM fekete

Monitor vezérlő: Sapphire PCIE HD 4670 1GB DDR3 HDMI/DVI Liter

Ház: Gigabyte GZ-X3 Fekete + GA Superb 460W

ez így 109188 Forint..

Szerintetek milyen?

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Valami számítógéphez értő emberkétől kérnék 1 kis segítséget... Ugye venni fogok 1 újat, és adott 1 bolt 1 konfigurációt. Mondtam hogy max 110ig költök rá...

Ezt adták..

Alaplap: Gigabyte AMD AM2+ MA770-UD3

Processzor: AMD AM3 Phenom II X2 545 3GHZ BOX

Memória1: Kingmax DDR2 1066Mhz 1GB

Memória1: Kingmax DDR2 1066Mhz 1GB

Winchester: WD 320 GB 7200rpm SATA2 8MB

DVD író: LG H22NS SATA OEM fekete

Monitor vezérlő: Sapphire PCIE HD 4670 1GB DDR3 HDMI/DVI Liter

Ház: Gigabyte GZ-X3 Fekete + GA Superb 460W

ez így 109188 Forint..

Szerintetek milyen?

Szerintem nem veszed meg a laptopomat? :) (45 pénzért eládom :) )

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Valami számítógéphez értő emberkétől kérnék 1 kis segítséget... Ugye venni fogok 1 újat, és adott 1 bolt 1 konfigurációt. Mondtam hogy max 110ig költök rá...

Ezt adták..

Alaplap: Gigabyte AMD AM2+ MA770-UD3

Processzor: AMD AM3 Phenom II X2 545 3GHZ BOX

Memória1: Kingmax DDR2 1066Mhz 1GB

Memória1: Kingmax DDR2 1066Mhz 1GB

Winchester: WD 320 GB 7200rpm SATA2 8MB

DVD író: LG H22NS SATA OEM fekete

Monitor vezérlő: Sapphire PCIE HD 4670 1GB DDR3 HDMI/DVI Liter

Ház: Gigabyte GZ-X3 Fekete + GA Superb 460W

ez így 109188 Forint..

Szerintetek milyen?

:) A két giga már lassan kevéske lesz. Win7, 1,2GB-ot használ nekem most belőle. Amúgy annyira nem rossz.

:) :D :D :D :lol: :D :D

Amúgy...XP-t lehet ezekre tenni? Mert mondta nekem valaki, hogy nem mivel a driverek már csak a Windows Pistát, és a 7-et ismerik fel... Létezik ez?

Lehet tenni, de szívás. A HD Audio-t csípőből nem ismeri az XP. Ajánlott a Vista vagy a 7 és aszondom, hogy a 7-et érdemes megvenni. Eltalálták. Bár, 20-30 ropi között van az OEM (egy gépre telepíthető) és 60-90 között a normál verzió, ami több konfigurációra is jó (nem összekeverendő azzal, hogy egyszerre több gépen működhet!!).

Link to comment
Megosztás:

:) A két giga már lassan kevéske lesz. Win7, 1,2GB-ot használ nekem most belőle. Amúgy annyira nem rossz.

Lehet tenni, de szívás. A HD Audio-t csípőből nem ismeri az XP. Ajánlott a Vista vagy a 7 és aszondom, hogy a 7-et érdemes megvenni. Eltalálták. Bár, 20-30 ropi között van az OEM (egy gépre telepíthető) és 60-90 között a normál verzió, ami több konfigurációra is jó (nem összekeverendő azzal, hogy egyszerre több gépen működhet!!).

Aham, Bár megvenni nem fogom... :)

Ígyis sok lesz a gép... szerintem szerzek rá valahonnan, vagy próbálok letölteni addig. Hátha jó lesz rá. Vagy a boltban megmondom a srácnak, hogy pár ezerért tegyen már rá nekem 1et.

Link to comment
Megosztás:

Aham, Bár megvenni nem fogom... :)

Ígyis sok lesz a gép... szerintem szerzek rá valahonnan, vagy próbálok letölteni addig. Hátha jó lesz rá. Vagy a boltban megmondom a srácnak, hogy pár ezerért tegyen már rá nekem 1et.

Vagy nem költöd a drága pénzt ilyenekre, hanem nekiállsz kasztnizni :D Abból már egész nagyot lehet lépni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.